pubg mobile iyi oynamak için ipuçları ve püf noktaları nelerdir?

1 .. pro oyuncularının bile önerdiği en önemli şey - öldürmeye gitme, hayatta kalmaya devam et. kazanmak öldürmekten daha önemli. 10 cinayetiniz olduğunu ama ilk 30 ya da 40'da bitirdiğinizi düşünün. iyi değil.


2. kalabalık yerlerden kaçının - boot kampında veya okul veya pochinki'de veya harabelerde veya hastane veya pradise resort'taki veya hacienda del patrón'da veya pecado casino'da veya spor salonu'nda veya hapishanede veya campo militar'da (en iyisi benim açımdan) mevcut olduğunu düşünüyorsunuz. ancak büyük ganimet ile yüksek risk gelir ve özellikle yeniyseniz, bu sizin için iyi değil. bunun yerine ünlü yerler yakınında yerler için gidin. sen de orada yağmalanacaksın ve iyi bir şey mi? eh, sadece o ünlü noktalardan çıkan insanları onlardan bir ganimet olarak öldürebilirsin. bu bir kazanır.


3. devam eden bir savaşa asla katılmayın - bu bir kuraldır, düşmanımın düşmanı ortak düşman ölene kadar arkadaşımdır, o zaman düşmansınız. ısının biraz daha düşmesine izin vermeniz daha iyi olur ve sonra yürüyün, bakalım öldürebilecek misiniz. sadece birkaç kez öldürmeyi başlasan bile, her seferinde ilk 10'da bitireceksin. kim bilir, sonunda bir tavuk yemeği yiyebilirsiniz.


4. parlama ve düşme yemdir - güven bana, yakındaki birisinin damla için parlama silahı ateşlediğini görürsünüz genellikle oyuncular, diğer oyuncuları katletmek üzere öldürmek veya cezalandırmak için damlaların etrafında kamp yapar. ve hemen hemen her yerde seviye 3 sırt çantası, kask ve zırh bulabilirsiniz. sınırlı silahlar farklı durumlardır ancak dürüst olmak gerekirse, bunlar maçın kaderini belirlemez. bazen, onsuz iyisindir.


5. asla dümdüz koşmayın - rickon stark da aynı şeyi yaptı ve piç savaşında ona ne olduğunu biliyorsunuz. herhangi bir yönde dümdüz çalıştırmak kolay bir hedeftir. bunun yerine zikzak yapın, zıplayın ya da zikzak yapın. bu şekilde birçok kurşun isabet etmekten kaçınacaksınız.


6. her zaman siper alın - çok uzun mesafeden size ateş eden, kaçan, kaçan ve örtü içine giren biri. ağaçların arkasında, kayalar, kaya, bina, ne bulabilirsen. düşmanın nerede olduğu hakkında hiçbir fikriniz yoksa çekim yapabileceğinizi düşünmeyin.


7. düşmanların etrafındaki barakalarda saklanmak kötü bir fikir - bu, yenilerin yaptığı en yaygın hatalardan biri. shacks'ın tek çıkış yolu var ve oradan dışarı çıkamazsın. ancak el bombası veya molotof kokteylleri nedeniyle kalamazsınız.


8. her iki silahı da yeniden doldurun - silahları tamamen dolu tutmayı asla unutmayın. bazen silah değiştirmek, yeniden yüklemekten çok daha hızlıdır. orta yolda ateş ve mermi kaçağı olduğunu hayal edin, şimdi silahı yeniden yüklemek için zaman harcayacağınızı mı yoksa basitçe patlatıp öldüreceğinizi mi düşünüyorsunuz.


son dakikalarda gezinme veya sabit çekimler yapmak için tarama yapın. qbu ve mk14 gibi silahlar dayanaktayken eğilimli olurken daha kararlıdır.

akıllıca oynayın ve birine ateş ederken asla ayakta durmayın. daima yanlara doğru hareket etmeye devam et.

umarım bu ipuçları işe yarar… ..

2
her neyse, bu oyuna aşina olmam ve baştan oyuna hakim olmamda bana yardımcı olacak ipuçlarının ve püf noktalarının bir listesi.

her zaman oyunun başlangıcına iner ve görünürde bir sürü bina ile haritanın en uzak köşesine giderim. ve her zaman, her zaman deniz kıyısında! görev, mümkün olan en az sayıda açıklığı bırakarak en olası öğeleri elde etmektir. deniz kıyısındaysanız, bu yoldan birinin çıkması ihtimalini ortadan kaldırır.
her zaman yanınızda bir araç bulundurun (tercihen bir cip gibi korumalı olanı). dört amaca hizmet eder. bunlardan ikisi - hızlı kaçışa izin verir ve eğer kötü bir pozisyonda kalırsa, araçtan çıkabilir ve düşmanlarınızı öldürmek için kısa bir süre için bir kapak olarak kullanabilirsiniz. unutma, sana karşı oynayan oyuncuların çoğu da yeni olacak. aracınızı patlatmaya çalışmıyorlar. aracınızın diğer tarafında düşmanları tutarken sigarayı oradan çıkarıp görürseniz

3. daima dairenin kenarında durun ve bu aracın üçüncü kullanımı. genelde arkamda duran mavi halka ile hareket ediyorum. kenarda olduğunuzda, dairenin arkasından kimsenin çıkmadığına dikkat edin. gelecek odakta. ama şimdi hiç kimsenin sana arkadan sürünmediğini biliyorsun. ayrıca, bazen kenara ulaşmak için koşarak umutsuzca koşan adamları bulursun, sadece koşuştururlar.


4. aracın dördüncü kullanımı. unutmayın, bu oyunda açılışlarınızı en aza indirmeniz şart. eğer aşağıya inmem gerekirse, aracı her zaman bir kayaya veya binanın dikine yerleştiriyorum. bu şekilde sadece iki açılış için endişelenmeniz gerekir. biri sana arkadan saldırmaya çalışırsa, sana yaklaşmaları gerekecek ve çoğu zaman onların geldiğini duyacaksın.

5. üçüncü şahıs görünümünde oynamayı tercih ederim. bu şekilde sizden habersiz iken diğer oyuncuların pozisyonlarını görmek için bir binanın kenarlarını veya bir kayanın üstünü görebilirsiniz. örneğin bir ağacın arkasındaysanız ve önünüzdeki tarlada oyuncular varsa, konumunuzu bırakmadan sadece farenizi hareket ettirmek için hareket ettirebilirsiniz.


6. silahlar (çok önemli) - dediğim gibi, oyunda çok yeniyim ve hangi silahın hangisinin iyi olduğu konusunda hiçbir fikrim yok. çoğu oyuncu, elimde bir tava tutarak iç çamaşırlarımın karşısında koşarken beni bulur. her zaman silahı o sırada en fazla cephane ile bulmaya çalışırım. av tüfeği kaçırıyorum. oyunun başında, nişan almada başarılı olmaya çalışıyorsunuz. av silahları uzun süredir yeniden yüklenmiştir ve ardışık atışlar arasında zaman alır. bir acemi olarak, eğer biri önünüze çıkarsa, ona 30 hızlı tur atmak ve öleceğini ummak daha iyidir. av tüfeği pratik alır.

7. mobil kalın. biri sana ateş ederse, durma, dön ve ateş et. ideal olarak, kapağın arkasına (örneğin binalar, kayalar veya ağaçlar gibi) yakın bir örtü varsa. olmazsa, iki olasılık vardır. birincisi, düşman size çok yakın, yanal bir yönde koşun, sonra dönün ve ateş edin. büyük olasılıkla dürbün yaparken düşman sana ateş ediyor. kapsamlar yavaş dönüyor ve hızlı hareket eden hedefleri takip etmek zorlaşıyor. bunu kendi avantajın için kullan. ikincisi - düşman senden uzak bir yerde. bu durumda eğilimli bir pozisyon alın, çimlerde biraz hareket edin, onu bulun ve ateşleyin. proning hedef boyutunu küçültür ve belirleyici bir darbe almayı zorlaştırır. aynı şey size yakın olan hedefler için de geçerlidir. hedef aniden bir binanın arkasından önüne atlar. hızla çömelmek veya eğilmek ve geri vurmak. ayağa kalkmaktan ve ateş etmekten iyidir.


8. nihai hedef hayatta kalmaktır . önünüzde birbirinize giren iki oyuncu görürseniz, ateş etmeden önce bir tanesinin ölmesini bekleyin. sayıca fazlaysanız, çıkın. merak etme bu pozisyondan uzak dur.

bu rehber hayatta kalmaya odaklanıyor, öldürmeye değil. yukarıdaki mantığı takiben, berbat eski telefonumda bile büyük bir gecikmeyle ve en iyi ölümlerle karşılanıyorum. sunucu istatistiklerim aşağıda

avrupa sunucusu
asya sunucusuiyi avlar!

düzenleme: neden alıyorum tüm yorumları oyunun başlangıçta botlar ile doldurulması ile ilgili olduğunu anlamıyorum. bu rehberin yeni başlayanlar için olduğunu söyledim. bunun cevabımla ne ilgisi var? cevabımdaki noktalardan herhangi birinde sorun yaşarsanız, bunun hakkında konuşun. eğer botlardan bahsediyorsan, ipuçlarımın nasıl ters gittiğini açıkla aksi takdirde, sadece alakasız.
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat