serkankacan

Durum: 13 - 0 - 0 - 0 - 23.06.2019 19:55

Puan: 52 -

2 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

knight online

bir zamanlar eğitimin hayatını yakmış sabaha kadar exp parti dönüp hayatını zombi gibi geçiren gençlerin msn zamanında "knight online hayat offline" dedirten oyun.

league of legends

riot games tarafından 2009 yılında yapılan oyundur. 2 takımda 5 kişiden oluşturmaktadır. 3 koridordan oluşan oyun haritadaki merkez kulesini yıkma mücadelesini vermektedir. strateji ve yetenek oyunu olan league of legends ülkemizde pek çok kişi tarafından sevilmektedir.

taner tolga tarlacı

zamanında survivor'ın izlenmesini sağlayan kişi. yaptığı garip garip hareketler sonucu sevildi. şöhreti yükselince (bkz:acun ılıcalı) program yapacaktı. şöhreti farklı yerlerde kullanınca iş birliği kesildi. yaptığı seçimleri düzgün yapsa şuan farklı yerde olurdu. son haberlere göre açılan davalar sonucu hapise girdi.

gg easy

league of legends oyununda 40-50 dakika oynayıp rakibin yenmesi sonucu söylediği sinir bozucu laf.

leyla

murat dalkılıç'ın şarkısıdır. klibi bazı eleştirilere maruz kalmıştır. örnek olarak garson kızların leyla'dan güzel olması, leyla'nın amansız bir şekilde ses çıkarması gibi kesinlikle hak verilecek durum.
şarkı sözlerini de paylaşalım
muhtelif derdimle tasamla meşgulken
kalburaltı ve de namalum durumdayken
kırk yıldır bu mahallede kendi halinde yaşarken
bu kadar adam dururken yani şimdi niye ben?

gözlerinde bir şey var
habire görüp duruyor hasarlar bırakıyor
alımlıyız tamam da lütufkar hep tavırlar
sana kolay belki bu olanlar aslanlar çıyanlar
kendi eşrafından duyduk ki adın leyla!
bir o kadar meşhur bir endamla
aşk nerede sen orada!

acun ılıcalı

29 mayıs 1969 doğumlu tv8 ve tv8.5'un sahibi. geçmişte acun firarda programıyla aklımıza kazınan bir sunucu. aldığı yurtdışı formatlarını ülkemize uyarlayarak var mısın yok musun ,yetenek sizsiniz türkiye , o ses türkiye programlarıyla birlikte ekranları kitlemiştir. farklı formatlarla beraber kendi kanalında program yapmaya ve çeşitli ülkelerde format yayınlamaktadır.

reynmen

6 aralık 1995 yılında doğmuş youtube fenomeni. derdim olsun şarkısıyla birlikte youtube 22 saatte 10 milyon dinlenmeye ulaşarak (bkz:aleyna tilki)'yi geçmiştir.

pubg

pubg mobile ile birlikte türkiye de çoğu kişinin oynadığı oyun. oyuncular hileci araplardan bıkmıştır hatta oyuna bırakmasına bile sebep olmuştur.

ido

bir diğer adı ido tatlıses olarak da bilinmektedir. yaptığı şarkılar da hit olmaktadır.

yarrak

taner tolga tarlacı'nın bir ara kullandığı laf bum be yarrak

ibrahim büyükak

20 ağustos 1983 istanbul doğumlu türk oyuncu ve yazardır. çok güzel hareketler bunlar da çıkış yaparak seyircinin sevgisini kazanmıştır. komik duruşu ve yaptığı hareketlerden dolayı ilgi çekmiştir . 3 adam programında eser yenenler - oğuzhan koç ile birlikte sunuculuk yapmıştır. hatta bu program çıkmadan önce beyazıt öztürk birçok eğitim vermiştir.son iki senedir yol arkadaşım filmiyle baş rolünü yaptığı oğuzhan koç ile film sektöründe devam etmektedir.

eser yenenler

14 şubat 1984 tarihinde bursa da doğmuş, çoğu kişinin çok güzel hareketler bunlar programında tanınan ünlümüz. en yakın arkadaşları ibrahim büyükak ve oğuzhan koç olarak bilinmektedir. acun ılıcalı projelerine koşturan ve genellikle yarışma ve talk show gibi programlarla karşımıza çıkmaktadır.

lol taktik savaşları

league of legends oyunun yeni çıkaracağı bir mod. mobil oyun olarak auto chess benzerliğiyle bilinmekte. oyunu kendi karakteriyle birleştirerek yeni özellikler getirerek daha iyi bir ortam sunmaya hazırlanıyor. satranç tarzı olan oyun belli şampiyonlarla birleştirilerek ekstra özellikler kazanılmasıyla birlikte daha üstün geliyorsunuz. hem taktik hem şans ile beraber becerinizi konuşturabileceğiniz iyi vakit geçirilecek bir oyun.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 13

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat