organik ürünler

warcraft ııı: reign of chaos

warcraft ııı: reign of chaos bir olan yüksek fantezi gerçek zamanlı strateji bilgisayar video oyunu geliştirildi ve tarafından yayınlanan blizzard entertainment temmuz 2002'de yayımlanan o ikinci devamıdır orklar ve insanlar: warcraft sonra, warcraft ıı: karanlık tides , üçüncü warcraft kurgusal evrendeoyun setive ilk üç boyutlu olarak işlenecek. bir genişleme paketi , donmuş taht , temmuz 2003'te piyasaya sürüldü. warcraft ııı , warcraft ıı'nin olaylarından birkaç yıl sonra kuruldu.ve burning legion'un, düşmüş paladin arthas menethil liderliğindeki undead ordusunun yardımı ile azeroth'un kurgusal dünyasını ele geçirme girişiminin öyküsünü anlatıyor . insan ittifakı, orcish horde ve night elfler'in birleşik çabalarını dünya ağacını bozmadan önce durdurmalarını hedef alıyor .

oyunda, birçok gerçek zamanlı strateji (rts) oyununda olduğu gibi, oyuncular kaynakları toplar , bireysel birimleri ve kahramanları eğitir ve aşağıdakileri gerçekleştirmek için üsler kurar: çeşitli hedeflere ulaşmak (tek oyunculu modda) veya düşman oyuncuyu yenmek için . dört oynanabilir grup arasından seçim yapılabilir: insanlar, orklar (ikisi de önceki oyunlarda yer aldı) ve iki yeni grup: night elfler ve undead. warcraft ııı ' ın tek oyunculu kampanya o benzer düzenlendiği starcraft ve ilerici bir şekilde ırklar üzerinden anlatılır. oyuncular ayrıca, yerel alan ağı (lan) veya blizzard's battle.net kullanarak, bilgisayara karşı veya başkalarına karşı maçlar oynayabilir. oyun platformu.

warcraft ıı'den sonra : the dark portal'ın ötesinde, warcraft ıı destanının sonuncusu 1996 yılında piyasaya sürüldü, blizzard , hikayeye devam etmesi beklenen warcraft adventures: clans of clans adlı bir tıkla ve tıkla macera oyunu geliştirmeye başladı. . klanların efendisi, eylül 1999’da avrupa bilgisayar ticaret fuarı’nda halka sunulan 1998’de warcraft ııı’ün lehine iptal edildi. oyunun tasarımı ve oynanışı, geliştirme sırasında önemli ölçüde değiştirildi. başlangıçta sunulan sürüm ( starcraft ile benzerliklere bakın ).

oyun, oyunun sunumunu ve çok oyunculu özelliklerini öven eleştirmenlerden beğeni topladı . rts video oyunlarının etkili bir örneği olarak kabul edilir. warcraft ııı ticari bir başarıydı, perakende mağazalara 4,4 milyon kopya gönderiyordu.
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat