organik ürünler

spor salonuna gitmeden nasıl kilo verilir?

kilo dediğimiz zaman aklıma gelen ilk şey "çağımızın sorunu". maalesef bu bir gerçek kilo ve obezite ülkemizde ve dünya da çok ciddi bir sorun. herkes kilo vermek istiyor ama yaşam şartlarının bu kadar zor olduğu bir ülke de hele bir de istanbul da yaşıyorsanız kilo vermek maalesef biraz zor en azından spor salonuna gitmeye zamanınız kalmıyor günün çoğu yolda trafikte geçiyor işte biz de bu yazıda uzman yorumlarını alıntılıyarak spor salonuna gitmeden nasıl kilo verileceğini anlattık. siz de bunları uygulayarak evinizde yaptığınız egzersizler ile kilo verebilirsiniz. ayrıca yazı kilo vermek için diyette içerir.

ilk bakışta ince yapılı biri gibi görünebilirim ama kesinlikle değilim !!! beni bu şekilde canlı tutan şey sadece diyet içeriğim. keşke biri bana iki yıl önce diyetin önemini söyleseydi. kiloyu kontrol etmek için kolej zamanından beri (açık ve kapalı) çalışıyorum ama uygun alımım hakkında hiçbir bilgim yok, bu yüzden sonuçlar da sıfırdı. egzersiz kilo kaybı söz konusu olduğunda katalizör görevi görür. süreci hızlandırabilir, ancak size istenen sonuçları asla vermez. size sonuç veren dıet . diyetin açlıktan ölmek olduğunu düşünürdüm ama aslında diyetler kendinizi ancak sağlıklı şeylerle dolu tutmak.

mantra'yı tanıdığımdan beri mutluyum ve şimdi vücut ağırlığımla oynayabiliyorum. benim gibi biri varsa, bedeninden pek hoşnut olmayan birileri varsa yardım etmekten mutluluk duyarım.


diyet yapmam gereken bazı şeyleri tanıtmama izin verin, yoksa hayatta kalma silahlarımı söyleyebilirsiniz.

yağsız süt veya diyet sütü kullanımı


piyasada birçok marka mevcuttur ancak en az yağ yüzdesi ile amul arasında en iyisidir. böylece süt ürünlerinizi kısmak zorunda kalmazsınız. çay, kahve, tahıl gevrekleri olsun, isterseniz lorda kullanabileceğiniz her şeyi kullanabilirsiniz.

şekersiz


çay veya kahve için can atıyorsam, şekersiz olamayacağım için kullanırım. buna rağmen günlük olarak şekersiz kullanılması tavsiye edilmez. ama bazen kalori azaltmak için iyi bir seçenek!

un

bunu kullanıyorum. başlangıçta hoşunuza gitmeyebilir ama sonunda bana güvenirsiniz.


esmer pirinç

beyaz pirinci yerine kahverengi pirinci koy.


yeşil çay

yeşil çayınıza biraz daha yatırım yapmaya başlayın. lipton yeşil çay ve diğerleri gibi piyasada bulunan en ucuza gitmeyin. farklı daha iyi markalarla denemeler yapmaya devam ediyorum ve farkı gözlemliyorum ve çok büyük. metabolizmanızın arttırılmasında gerçekten yardımcı olur.

koleksiyonumu görebilirsin.


sıvı yağ

sadece sızma zeytinyağı kullanın .


hububat

firma ve kahvaltı için uygun. ayrıca hazırlamak için zaman ayırmaz, ancak yalnızca yağsız sütle tükettiğinizden emin olun.


bazen yulaf :)

ama tadına bakmak için ufalanmış elma ve portakallı fındık parçaları ekliyorum.


protein

belirli bir protein önermiyorum ama bu benim aldığım şey ve bu çalışıp çalışmayacağınıza bağlı. yaparsan vücudunun daha fazla proteine ​​ihtiyacı var. eğer çalışırsam kazık alırım.


tüm zamanlar aç kalıyor : yer fıstığı ezmeli iki dilim tahıllı ekmek veya sebze sandviçi veya ekmek omletine gidebilir (omlet için bir bütün ve iki beyaz yumurta kullanırım)


ne zaman dışarı çıksam ya da seyahat ederken her zaman bir avuç fındık, fıstık ya da küçük bir paket kraker ya da meyve taşırım.sefer tası

kıyma sebzeleri olan filizi (kahverengi nohut ve moong dal) çoğu zaman ofise getiriyorum, sabahları pişirebildiğim tek şey bu, ancak ne zaman tam bir yemek yemek istersem, ofis kantinde yemek yiyorum.

kendi pişmiş filizlerimin bir resmi yok, yani…: p


ve evet tadımı da aldım ama daha iyi bir seçim… :)


meyve ve meyve suları günde bir meyvelerim var ama günlük olarak aynı meyvelerim yok. tatlarıma bağlı olarak elma, kivi, karpuz, papaya veya diğer mevsim meyvelerim var. meyve sularında ananas ve mosmi en iyi kilo kaybı için kabul edilir. mosmi ile bunu kastettim


quinoa poha'yı pişirdiğiniz gibi, quinoa'yı da pişirebildiğiniz şekilde. sağlıklı ve hızlı atıştırmalık.


bir süre boyunca hangisini benimsediğimi söyleyecek daha birçok şeyim var, ancak bunların hepsi başlamak için yeterli.

sağlıklı kal… :)

edıt: bana sızma zeytinyağı kullanma konusunda tavsiyede bulunanlar, bilmeliyim ki, öncelikle bununla neyi pişirdiğimi bilmiyorum ve ikincisi de evoo'yu yemeklerde kullanamayacağınız hiçbir yere verilmiyor, bu ne yemek mi yapıyorsun. yumurta, filiz, quinoa, sebze maggie, erişte yapmak ve hatta sadece bir veya iki çorba kaşığı yağ kullandığımız sebzeleri pişirmek için kolayca kullanılabilir. evet! evoo'nun duman noktası diğer yağlara göre daha azdır, ancak yukarıdaki bulaşıklardan herhangi birini pişirmek için fazlasıyla yeterli olan 160 veya 170 santigrat dereceden fazladır. so evoo yüksek sıcaklıkta besin değeri bozulma eğiliminde olduğu için kızartma amacı için önerilmez, bu yüzden fazladan ödeme yapmak mantıklı değildir . üstelik insanlar yemek pişirmek için kullanmayı tercih etmiyorlar çünkü çok pahalı.


çok uzun değil, çok kısa değil, ama bu cevap ihtiyacınız olan her şeye sahip.

her şeyden önce ve her şeyden önemlisi , do değil sen bir diyet kimseye söyleme. psikoloji, insanların çoğunun başarısız olduğunu, çünkü başkalarına söylediklerini söylüyor. olağanüstü olabilirsiniz, ama neden bir şansınız var? vücudunuzun konuşmasına izin verin. bir partideyseniz ve arkadaşlarınız sizi izliyorsa, onlara midenizde yanma hissi olduğunu söyleyin ve bu nedenle sadece meyve yemeyi tercih edin.

işte daha sonra cevaplayacağım birkaç soru:

anlaman gereken ne?

hangi diyet aslında?

hangi diyet planını takip edebilirsiniz?

ne egzersizi yapabilirsin?

anlaman gereken ne?

kilo vermek daha fazla diyet ve az egzersizdir. diyete% 80, egzersiz yapmak için% 20 puan verebilirsiniz. diyet kilo vermede önemli bir rol oynar ve önemli bir şey değildir; bana güven, gözlerin kapalı .

diyet aslında nedir?

diyetle daha az yemek demek istemiyorum. diyet sizi, sizin kadar, ancak uygun yiyecekleri de dahil olmak üzere, uygun bir şekilde yemeye teşvik eder.

alabileceğiniz diyet yemekleri:

> yulaf

> meyveler

> chapathi / roti

> havuç, salatalık, pancar kökü vb. sebzeler (salata yapabilirsiniz)

> poha veya pirinç gevreği

… ve online olarak bulabileceğiniz daha fazlası.

yağ ve yağ içeren yiyeceklerin içeriğini azaltın. burger, pizza ve sokak yemekleri bekleyebilir. pirinç parçalarını mümkün olduğu kadar önleyin. yukarıda belirtilen eşyaları bir aylığına alın, önemli bir fark bulacaksınız.

hangi diyet planını takip edebilirsiniz?

güne siyah kahve ile başlayın - kahve tozu + tarçın tozu * + sıcak su , tamamen iyice karıştırın. (bu ipucunu fit tuber kanalından aldım )

* tarçın tozu - isteğe bağlı, ancak büyük bir yağ yakıcı olduğu için şiddetle tavsiye edilir.

en azından yarım saat sonra:

> her gün sırayla kahvaltıda salata veya yulaf

> chapathi, öğle yemeğinde hiç kaçınamıyorsan, biraz pilav ile

> saat 4'te aperatifler için meyveler

> yulaf, 18: 30'da tekrar

> akşam yemeği için geceleri chapathi / poha (geceleri tamamen pirinçten kaçının)

örneğin, saat 11: 00'de uyuyorsanız, akşam yemeğinizi 20: 30'a kadar bitirdiğinizden emin olun.

günün herhangi bir saatinde iyi miktarda meyve alabilirsiniz. sana zarar vermezler. bonus, tatlılar, bu çok doğal.

büyük parçalarda üç kez değil, günde 6 kez (kendinizi aç hissettiğinde ve ne zaman açılacağını) az miktarda tüketmeniz önerilir.

şimdi, bu diyet planını özelleştirebilirsiniz. örneğin, kahvaltı öğesinin meyvelerle birleştirilmesi; sadece yağlı yiyeceklerden kaçındığınızı unutmayın.

sana söylediğim gibi,


ve


bekleyebilir.

anladığım kadarıyla bir ay ulaşmak için çok uzak. böylece her 10 günde iki hile yapabilirsin. bu iki hile gününde, yağsız yiyecekler yiyebilirsiniz, ancak bir daha fazla değil.

hile günlerinde bunu yap:

> öğle yemeğini ye (örneğin, poha veya chapathi)

> bir saat sonra bolca su için. çok su hatırla

> yarım saat sonra, git ve istediğin yemeği ye.

bunu yapmak, aldığınız abur cubur miktarını azaltırken aynı zamanda o yiyecek için özleminizi de tatmin edecektir. yine fittuber tarafından

şimdi% 20'ye geliyor… alıştırma:

ne egzersizi yapabilirsin?

birkaçı, bu terim bir kabus, ama eğlenceli hale getirebilirsiniz.

> deneyebileceğiniz dans videoları var. farkında olmadan önce zaman uçacaktı.

> ayrıca badminton sporunu da öneririm, çünkü bu vücudunuzun hemen hemen her kasını çalıştıran bir oyundur.

zayıflamaya başladığınızda ve 5 kg gibi iyi bir fark gördüğünüzde, temel egzersizlerle başlayabilir ve ağır egzersizler yapmaya başlayabilirsiniz. başlangıçta yavaş ve kolay, sorun değil. vücudunu gevşet ama aklını değil .

bu eğlenceli aktiviteler ne zaman yapılmalı?

sabah uyandığınızda veya uyumadan hemen önce tavsiye ederim.

sabah oynamayı planlıyorsanız, aç karnına çıkın. dişlerinizi fırçalayabilir ve gidebilirsiniz, ancak bu gerekli bile değildir (cidden. ask fituber'a sorun). oyun bittikten sonra geri dönüp siyah kahve içip sonraki 40 dakika boyunca başka bir şey yemeyin veya içmeyin. fittuber'in dediği gibi su bile değil.

geceyi planlıyorsanız, maçtan sonra su dışında hiçbir şey yemeyin veya içmeyin.

bunu bir ay boyunca yaparsan, üzgünüm, kilo vermekten kaçamazsın.
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat