organik ürünler

zed komboları (tüm kombolar)

zed biraz komlpex bir şampiyonsur ve heronun birçok kombosu vardır. lol de en iyi süikastçi olan zed en çok hasar çıkaran herolardan da biridir.

öncelikler onun yeteneklerine bakalım.

güçlü pasifi - autoattack, hedefinin canı %50'nin altında olması durumunda toplam canının % 6-10'unu kadar hasar verir (rakibi dürtmek için mutlaka kullanabilirsiniz, güvenin bana)

beceri q yüksek hasar ile vurur

tek kullanımlık taklit gölge w

ve aoe e'ye zarar verir (ve e gölgesinden yavaşça)

şeritte, tacizi ve uzun süren öfke için çoğunlukla q kullanıyorsunuz (on lvl1)

lvl 3'teki basit taciz kombunuz rakibinizin üzerinde veya yakınında ve anında hasar ve yavaşlık için e'dir, ancak küçük bir gecikmeden sonra ve q ve gölge q'nuzu kullanmayı hedefledikten sonra (açgözlülük kazanabilir ve aa için w gölgesine atlayabilir ve rakip hp hp% 50 daha düşükse pasif)

kötü niyetli bir rakibe garip bir combo yapmayı ve yeteneklerini kullanmaya zorlamasını tercih ederim.

w gölgesini arkanıza atarsınız ve birkaç aa ve eq menziline geçin ve anında w gölgesine geri dönün.

seviye 6'dan sonra yapmak için bazı farklı teknikler var.

en standart r-> w-> e-> q-> aa-> r'dir (eğer w> w-> r-> e-> q-> aa-> r açıp kapamak gerekirse)

işte sizin kişisel yaratıcılığınızın sizi kötüden iyi zed'e kadar ayıracağı yer.

birkaç ipucu var

w'niz yeterli bir araç. göçmence tekrar etmeyin dikkatle kullanın
orijinal pozisyonunuza geri dönseniz bile, r gölgeniz q atabilir (dalıştan geri dönüp rakibinizi q ile sonlandırabilirsiniz)
rwe'yi r ve q'ya geri alabilirsiniz.
2 ve daha fazla rakiple savaşmak doğrusal olmayan birleşiktir. boğazı gibi bir wwr intihar (onları duruma göre yerleştirin ve yaratıcı olun)
zed ile iyi olmak için çok çalışmalı ve cehennem gibi yaratıcı olmalısınız. youtube en iyi zeds izleyin. redmercy iyi şeyler ve zed ile eğitim videoları yapar.

denge zayıflıktır

öyleyse gölgeyi kucakla

zed'in yapabileceği birden fazla kombinasyon var. kullanmak için basit bir kombinasyon weq. sadece gölgeni düşmanın yakınında bir yere at ve onları dürt. aynı zamanda tarım için de harika. ayrıca w'nizi riskli durumlardan kurtulmak için bir flaş gibi kullanabilirsiniz. bunu yapmak için sadece w'ye basın ve orada ışınlanacak şekilde yeniden etkinleştirin. zed'in w'sinin duvarlardan da geçebileceğini unutmayın.

sevdiğim bir karmaşa, zed'in w'sini bir duvarın arkasına veya güvenli bir yere koymak ve ardından w'yi siteden çıkarmak için yeniden etkinleştirmeden önce yüksek öncelikli hedefleri koymak. bu karmaşa hızlıdır, çünkü hızlı bir şekilde gerçekleştirilmezse gölgeniz birkaç saniye içinde kaybolacaktır .
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat