organik ürünler

tedavi edilmesi en zor hastalıklar nelerdir ?

27 yaşındayken kanser teşhisi kondu. bugün, neredeyse 40 yaşındayken kansersizim. ben tamamen hastalıktan kurtuldum. ameliyat ve kemoterapi kombinasyonu ile tedavi edildi.

aşağıdakiler, modern tıbbın kanserimden daha sert bir şekilde tedavi edebileceği hastalıkların bir listesidir:

alzheimer hastalığı


alzheimer, günlük yaşamı engelleyen, hafıza ve düşünce ile ilgili zorluklar için bir tür terim olan en yaygın bunama şeklidir.

alzheimer için en büyük risk faktörü yaş, ancak bu hastalık mutlaka sadece 65 yaş ve üstülerde ortaya çıkmıyor. aslında, erken başlangıçlı vakalar 40'lı yıllardakilerde belgelenmiştir. ortalama olarak, alzheimer hastaları semptomlarını olumsuz etkilemeye başladıktan yaklaşık sekiz yıl sonra yaşarlar.

bazı hastalarda kanser tedavi edilebilir, ancak alzheimer mevcut tedavilere rağmen başarılı bir şekilde tedavi edilememiştir.

hıv / aıds


hıv, cinsel yolla bulaşan en yaygın hastalıklardan biridir. virüs, bağışıklık sistemine saldırır ve hastayı ilerlemenin ilerleyen aşamalarında ölümcül olan ek enfeksiyonlara karşı hassastır.

ilaç tedavisi hastalığın ilerleyişini durdurabilir, ancak bu bir tedavi değil. birçok kanserin aksine, hıv / aıds için bilinen bir tedavisi yoktur.

parkinson hastalığı


parkinson hayatı tehdit edici komplikasyonlara neden olabilir. bu hastalık, beyninizin dopamin üretme şeklini etkiler; sinir sistemimize, motor becerilerimize ve beynimizin iyi çalışmasına yardımcı olan bir nörotransmiter. yetersiz miktarda dopamin varsa, hareketlerinizi, davranışlarınızı ve duygularınızı daha az düzenleyebilirsiniz.

kanser sıklıkla tedavi edilebilir olsa da, parkinson olamaz.

çoklu skleroz


ms, bağışıklık sisteminizin merkezi sinir sisteminize saldırmasına neden olur. bağışıklık sistemi, genetik, virüslere maruz kalma ve çevre gibi birçok faktör sorumlu olabilir.

belirtiler kişiden kişiye değişir ve zamanla dalgalanabilir. ms'li kişilerde yürüme zorluğu, genel bir sertlik hissi, görme sorunu, kronik ağrı ve baş dönmesi sık görülür.

ilaç tedavisi, terapi ve rehabilitasyon, hastalığın tedavisi için faydalıdır, ancak kanserin aksine hiç kimse tedavi edilmemiştir.

lupus


lupus, bağışıklık sisteminin sağlıklı hücrelere ve dokulara saldıran antikorlar ürettiği kronik bir hastalıktır. bu, iltihap, ağrı ve hasara neden olur. lupus çok çeşitli organları etkiler, bu da birçok farklı semptomun hastalıkla ilişkili olduğu anlamına gelir ve hiçbir iki vaka aynı görünmez. tipik olarak, aşırı yorgunluk, baş ağrısı, şişme ve göğüs ağrısı sık görülür.

doktorlar genellikle iltihaplanmayı azaltmaya, bağışıklık sisteminin aşırı reaksiyona girmesini durdurmaya ve organlardaki hasarı en aza indirmeye çalışır. çoğu insan uygun tedavi ile uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmesine rağmen, lupus yine de tedavi edilemez kalır.

özetle, pek çok hastalığın tedavisi imkansız kaldığından , many hastalıklarının tedavisi kanserden daha zordur.

şizofreni, tip ı diyabet, astım, als, kistik fibroz ve epilepsi de listeme kolayca ulaşabilirdi. aslında, common cold mevcut tedavilere rağmen hala tıbbi bir tedavi olmadan devam etmektedir.
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat