organik ürünler

uykusuzluk ve yan etkileri

belirttiğim gibi, bu makale uykunun önemini ve ani azalmasının etkisini belirtiyor.

içinizde bazı insanlar quoradaki gibi kaliteli bir uykunun nasıl yaşanacağı konusunda birçok soru ortaya çıkıyor.

kaliteli uyku nedir?

kaliteli bir uykuya nasıl sahip olabilirim? cevabını bu blogun sonunda bulacaksınız.

ilk önce, her birinin aynı uyku süresine sahip olmayacağını silmek istiyorum. lütfen herkesin 6 saat olması gerektiğini genelleştirmeyin. zamanı bir kişiden diğerine değişiyor. bir kişi 4 saat boyunca kaliteli bir uykuya sahip olabilir, ancak başka bir kişi duygusal morluklarını iyileştirmeyen ve işletim sistemini yeniden aklına getirmeyen, kaliteli uyku olmadan 10 saat sürebilir.

kaliteli uyku nedir?

kaliteli uyku, rahatsız etmeden, verimli ve sağlıklı bir uyku şeklidir. 30 saniyelik kaliteli uyku 1 saatten daha iyidir.

kalite vs süresi:

kaliteyi ve uyku süresini karşılaştırırken en iyi yol, kişiyi yenileyecek çok kısa bir süre için kaliteli ve etkili bir yol elde etmektir.

rahatsız uyku döngüsü:

genellikle gündüz işimiz var, geceleri uyuruz. ani bir azalma varsa, uyku döngüsünde rahatsız edici olacaktır. uyku döngüsündeki dengesizlik nedeniyle insanlar gündüzleri uyku hali alırlar.

yorgunluk:

uykusuzluk sizi fiziksel olarak zayıflatacak ve vücutta yorgunluk hissi verecektir. sizi zihinsel olarak da zayıflatır. baş ağrısına ve iştahın bozulmasına neden olabilir

duygusal dengesizlik:

uykusuzluk çeken insanlar duygusal dengeye sahip olmayacaklar, çok kolay tahriş olacaklar ve normalden daha gerginlerler.

kaza eğilimli:

gece kaliteli uyku olmadan, göz kapakları gözlerini kapatma emri verir ancak günlük rutimiz yüzünden yapamayız.

düşük performans ve yaratıcılık:

uykusuzluk düşük performans ve yaratıcılığa neden olur. konsantrasyonda sürekli bir bozulma olur ve bu da onu küçük problemler için tahriş eder

ciddi sağlık sorunlarının kaynağı:

düşük uyku seviyesi, ciddi kalp problemleri, yüksek tansiyon, felç, diyabet ve düşük kan şekeri seviyeleri gibi ciddi sağlık tehlikelerinin kaynağı olacaktır.

böyle hain bir yaşam geçiren insanlar yakında uykusuzluk hastası olacak. uygun tıbbi danışmanla görüşmenizi tavsiye ederim. bu uyku alışkanlığına alışıncaya kadar.

yatak derin bir uykuda hayati bir rol oynar çünkü vücutlarımızı doğal olarak iyileştirdiğimiz yerdir . chennai'de kaliteli yatak bulabilirsiniz

nasıl kaliteli olunur?

ıdiot box, cep telefonları ve diğer elektronik meditasyonlardan ve çok hafif yiyeceklerden kaçının
uykusuzluk vucutta ne yapar

uykusuzluğun fiziksel etkileri

uykusuzluk sonucu oluşan hastalıklar

uykusuzluk halüsinasyon

1 gün uykusuz kalmak

uykusuz kalınca ne yapmalı

uykusuzluk evreleri

uykusuzluk nasıl geçer
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat