riven komboları nelerdir

q animasyonu otomatik saldırıyı iptal ediyor

- fareniz hedef üzerindeyken q düğmesine basın, ardından animasyon başlar başlamaz fare tıklaması hedefi fareyle hareket ettirdikten sonra imleci hedefin üzerine getirin ve q düğmesine basın. bunu, her üç q parantezi için yapın, q'nun aradaki otomatik saldırılarla tamamen iptal etmesini sağlayın.

* q düğmesine bastığınızda imlecin konumunu not etmek önemlidir. bir hedefin üzerine yerleştirirseniz, yerinde kalacaksınız, hedefin arkasına veya dışına yerleştirirseniz, hedeflenen hedefin içinde / arasında ilerleyeceksiniz. bu nedenle öncelikle kötü riven oyuncuları yanlışlıkla ikinci ve üçüncü q'larını kaçıracaklar.

çift döküm

- e sonra doğru çizgi sona erdiğinde animasyon aynı anda iki yetenek kazandırır. bu normalde e-rw'yi doğrudan q canlandırmasına dönüştürür ve otomatik saldırı combo'yu iptal eder. ayrıca e-wq ve e-1w

tiamat iptal

- tiamat / hydra animasyonu, hem e'niz hem de w'niz olan yetenekler tarafından iptal edilebilir. bu nedenle, bunları art arda sırayla basarsanız, onları iptal edersiniz. tiamat / hydra bir numaralı slot ise 1 - w veya 1 - e gibi görünüyor.

yapabileceğiniz bir çok daha fazla kombinasyon var ama bunlar anlatılan çok basit kombinasyonlar. işte, tarakların büyük çoğunluğunu gösteren bir video:
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat