organik ürünler

pubg mobile'daki en iyi silahlar hangileridir?

söylemeye gerek yok, bunlar pubg mobilde en iyi silahlardan bazıları: -

m416 - eğer 5.56 mm kurşunla oynamayı seviyorsanız.
scar l - 5.56 mm ile bu da çok iyi bir silah
dp -28 - eğer 7.62 mm ile oynamayı seviyorsanız ve düşmanlarınıza yüksek hasar vermek istiyorsanız bunu kullanın.
m249 - yeniden yüklemekten nefret ediyorsanız, en iyisi. düşmanını yok etmek için 100 mermi ateşliyebiliyorsunuz.
kar98 - kesmek için en iyisi. onun sesini seveceksiniz.
el silahıyla başlayayım

uzı - bu saçmalık çılgınca. büyük bir silahınız yoksa uzı'yi bulmazsanız, sözlerimi alın, ilk öldürmenizi aldınız. hızlı hızlı atış hızı ve neredeyse hiç geri tepme ve hasar olmaması, rakibinizi diz çöktürmek için yeterli. bu mini silahın büyük bir hayranıyım çünkü sadece yakın mesafedeki yıkıcı gücü. 9mm mermi kullanır.


ump9 - pubg topluluğu arasında bir legeng. ump9 için insanların çıldırdığını göreceksiniz. sadece daha iyi atış menzili ile uzı'nın büyük ağabeyi. 3x veya 4x ile eşleştirin ve düşmanlarınızı tabutlarına nasıl gönderdiğini görün. genişletilmiş mag ve bastırıcı ile aksesuarlanabilir. tamamen bir ölüm makinası.


m416 - şaka yapıyorsun! bu alanda bir ucube. yakın mesafeden, orta ve uzun mesafelere, m416, düşmanlarının kalbinden korku yağar. çoğu zaman bunun üzerine başka uzun menzilli silahları kullanan insanları göreceksiniz. 6x ile çok incelikli ve asla bir atış özlüyor. bir susturucu ile kullanıldığında, onları ve nereden vuracaklarına dair hiçbir ipucu yoktur.


akm - hiç beğenmedi. m416'dan daha fazla dikey geri tepme olmasına rağmen, hala çoğunlukta seviliyor ve neden olmasın? 2 patlamaya dayanıp hayatta kalabilir misiniz? hayır! 6x'e kadar mükemmel gider. unutmayın, dikey geri tepme nedeniyle daha uzun mesafelere kaydırırken çok etkili değildir. sık sık kendinizi hedeften uzakta vururken bulursunuz.


skar l - akm'den sonra, skar l en çok etkilenen darbe gücüne sahiptir. m416'dan biraz daha dengeli ve kesinlikle sahip olmaya değer bir silah. form faktörü olarak biraz daha küçük, 5.56mm kullanır. daha hızlı bir otomatik modla, scar biraz durdurulamaz. orta menzilli etkili keskinleştirme tooo için kullanılabilir!


groza - bu silahı haritada hiçbir yerde bulamazsın ama nasıl olduğunu biliyorsan elde edebilirsin. en büyük uçağı bekleyin. sandık olağanüstü güzelliklerle dolu geliyor ve groza da onlardan biri. aynı vücut çarpması darbe gücü ve hasarı ile akm ile aynı adımı izler. akm'den çok daha hızlı ateşleme hızı (en azından kulağa daha hızlı geliyor). onu bulursun, bugün senin şanslı günün. kapsamla kullanın ancak uzun mesafeli kesme için ideal değil.


awm.300 magnum - tüm oyundaki en ölümcül, en yavaş ve en uzun menzilli tüfeği. bunu 6x veya 8x kapsamı olan ve iyi bir bakış açısı olan birine karşı yarışamazsınız. katleştiğini biliyorsun. magnum'un sesini duydukları anda oyuncular korkudan titriyorlar. ancak, 300 mag'den başka bir silahınız yoksa, vidalandığınızı biliyorsunuzdur.


kar 98k - vss'den sonra bulunabilecek en yaygın keskin nişancı tüfeği. ikinci seviye bir kaskla bile hasar verebilecek kadar güçlü ve uygun şekilde çekilirse iki atışla öldürmeyi garanti eder. 7.62mm mermi kullanır. hatta, ölmediyseniz tabii ki yeniden yüklemeniz için birkaç saniyeniz varsa, kısa mesafeden etkilidir.


umarım bana haber verirsem, herhangi bir “iyi silahı” (düşmüş kasalardaki silahlar hakkında konuşmamak) özlüyorum. sks veya vss veya tommy veya vector'dan bahsetmediğim için özür dilerim.
kategori bilge farklıdır. awm'i akm ya da m416 ile kıyaslayamayız. tüm silahlar orada kendine özgüdür.

her silahın performansı menziline göre değişir rağmen.

şimdi çeşitli aralıkları ve bunun için en uygun silahı ele alalım.

300-1000 metre arasındaki mesafe
awm (herkes kralı selamlar)


awm - her zaman zirvede olacak.

bir headshot ve oyun bitti.even seviye 3 kaskı awm mermisini durduramaz. atw sadece hava damlasından alınabilir.awm oyunda maksimum güç ve menzile sahiptir. fakat ustalaşmak pratik yapacaktır.

2) m24 keskin nişancı. (kralın rakibi)


yeni güncelleme sayesinde, bu canavar şimdi açık haritada mevcut ve hava damlasında değil, m24 çok nadir olmasına rağmen. öldürmesi gereken en fazla 2 atış.

3) kar98 k (kelimenin tam anlamıyla tanrı)


sandık içinde olmayan haritada kullanılabilir. kelimenin tam anlamıyla tanrının awm ve m24'ten sonra uzun mesafeli sniping için

2) 200–700 metre arasında

sks (kral katmanı)

her ne kadar sks'nin rakibi savaş alanına (slr) girmiş olsa da, yine de sks, slr'den bir üst el almayı başarabilse de, eğer sadece sks tüm ataşmanlarla donatılsa bile. büyük geri tepme. slr da bir canavar olmasına rağmen.mini 14 etkileyici ama rakipleriyle karşılaştırılabilir menzilde yoksun. (sks ve slr)

3) 300 metreden az aralık.

burada rekabet çok zor.

1) akm (güçlü)

şaşırdım, bu tabanca hava tabancalarına nasıl dahil edilmedi.

akm'i en iyi durumda, kompansatörle donatılmışsa, kasa dışı assult tüfekler arasında buluyorum. kompanzatör olmadan akm kullanmayın, aksi takdirde şimdiye kadarki en kötü silah olacaktır. akm'nin kasa dışı ar'lerin geri kalanından sonra en fazla hasar verdiğini unutmamak gerekir.


2) m416- (tümüyle yuvarlak)


tüm aksesuarlara sahipseniz en iyisidir.m416, tüm ataşmanlarla donatılmışsa, her iki tabanca (akm ve m16a4) üzerinde bir kenara sahiptir.

3) skar-l (küçümseyen kral)


scal-l, etkileyici bir atış hızına sahiptir.

4) m16a4 (tartışmalı olan)


söyleyebileceğim tek şey, otomatik modda olsaydı, bu silah bir canavar olabilir. patlama modunun ustalaşması zor (benim için en az)

(qbz iyidir ancak sadece shanok bulunur, bu yüzden daha sonra tartışacağız)

3) yakın mesafeler

ump9 (denemeye değer silah)

yakın karşılaşmalar için en iyisi. (otomatik modda kullanın)

ps- hava indirme silahlarını kullanmadım, çünkü en iyisi onlar, bu yüzden hava atışlarında bir yer edindiler. ve ben awm'den bahsettim, çünkü en iyi silahlardan bahsediyoruz.

r45 (müzik çekimleri)


p18c'nin üzerindeki tabancayı ses, hasar ve mükemmel geri bildirim nedeniyle seviyorum. inşa etmeye başladığınız ilk oyunlardan birinde, bunu birisini vurmak için kolayca kullanabilirsiniz.

p18c (küçük kavga)


tam otomatik tabanca görmek tamamen şaşırdı. neyse, en yüksek dps, kırmızı nokta, 25 mermi klipsi boyutu (genişletilmiş mag) için hoşuma gitti. benim için cep smg.

smg'ler:

vektör (sessiz canavar)


mobilde en hızlı ikinci smg. dps, ses, tüm yönleri öldürmek için ateş bu silah için sadece mükemmel. sadece olumsuz, uzatılmamış 13 tur çok küçük. bununla beraber ilk chiken akşam yemeğimi nasıl kazandığımı ve dp28'i hala hatırlıyorum.

ump9 (neredeyse ar)


bu silah, m16a4 (pardon fanları) gibi bazı düşük dereceli ar'lere yakın. hasar, ataşmanlar vb. üst çentiktir.

ar'ler:

şimdi bu zor, çünkü tüm m416'ları seviyorum, scar ve hepsi. ama ben sadece bir damla ve diğer rastgele ortaya çıkan ürünlerden bahsedeceğim.

ağustos (lazer)


bu silah oyunda benim en sevdiğim ar. dikey kavrama, hızlı çekme uzatılmış ve baskılayıcı veya kompansatör ile bu tabanca tamamen vahşidir. 4x kapsama sahip mermiler püskürttüm ve cazibeye benziyor. ne yazık ki, bu sadece bir silah.

beryl m762 (büyük çocuk)


bu bir yara izi ve akm bebeğim. oyunda benim için en hacimli ar. akm'den daha az hasara, ancak daha iyi bir stabiliteye ve ateş oranına sahip olduğundan, onu iyi bir ar yapar.

dmr'ler:

mk14 ( kraliçe)


kar98k'ye yakın hasar, tam otomatik mod, 7.62, bipod ve her ikisi de yok. eğer bu silaha bir şansın olursa, asla bunu bırakma hatası yapmazsın. kırmızı bir nokta alın ve kaosa tanık olun. bir damla sadece silah olsa.

mini 14 (kolay öldürme)


kullanması en kolay silah budur çünkü bağlantı için sadece 4'lü bir donanıma sahip seçenek yoktur ve yuvarlanmaya hazırsınızdır. bu harika bir dmr ve de oldukça yaygın. noobs sık sık bunu arar, en azından ben yaptım: p

sr'ler:

kar98k (emekli)


bu en iyi silah değil, benim kişisel favorim. oyunda en yaygın cıvata aksiyon tüfeği. sadece düşmanı devirmek için iki kafaya ihtiyaç var. ve bastırılmış ses çok benzersiz.

awm (fatih)


bu şu anda oyundaki en güçlü silah. umarım bu şekilde tutarlar. seviye üç vitesi yok sayar ve tamamen yanıktır. tek atış vuruntu garantilidir. kar98’in cod’de olduğunu söyleyebilirim, awm pubg’de.

al işte ozaman, buyur. bu bana göre en iyi silahların listesi. m416'yı eklemek istedim ve bunun mükemmel bir ar olduğunu düşünmek istedim ama cevabı öznel olduğu için onu dışladım.

mobil versiyon için mk47 mutant ve skorpion'u sabırsızlıkla bekliyorum.

bonus (en kullanımsız silah):

win94 (bok)


sadece bunun ne için olduğunu bilmiyorum. bu bir keskin nişancı ama net bir potansiyel kaybı

akm - evet, 'yüksek geri tepme', 'dengesiz silah' ve bunu duyduğumu duydum ... ama inan bana - oyunda bundan daha iyi bir silah yok. unutmayın, akm kısa ve orta menziller içindir - keskin nişancı veya uzun menzilli tabancası değildir.

akm ile dövüşürsem kişisel deneyimimde -% 80 şansı, rakibimin hangi silahı olursa olsun kazanma şansım (yakın temas kavgası). ölmeme rağmen, neredeyse% 80 oranında ona zarar verdim ve sadece kendi hatam yüzünden kaybettim. bu silah gg'dir - ve onu “dota 1” in “asla” deyin.

2. awm - akm'nin kapalı alanlar için en iyisi olduğu gibi “awm” uzak mesafeler için gg tabancasıdır, 300m + anlamına gelir. kapalı aralıklarda, bir kurşun atışından sonra herhangi bir ar sizi öldürür, çok fazla yeniden yükleme süresi alır.

ama uzak mesafelerde - bu, oyunun tam sağlık, tam sağlık kask seviye 3, tam sağlık ceket seviye 3 ile sizi öldürebilecek tek silahıdır.


3. m249 - bu awm gibi sadece sandık bir silah, ancak en yüksek ateşleme oranına sahip (doktora başına sadece uzi'den daha az). ancak bir seferde 100 mermi harika ve sadece bittiğinde ve öldüğünde ateş etmeyi bırakacak.

buna sahipseniz, eşit zamanda 1'e 1 savaşta ateşlendiğinde, sizi öldürebilecek yalnızca 1 silah vardır (akm - 7,62 mermiler 5,56 mm mermilerden daha fazla hasar verir). gg silahı zaten kısa ila orta menzilli çatışmalar için.


4. m416 - diğer dev ar (akm hariç). bu, tüm aksesuar öğeleri eklendikten sonra bir gg tabancasıdır. bu kısa ve orta menzilli mücadele için bir gg silahı. ateşleme oranı çok yüksektir (akm'den az), ancak stabilite çok daha iyidir.

oyunun son aşamalarında, (m416 + kark) kombinasyonu ile birçok oyuncu ve gerçekten harika bir kombinasyon buldum.


5. uzı - bu bir smg'dir (alt makineli tüfek) ve pubg belgelerine göre - bu silah oyundaki en yüksek ateş oranına sahiptir, hatta akm veya m249'dan bile fazladır. ayrıca, kapalı mesafelerde - mermiler hedefe fırladı ve% 5 ekstra hasar verdi. bu harika.

birçok kişi sadece ar'lara (saldırı otomatik tüfekler) çekilse de, oyunun sonunda uzi (susturucu ile) kullanarak birçok profesyonel görmüştüm - smg susturucuları diğer bazı menzilli silahları bulmak için çok tembeller.

silahın 2 dezavantajı vardır 1. kısa mermi sayısı (uzatılmış halde 35 kapasiteye yükseltilebilir) 2. kısa menzilli - sadece yarı orta menzilli dövüşlerde olduğu gibi.

ancak, menzilli veya yarı menzilli insanlar için zaten 'ikincil silahı' kullanıyorlar, bu yüzden bu silah sadece gg.


6. kar98k (kark) - keskin nişancılar arasında, büyük awm'den hemen sonra, bu silah yatıyor. bu sadece harika ve awm level3 helmenti delebildiğinden, kark sizi tam sağlık + 2. seviye kaskın sağlığıyla öldürebilir.

bu bir gg tabancasıdır ve awm'yi sandık / damla olarak bulamıyorsanız, bu uzun mesafeler için zorunlu bir silahtır.


7. s686 (çift namlu) - kapalı mesafeden, mermilerinden sadece 2 tanesini isabet edebiliyorsanız veya yönetebiliyorsanız, hangi kask seviyesinin veya rakibinizin hangi seviyedeki kevlar / ceket giydiği önemli değildir. “öldür onu!”.

ayrıca, bonus, 2 merminin neredeyse anında ateşlenebilmesidir (çok hızlı - aralarında en önemsiz zaman). yani, kapalı mesafedeyseniz, bu bir silah (tüfek) olmalıdır.


8. m16a4 - bu pubg oyununda en küçümsenen ve devasa bir ölüm makinesi. tek olumsuz nokta şudur - 'otomatik' ateşleme moduna sahip değildir. 2 farklı “patlama” ve “bekar” modu var ama inan bana. bu, oyundaki diğer oyunlardan çok daha iyi geri tepme, mermi hasarı ve istikrarlılığa sahip.

düşmanınız orta menzildeyse ve tek kurşun seçeneğiyle ateş ediyorsanız - inan bana, 30/30 kurşunlarınız aynı noktada sona erecek. bunu, diğer birçok silahın ağır geri tepmesiyle karşılaştırın.

ayrıca, insanların bu silahı almamasının sebebi, 1 yakın aralıklı + 1 uzun menzilli almalarıdır ve bu silah yarı yarıya yakın aralık aralığına düşer. ancak, yine de, bu 3x ila 6x kapsamı olan bir dev.


onursal bahseder - ump9, scarl, mini, sks, s1897 ve vss

tecrübelerime göre en iyi silahlardan bahsetmeye çalıştım ve bunun yakın ve uzak gelecekte size yardımcı olacağını umuyorum!

pubg'da tonlarca silah var ve hepsi en iyi şartlar altında. insanların bu silahın ne kadar kötü olduğundan ve silahın ne kadar etkisiz olduğundan şikayet ettiğini gördüm. bu doğru değil. bazı silahlar büyük hasar vermesine rağmen, yine de bir oyuncunun elinde.

her kategoriden harika olan bazı silahları seçeceğim (bence).

pompalı tüfek

s1897 - s686'yı alıp s12k ile birleştiriyorsunuz ve bu av tüfeğini alıyorsunuz. en iyi av tüfeğini yapan şey, s12k'dan daha az fakat s686'dan daha fazla olan cephane kapasitesi ve yangın hızıdır. s12k sürekli ateşleme için mükemmeldir ancak biraz daha az hasar verir. öte yandan s1897, daha fazla cephane bulundurmak 686'ya göre bir avantaj sağlar. cephanenizi bitirmek için yeniden yükleme için beklemeniz gerekmez.


keskin nisanci

awm - en iyi keskin nişancı olmalı.

kafana tek atış ve oyun bitti. 3 kaskın awm mermisini durdurabileceğini bile düşünme. awm sadece uçaktan toplanabilir. awm oyunda maksimum güç ve menzile sahiptir. fakat ustalaşmak pratik yapacaktır.


dmr (özel marksman tüfeği)

mini14

her ne kadar mini14'ün rakibi çok fazla olsa ve zaten savaş alanında (sks, slr) olmasına rağmen, mini14 hala tüm ekleri ile donatılmış olsalar bile, onlardan bir avantaj elde etmeyi başarıyor. mini14 için bir bastırıcı yerine kompansatör kullanın, çünkü mükemmel performansla mükemmel geri tepme gelir. her ne kadar sks uzun menzilli bir canavar ve biraz daha fazla hasar veriyor. sks etkileyicidir, ancak uzun vadede daha fazla geri tepme vardır. ve mını14'ün ateş oranını unutmamak için, yakın mesafeden bile olsa, yönetebiliyorsanız neredeyse bir ar gibi çalışabilir.


saldırı tüfeği (ar)

akm

ar'ler arasında bir canavar, sandık sınırlı groza bile onunla bir bağ paylaşıyor. kompansatörle donatılmışsa, kasa dışı saldırı tüfekleri arasında en iyisi. akm'i kompansatör olmadan kullanmayın, yoksa şimdiye kadarki en kötü silah olacak. ve akm'nin kasa dışı ar'lerin geri kalanından en fazla hasarı verdiğini unutmamak gerekir.


smg (hafif makineli tüfek)

tommy gun veya thompson

kapsamı ve hatta kırmızı noktayı desteklemediği için tekrar tekrar bir tartışma olacağını biliyorum, ayrıca genişletilmiş mag ve suppressor dışında başka bir eklenti için de yer yok, ancak pubg'deki en iyi smg. birkaç kez tavuk yemeği kazandım. 50 yuvarlak mag, herhangi bir zırh seviyesine sahip herhangi bir düşmanı dinlendirmek için yeterlidir. yakın mahallede, öldürüldüğünden emin olabilirsin.


tabanca / tabanca

p18c

elinde bir tabanca şeklinde bir smg olması gibi. bu yarı otomatik tabanca, cehennem ateşi gibi kurşun yağar. uzatılmış bir magla donatın ve karşınıza düşen düşmanları görün. indiğiniz anda silah bulamazsanız ve bunu bulursanız, enayilerin size dokunamayacağından emin olun. sadece düşürücü, herhangi bir silah bulma şansı bir p18c bulmaktan daha fazlasıdır.


bonus - vss

pek çoğunun hemfikir olmadığını biliyorum ama vss korkunç bir katilden biri. vurursun ve rakibin onlara neyin çarptığını ve nereden geldiğini bilemez. sadece genişletilmiş bir mag'a ihtiyacınız var ve oyuna hakim olabilirsiniz.


bunlar çoğu zaman kullandığım en iyi silahlardı ve kendi kategorilerinde oldukça etkileyiciydiler. ama en iyi silah öldüren silahtır.

ilk önce bu cevabı iki koşula bölmeme izin verin -:

güvenli bölge büyük olduğunda - şahsen bir saldırı tüfeği (m416 / akm) ve bir keskin nişancı tüfeği (kar98k) taşıyorum. eğer yukarıdaki ikisi çantanızda değilse, bir alternatif alt makineli tüfek ise, tercihim ump9.
güvenli bölge küçük olduğunda - öncelikle 8x zoom ve keskin nişancı tüfeğinden kurtulun (awm hariç), burada toplam atıktır. m416 / akm'nize tutturulmuş bir headshot için 2x zoom bağlantısı yeterlidir.
tüm zamanların favorimim 4x zoomlu m416. daha hızlı ateş eder, saniyede daha fazla hasar verir, daha uzun mermi ateşlerken daha hızlı mermi hızına ve daha az vuruşa sahiptir.
• uygun otomatik başlatma ayarlarını yaptığınızdan emin olun. kullanırsanız 2-4 el bombası, tercihen 3 veya 4 sigara, birkaç molotof.

• daima en az 3 ilk yardım taşıyın.

• düşükken daima yükseltin. unutmayın ki enerji içecekleri 70'in altındaki seyahat araçlarında alınabilir.

• mermi püskürtülürken ekranı aşağı sürükleyin.

• örtünmediğiniz sürece yüksek yatay geri tepmeli silah kullanmayın.

• asla hasar görmüş araçların yakınında durmayın (sigara içmeyin).

• bir düşman sizi tespit ettiğinde… yer değiştirmeye devam edin, örtmek veya örtmek altına almak, sizi bulmakta zorlanırlar ve üst eliniz olur.

• sigara kullanın veya rastgele kapılar açın veya keskin nişancıları karıştırmak için pencereleri değiştirmeye devam edin.

• oyun oynamaya daha tatmin edici hale getirmek için onları öldürmeden önce nakavt troll.

• eşyaları almadan önce besleme kasasının yakınında duman. size daha fazla zaman kazandırır.

• motosikleti düzgün kullanmayı ve sanhok'taki mağaraya dikkat etmeyi öğren (bir kere düştüm).

• bir bilgisayar korsanı değilseniz kar98'i hendekleyin. ateş gücü düşürüldü.

• m24 tüfeği almayan moronlar 2 oyuna sığmaz.

• iki tür amaca ads (görüşü hedefleyen) veya kapsamı ve kalça ateşini bakarak ya da merkezi işaretleyiciyi kullanarak denir.

• pubg mobil'de kalça ateşi otomatik hedef nedeniyle daha kolaydır, bu nedenle menzilde ise hedefe kilitlenecektir.

• eğer planlama 2 yakın bir menzile girerse, ads'yi kapağın arkasından öldürün, kapsamı, kapağın arkasını açtığınızdan, ancak o zaman kendinizi gösterin.

• örtü olmadığı zaman su altındaki teknelerin altına saklanın.

• tüm aptal ekip arkadaşları öldüyse, çok fazla sigara içmeyi unutmayın.

• aug a3, kalça ateşi için çok iyidir. neredeyse otomatik hedef ağustos için daha iyi çalışıyor gibi ama ateş oranı m4 daha düşüktür.

• dikkatlerini dağıtmak için düşmanlara havai fişek tabancası vurun.

• telefonunuzu serinletmek ve başka bir eşleşme oynamamak için daha iyi bir şans elde etmek için klasikler arasında boşluk bırakın.

• gerçek hayatta farkedilirseniz, yüzüstü ayağa kalkın veya yatağınıza gidin. bu, en iyi şansın ya da kesin olarak öleceksin.

• düşmanları daha iyi tespit etmek ve tespit edilmemek için son bölgedeki mavi bölgenin biraz arkasında koşun.

• pubg çoğunlukla düşmanları avlamak ve kafa karıştırmakla ilgilidir, bu yüzden oyunu kaldırmadan önce panını öldürmeyi unutma.

bazen sadece parlama tabancasını otomatik toplarsınız, turu değil, lütfen ölü kişinin kasasındaki parlama kartuşunu kontrol edin.
düzenle 1
awm'yi yolların ortasına yerleştirerek diğer oyuncuları yemleyin
awm'de herhangi bir mermi damlası yoktur, bu yüzden sadece kafalarına gelin ve uzaklığı ne olursa olsun ateş edin. ben lol düşünerek birçok mermi harcadım.
google fikrini kullanarak kraliyet kartını satın alın para ödülü kazanırsa o zaman tamamen buna değer. aksi takdirde satın almayın.
ekran ne kadar büyük olursa, oyun o kadar kolay olur.
mükemmel hassasiyeti nasıl seçeceğinizi merak ediyorum. eğitim haritasına git, şimdi adanın ortasındaki hedef gibi statik bir nesneyi seç. şimdi, akıcı hareket ederken hala nesneyi çekebileceğiniz bir hassasiyet ayarlayın. yani o nesnenin amacını asla kaybetmemelisin.
eğer annem seni yerken yakalarsa, tavuk yemeklerini telefonu bir fragman gibi dışarıya fırlat (yine de düşük bir atma olduğundan emin ol)
düzenle 2
kraliyet geçidini almayı düşünürsen. satın alın, çünkü bir sonraki sezon başka bir kraliyet kartı almak için yeterince rp alacaksınız.
düzenle 3
ücretsiz uc kazanmak için hindistan bonus zorluklarını oynayın ve kazanın
ipad'de çal
ipad'de oynuyorsam, biraz dinlen ve bir süreliğine cep telefonunda oyna. sonra ipad'de oynamak çok kolay olacak.
en kısa sürede yukarı oy düğmesine basın (ur refleksleri lol kontrol etmek için)
basında çıkan silahlar: -

ar (saldırı tüfeği)
smg (makineli tabancalar)
keskin nişancı tüfeği.
ben kişisel olarak ar'yi smg'ye tercih ederim

benim kişisel favorim m416.
m416'nın dışında akm, 3. seviye bir kaskta bile yüksek hasarlı bir silahtan ibarettir.

geri tepme olsa akm ile bir konudur.
yani temelde orta kısa menzilli bir silah (oyunun ilk aşamasında etkili bir şekilde kullanılabilir).

genişletilmiş dergi ile vektör iyi bir seçimdir, ancak başka türlü değil.


onları sık kullanmadığım için smg'ye girmiyorum.

kullanmaya meraklıysanız ump9 (üniversal makineli tabanca) için gidin


bu yüzden ar ve smg ile bir permütasyon ve kombinasyon size oyun kazandırabilir, ancak her silahı pratik etmek ve anlamak önemli ve göz korkutucu bir iştir.

dürbün:-

orta-uzun menzil için kapsam kullanımı çok önemlidir.

2x kapsamı:

ar smg ve snipers'a eklenebilir.

kapsam çalışmayan sadece iki silah

uzi
tommy gun (şimdi thompson silahı)
3x kapsam : -

2x'ten biraz daha yüksek menzil, dinlenme aynı.

4x kapsam: -

2 ve 3x'ten daha geniş bir aralık genellikle oyuncular en fazla 4x'i tercih eder. bu istisna dışında ar smg ve snıpers ürünlerine eklenebilir.

6x kapsamı : -

benim kişisel favorim.

uzun menzil için uygun (kısa-orta menziller için tercih edilmez)

dinlenme yukarıdaki gibi aynıdır.

8x kapsamı : -

kapsamların babası ama dezavantajı, onunla gitmek için sadece mını14 ve slr (kendiliğinden yüklenen tüfek) ile keskin nişancılara takılabilmesidir.
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat