organik ürünler

ronaldo messi'den daha mı çok çalışıyor

ronaldo çok sıkı çalışıyor, inanılmaz bir vücuda sahip ve çok formda görünüyor ve oyundan sonra çok yüksek bir seviyede oyun oynuyor gibi görünüyor. ve bu çok çalıştığı doğru. messi'nin vücudu ronaldo'nunki kadar formda değil (hala çok formda olsa bile) ama bu onun çok çalışmadığı anlamına gelmez.

messi'nin zor işi birçok insan için sersemlemiyor. ben o insanlardan biri değilim. yıllar boyunca messi'yi gördüm (ronaldo gibi) ve ikisinin de hevesli bir takipçisiyim. sanırım buna cevap verecek kadar kalifiyim.

messi'nin gençken serbest vuruşlarına bakın, onlarda çok iyi değildi ve çoğunu denemedi. şimdi dünyanın en iyi serbest vuruş yapanlar arasında sayılıyor.
messi'nin oyun oynamasına küçükken bak. ortalamanın üstünde, elbette, ama bu konuda mükemmel olmaktan uzak. şimdi dünyanın en iyi oyun üreticilerinden biri olarak kabul edilir.
2015/2016 sezonunda messi'nin cezalarına bakın: 4/8 dönüştürüldü, bu kötü. 2016/2017 sezonunda ona bakın: 9/10 kalem aldı. bence o sezon avrupa'nın en iyi rekoru.
burada bir model görüyor musunuz ? zayıflığı olduğunda, üzerinde çalışır ve mükemmelleştirir . bu çok fazla çalışma gerektiriyor, ancak hepsi teknik ve fiziksel olmadığından, insanlar bunu farketmiyor. bu kelimeyi vurgulamak istiyorum: teknik. tekniğinde çok çalışıyor ve sahaya çıkıyor.

olağanüstü yetenek ve benzersiz bağlılık, bugüne kadar yaşamış en büyük futbolcuya neden olur…
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat