organik ürünler

pubg mobile en iyi tabanca nedir ?

pubg mobile son zamanlarda o kadar popüler bir oyun haline geldi ki artık neredeyse herkesin telefonunda yüklü olan bir oyun. hepimiz eşimiz, dostumuz arkadaşlarım ile pubg oynuyoruz ve bu oyunda başarılı olmak istiyoruz.

peki pubg oynarken hangi silahların daha güçlü olduğu hakkında bi bilginiz var mı ? bilmiyorsanız okumaya devam edin.

oyunda tabanca seçenekleri göz önüne alındığında p92, p1911, r45, p18c, sawed-off (teknik olarak av tüfeği, ancak bir tabanca olarak taşıyabiliriz) ve r1895. her silahı tarif edeceğim, en iyisini seçmek size kalmış ve sonunda, fikrimi açıklayacağım.

p92: p92 9mm cephane kullanıyor ve magazin ekli 15 mermi ve 20 magazin haznesi bulunuyor. kırmızı nokta görüşü kullanır ve 370–400 m / s hızında 35 hasarı vardır (emin değil). tüm tabancalar gibi (p18c hariç), yalnızca tek ateşleme moduna sahiptir). geri tepmesi oldukça az ve baskılayıcı ile rakiplerin atışların yapıldığı yerden hiçbir ipucu gelmeyecek. yeniden yükleme süresi iyi.
p1911: p1911, 0,45 acp cephane kullanıyor ve 7 mermi (amaç) mermi boyutuna ve mag ile birlikte 12 mermiye sahip. kırmızı nokta görüşü kullanır, 41 hasar görür ve hızı 250m / s'dir. tüm tabancalar gibi (p18c hariç), tek bir ateştir. hasarının oldukça iyi olmasına rağmen, her atıştan sonra kapsam konumunu ayarlamamızı sağlayan önemli bir geri tepme vardır. daha az sesi var ancak yakın mesafedeki oyuncuların baskılayıcı ile bile anlayabilmesi için yeterli. yeniden yükleme süresi iyi.
r45: r45, 0.45 acp mühimmat kullanır ve dergisi 6 büyüklüğündedir (ciddi gun maker… ..6…. mate üzerine) ve uzatılmış no dergisi (wtf gun maker!) vardır. kırmızı nokta görüşünü kullanır ve 300–330 m / s hızında 55 hasar görür (bu tabanca ile ilgili tek iyi şey). tekrar tek ateş. geri tepme ayarlanabilir. çok haber… .. özellikle miramar'da biri bu silahın (ekolatörsüz kar 98k gibi) atış ekolarını duyabilir ve bu silah için no baskılayıcı yoktur (nice gun maker… ..you bloody bastar *). yeniden yükleme süresi nispeten daha fazla, ancak hızlı çevik hareketlerle biri yeniden yükleme için yeterli zaman yaratabiliyor… ve iki elinizle öldürmek zorundasınız.
r1895: bu hemen hemen hepimizin bildiği tabanca. 7.62 mm cephane kullanır ve dergisi 7 büyüklüğündedir (genişletilmiş namlu olamaz, bu nedenle genişletilmiş mag yoktur). red-dot görünmez, ancak inanılmaz bir hasar 55 (aynı gun maker de bunu yapmış gibi görünüyor) ve 330 m / s şaşırtıcı bir hıza sahip. tekrar tek ateş. baskılayıcı olmadan, vol bir değere ayarlanmışsa yakın mesafedeki oyuncuların kulaklıklı mikrofon seti patlayabilir, ancak baskılayıcı ile en iyi gizli silahlardan biri haline gelen bir canavar haline gelir. yeniden doldurma süresi tabanca için oldukça normaldir (tabanca olduğu için biraz gevşeklik verir).
p18c: 9 mm cephane kullanır ve dergi büyüklüğü 17'dir ve genişletilmiş mag ile 25 büyüklüğüne sahiptir (vektör'e çok benzer). ve tek ateşle birlikte otomatik modu (yaay) olan yalnızca tabancadır. 23'lük bir hasarı var (demek istediğim… bir tabanca için otomatik modda, oldukça yüksek) ancak 375m / s hızıyla ve 0.06s arasındaki atışlar arasındaki süreyle, deadly silahı. ve baskılayıcı olmadan, vektör'ünkine benzer bir ses çıkarır ve baskılayıcı ile oldukça “sessiz” ve nokta boşluğu aralığında ölümcül. yeniden yükleme süresi daha az.
ps 12 kalibreyi kullandığı ve çıplak gözler kullanılarak görüldüğü takdirde av tüfeği olarak sınıflandırıldığı için testereyi kullanmıyorum.

seçimim: şahsen tercihimi azalan düzende olduğu gibi sınıflandıracağım: p18c> p92> p1911> r1895> r45. dergi büyüklüğü nedeniyle güvenilirliğini (yeniden yüklemeyi unuttuğunuzda) ve atış başına değil de saniyede yaptığı hasarı temel alarak, bu sırayla tercih ediyorum. ayrıca gürültü seviyesini ilk çember geçinceye kadar utangaç olma eğiliminde olduğumu düşünüyorum, böylece yağmalamak için mümkün olduğunca yalnız kalacağım, bu yüzden biri tarafından karşılaşılırsam pozisyonumu açıklamayı sevmiyorum. ayrıca auto silahlarını patlama ve tek tek ateş etmekten daha fazla tercih ettiğimden, p18c'yi listemin en üstüne koydum, ancak son derece sessiz atışlarından dolayı p92'yi de tercih ettim.

reaaaly umut, bu cevabım düşüncelerimi toplamam ve yazmamın 45 dakikanızı alması nedeniyle yardımcı olur.
p92, p1911, r45, p18c ve r1895. işaret fişeği tabancasını ve testereyi saymadım çünkü onlar gerçekten tabanca değil.

tamamen ne tür bir oyuncu olduğunuza bağlı. p18c en az hasarı veriyor, ancak tam otomatik. r45 en çok hasarı verir ancak yangın hızında yavaştır.

9mm oyunda yaygın olarak bulunabildiğinden ve her yerde bulunabildiğinden p92 en iyisi olacaktır. p92'yi seçmemin nedeni yangın hızı, hasar ve dergi boyutunda dengelenmiş olmasıdır. sadece güçlü bir tabanca arıyorsanız, o zaman r45'i seçin, ancak 45acp pubg mobile'de yaygın olarak bulunmuyor.
p92 kafaya tek atmak için en iyisidir.
pubg mobile en iyi tabanca nedir ?
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat