organik ürünler

rifkitaskesen

Durum: 21 - 0 - 0 - 0 - 03.07.2019 19:53

Puan: 84 -

2 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 2

pasif agresif kişilik bozukluğu

bu bireylerin çoğu zaman inatçı, ağır hareket eden, geciktirip erteleyen ve kendini ifade etmeyen tipler olabilirler. sosyal ortamlarda ya da iş hayatında yeterli ilerleme kaydedemezler. ayrıca öfkesini ve negatif tutumunu anlayamayabilirsiniz.

bağımlı kişilik bozukluğu

başkalarının ihtiyaçlarını önemseyip kendilerini her zaman ikinci planda olarak görür bu bireyler. kendilerine güvenemezler ve yalnız kaldıkları zaman oldukça kötü hissederler. bu hastalık kadınlarda daha fazla görülmekle birlikte %2.5 civarında görülür. ayrıca iş hayatınızı zora sokar bu illet.

çekingen kişilik bozukluğu

bu bireyler genel olarak oldukça fazla utangaçlık, reddedilmekten korkma ve hassas karakterli kişiler olarak toplumda yer alıyorlar. büyük bir güven eksikliği yaşarlar. genel olarak herşeyden korkarak risk almama eğiliminde olurlar.

borderline kişilik bozukluğu

kanımca hiç çözemediğim bir rahatsızlıktır. sevgilimde olmasına rağmen duygularını benden daha iyi kontrol edebiliyor. tam bir hastalık olduğunu düşünmüyorum açıkcası.

narsistik kişilik bozukluğu

kendilerini değersiz gören ve başkalarının kendilerini eleştirmesinden hoşlanmayan bireyler olarak karşımıza çıkarlar. diğer insanları çıkarları için kullanmayı bir hobi haline getirmişlerdir. ayrıca kendilerini yüceltme eğilimleri oldukça fazladır. karşıdaki insanlardan her zaman ilgi beklemekte üstlerine yoktur.

histrionik kişilik bozukluğu

bazen oldukça neşeli, heyecanlı ve çapkın bireyler olabilirken bu durum tam tersine dönebilir. bu durumda çeşitli ortamlardan uzak durmaya yeltenebilirler ve çeşitli sorular ile ilgi odağı olmak amaçları olabilmektedir bazen.

antisosyal kişilik bozukluğu

başkalarının haklarını önemsemeyen, devamlı insanları aldatmaya meğilli, agresif ve saldırgan tavırlar sergileyen ve toplum kurallarını hiçe sayan bireylerin genel rahatsızlığıdır.

şizotipal kişilik bozukluğu

düşünce ve davranışları genel olarak garip ve tuhaf özellikleri vardır. genelde diğer bireyler çok zor iletişim kurarlar.

şizoid kişilik bozukluğu

oldukça soğuk görünümlü ve sanki uzaklara dalıp gitmiş bir görünüme bürünürler. genelde sessiz ve yalnız insanlar olarak göze çarparlar.

paranoid kişilik bozukluğu

bu bozukluğa sahip olan bireyler genel olarak büyük bir güvensizlik içinde bulunuyor. ayrıca çokta kuşkucu olduklarını söyleyebilirim. bu da iş ve sosyal ilişkilerini sıklıkla etkiler zaten. toplumda yaklaşık %2 civarında görülmektedir.

kişilik bozukluğu

antidepresanlar

24 yaşındayım bunca yıldır o kadar psikolojik zorluk yaşadım ama hiç kullanmadım kullanmayacağım ulen sonuna kadar kontrol edeceğim kendimi. belki obsesif bozukluk belki kişilik bozukluğu var ama inadına ilaçsız savaş.

obsesif kompülsif bozukluk

insana umulmadık senaryolar yazdırır diğer insanlara hayatı zehir edebilen bir illettir. (bkz:ben)

nadal

reis wimbledon tenis turnuvasında formundan pek bir şey kaybetmemiş gibi duruyor. umarım yine şampiyonluğa ulaşan o olur. yanındayız reyiz.https://www.mackolik.com/diger/haber/wimbledonda-federer-ile-nadal-hata-yapmadi/1ue13r8w7mp2m1wqkkav20h86i

heijan feat muti

bu tiplerin ne işi var ulen youtube'da dedirtendir. sanırım arsız belanın 2019 youtube versiyonu.

sum 41

yıllardır süre gelen müzik akımları ile birlikte neredeyse yıllardır ne olursa olsun benliğini bozmamış olan bir gruptur kendileri. ayrıca eski günleri yad etmek hatrına 2 hafta önce bir parça çıkarmışlardır.

ımagine dragons

bu abilerin her şarkısı mı güzel olur arkadaş dedirten bir müzik grubudur kendileri. ımagine dragons dinleyen bir insan hakkında kötü düşünemiyorum

blink 182

yaklaşık 10 senedir bıkmadan dinlediğim gruptur 24 oldum ama halen dinliyorum her yerde. otobüs, metro farketmiyor.

ateizm

günümüz türkiye'sinde bilimsel olarak tanımı pek bilinmese de havalı olduğunu düşünerek ben ateistim ulen diyerek fenomen olunan inanıştır. (bkz:anne ben ateyiz olcam)

spotify

yeni müzikler keşfetmenize olanak sağlayan muazzam üstü uygulama. aldığı aylık ücreti sonuna kadar hakediyor.
  • /
  • 2
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 21

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat