organik ürünler

nasıl çok para kazanabilirim?

hepimiz çok para kazanmak istiyoruz. hayallerimiz var, sorumluluklarımız var ve zevklerimiz var. geçici bir ömürde yapmak istediğimiz bir çok şey varken çoğu zaman maddiyat bunun önünde engeldir. maalesef paran yoksa mutlu olmak birazcık zor olabiliyor. her neyse şimdi sizlere kısa sürede hızlı şekilde para kazanmayı başarmış kişilerin nasıl kazandıklarını açıklayan yazılar paylaşacağım. google çeviri kullanarak çevirdiğimiz için yazıda hatalar olabilir. iyi okumalar.

ben bir aceleciyim. bunu inkar etmek yok. dolayısıyla yazdığım her şey aslında yaptığım şeyler. arkanıza yaslanıp bir şeyin işe yarayıp yaramayacağı hakkında teori yapmıyorum. wannabe girişimcilerinin çoğu, arkasına yaslanıp iş fikirlerinin neden işe yaramayacağına dair bahaneler uyduruyor. bu wannabes arasındaki ortak iş parçacığı hiçbir zaman bok başlamamasıdır. mazeret izi bırakıyorlar ve kariyer çalışanı olma ihtimalleri yüksek.

aşağıda 7 gün veya daha kısa sürede nasıl 50.000 abd doları kazanacağınızı anlatan adım adım yol gösteren bir kılavuz yer almaktadır. benim için yaklaşık 5 gün içinde yaptım .

adım 1 - bir dron al. 4k kamera ile bir drone. daha az değil.

adım 2 - bir ıpad satın alın . drone kontrol cihazıyla kullanmak için birine ihtiyacınız olacak.

adım 3 - faa 333 muafiyeti için dosya. yerinde yasalar var. açık olmak gerekirse, ayrım şu şekildedir: (1) sadece bir hobi için uçuyorsanız devlet muafiyetine ihtiyacınız yoktur, (2) para kazanmak için uçuyorsanız, o zaman muafiyet. ** bölüm 107 yakında yürürlüğe girecek. ancak şu an itibariyle muafiyet 333'ü (daha iyi ımo) hala dosyalayabilirsiniz. ** sorularınız varsa bana bildirin.

4. adım - burada bir seçeneğiniz var - bir şirket yaratın ya da yaratmayın. bir yandan, kendi adınızla basit bir dba oluşturabilir, ne istersen adlandırabilir ve daha sonra yarışlara gidebilirsiniz. ancak, bu dronlar bir insanın kafasını kesebilir. adınız altında bir dba oluşturursanız ve dronunuz birine zarar verirse, eviniz ve tüm varlıklarınız mahkemede adil bir oyundur. tercihen, bir llc oluşturur. bu, tüm kişisel varlıklarınızı koruyacaktır. birisi incinirse, yalnızca şirketinizin sahip olduğu şey için dava açabilir.

adım 5 - bir web sitesi oluşturun ya da değil. gerçekten önemli değil. gerçekten ihtiyacınız olan şey, uçağı uçurup yapabileceklerinizi göstermek. başka bir deyişle, güzel bir web sitesi yapmaya çalışırken zaman harcamayın.

adım 6 - logo + biz kartları. açıkçası, büyük para kazanmak konusunda ciddiysen, profesyonel olman gerekiyor. güzel bir logo ve bir kartvizit hazırlayın. satış görüşmeleriniz için bunlara ihtiyacınız olacak.

adım 7 - uçmayı pratik yap. başlangıçta dronunuzu her gün uçurmanız gerekiyor. saatlerce. ikinci doğası haline gelinceye kadar bunu yaklaşık bir ay boyunca yapın. ondan sonra, herhangi bir şeyin yanına uçabileceksin.

adım 8 - bölgeyi keşfe çıkın . enerji şirketi, enerji santralleri, petrol sahası operasyonları ve rüzgar santrali tesislerinin listesini yapıyorsunuz. bunlar hızlı bir gün çalışması için çok para ödeyebilecek yerlerdir.

adım 9 - bu tesislerin tümünü ziyaret edin. hepsini ısırmayacaksınız ve onlarla konuşana kadar hangi yerlerin ilgilendiğini bilemeyeceksiniz. bu insanlara yaklaştığınızda bir karar vericiye ulaşmak istersiniz. bir sekreter ya da giriş seviyesi bir inek için 10 dakikalık bir satış perdesi verirseniz zamanınızı boşa harcıyorsunuz.

(a) enerji şirketleri. fortune 500 enerji şirketi için çalıştım. bu şirketler elektrik üretmek için kazan kullanıyor. çok sık bu kazanlar devreden çıkar ve kazan içindeki tüplerdeki arızalardan dolayı elektrik üretemezler. “eski okul” çözümü, bu kazanların içine iskele kurmak için yakın zamana kadar (ve gerçekten de hala) ve daha sonra insan işçilerin içinde sızıntıları / sorunları / neye sahip olduğunuzu araştırmak için içinde gezinmelerini sağlamıştır. bu nedenle, sunulan bazı problemler vardır (1) sigorta sorunları (açıkçası), (2) yüksek tehlike unsuru, iç kısımdaki siyah alan dikkate alındığında, (3) ve birinin düşüp incinmesi durumunda ortaya çıkabilecek potansiyel risk. bunlar kolayca günlük 15.000 $ tahsil edebilirsiniz. tek yaptığınız kazanı uçağın içine uçurmak, fotoğraf çekmek, vids yapmak ve bu kadar.

(b) petrol sahası şirketleri . denetimler yapabilirsin. hükümet kısa bir süre önce tüm petrol şirketlerinin emisyonları için havayı test etmelerini gerektiren bir görev onayladı. not - bunun için bir petrol şirketi ile bir sözleşme yapmayı bırakırsanız, djı matrice'i satın almanız ve bir flört kamerayla takmanız gerekecektir. daha fazla ayrıntı öğrenmek istiyorsanız bana e-posta gönderin. ileriye. en iyi seçenek uçaklarla rekabet edebileceğiniz kısa boru bölümlerini (10 mil veya daha az düşünün) uçmak ve incelemek. uçaktakilerin ödediklerinin yarısını al. basitçe "sadece sizlere uçak milletine ödediğinizin yarısı kadar ücret alacağım" deyin. bu kadar. burada büyük para var. yıllık sözleşmeleri, 100.000 $ değerinde olduğunu düşünün.

(c) rüzgar çiftlikleri . bu, teftiş yaptığım başka bir alan. yüksek güçlü, yere dayalı kameralar şeklinde ortaya çıkan rakip teknolojiler var. rüzgar çiftliği bu teknolojiyi kullanıyorsa, hiç şansınız olmaz. olmazlarsa, kutuların üstünü ve bıçakları incelemekten 10,000 dolar veya daha fazla bir miktar bekleyebilirsiniz.

(d) yeni inşaat projeleri. bu, denetleme yapmak için bir alternatiftir. sadece kendi başına ciddi miktarda para kazanabilecek biri. şehrinizde yeni inşaat projeleri arayın. bu yerleri bulduğunuzda, proje sahasındaki bazı karavan türlerini fark edeceksiniz. proje yöneticisi (karar vericinin) olacağı yer burasıdır. ıpad'ınızı getirmeyi unutmayın, böylece ona drone'unuzu yaptığınız fotoğraf ve videoları gösterebilirsiniz. her neyse, bu proje yöneticileri çeşitli projelerin zaman atlamalı fotoğraflarını ve videolarını görmeyi kesinlikle seviyor. geleneksel olarak, proje yöneticileri, bitişik binaların, bir kamera koymak için (inşaat sahasının zaman atlamalı fotoğraflarını çekecek olan) bir kamera koymak üzere bitişik binaların üzerinde yer kiralamasına izin vereceği umuduyla, bitişik binalarla pazarlık etmek zorundadır. bu bitişik binalar, bunun için aylık 1.000 abd doları tutarında ücret alıyor.

bakış açınız şudur: projenin dört köşesinde de resimler alarak ayda iki kez veya ayda bir kez hizmet sunacak ve ayrıca ayda iki kez veya ayda bir kez 360 derece dönen bir video çekeceksiniz. proje yöneticisi ne isterse. bunun için 500 $ veya daha düşük bir ücret alabilirsiniz. açık olmak gerekirse, bu uzun sürecek, ancak proje uzun sürecek bir çalışma olacak. yani iki yıl sürerse ve ayda yalnızca bir iş yapıyorsanız kolayca kazanırsınız (500 x 24 = 12,000 dolar). bu işi yapmak sadece 30 dakikanızı alacak. hedefiniz bu birlikte gibi çoklu projeleri başlatmaktır. 30 dakika = 500 abd doları.

edıt - *** tamam, herkes bunun ne kadar karlı olduğunu görüyor gibi görünüyor. bu yüzden bir not kadar kıck olacak ve size petrol şirketi ve enerji sözleşmelerinin nasıl inileceğini göstereceğim. ilerleyin ve dikkat edin. diyelim ki bazı boru hattı bölümünü incelemek için uçağınızı uçurduğunuz hakkında başkan yardımcısı ile konuşmak için bir petrol şirketine gidersiniz. oradasın, konuşuyorsun, ne kadar zamandır yaptığını açıklayan, deneyiminin falan filan. anlayın : bu noktada, başkan yardımcısı bir bok verebilir. uçağı ve haberlerde kendilerine yönelik tüm olumsuzlukları duydu. yani onları eğitmek sizin işiniz. muafiyet konusunda eğitim verin, neden insan hayatı yerine bir makine kullanmak daha iyi, uçakların ne için yaptıklarının yarısı için bunu nasıl yapabilirsiniz?

bu onları bir sonraki adım için olgun ve sıcak hale getirecektir.

şimdi “bunun hakkında yeterince konuşun, onu görmek ister misiniz?” gibi bir şey söyleyeceksiniz. her zaman istekli bir “heck yeah!” ile yanıt verirler. o zaman dronunuzu çıkardığınızda uçurun ve aklını uçurmaya devam edin. kahretsin, kontrol cihazını ver ve uçmalarına izin ver. başkan yardımcısı o gece eve gidip ailesine ve arkadaşlarına her şeyi anlatacak. annen sana bir "birlik kelime değerinde bir resim" dememiş miydi?

işin bitti. kontratı siz aldınız. durulayın ve tekrarlayın.


yazı 2 nasıl zengin olabilir ve çok para kazanırım.

evden çıkmadan nasıl para kazanabilirim

15 yaşında nasıl para kazanılır

sermayesiz nasıl para kazanılır

para kazanma fikirleri

istanbulda nasıl para kazanılır

çok para kazanmak için ne yapmak lazım

evde para kazanmanın yolları

internetten nasıl para kazanılır


gibi soruların cevapları


hemen hemen herkes çevrimiçi para kazanmayı bilmekle ilgileniyor. işler arasındaysanız, bir öğrenci, yan iş arayan veya sadece biraz ekstra para kazanmak için hızlı bir koşuşturma için olsun, çevrimiçi para kazanma, cüzdanınızı doldurmanın harika bir yoludur ve altında çok para kazanmak için 7 harika yol var internet üzerinden

1. büyük paralar için bloglama

bloglar hiç olmadığı kadar popüler. internetten önceki karanlık çağlarda, bir niş hobiniz olsaydı, o zaman bu konuda bilgi paylaşmaya gelince kendi başınızaydınız. günümüzde, küresel bağlantı, sizinle aynı ilgi alanlarına sahip insanlarla bağlantı kurmayı mümkün kılmaktadır.

para için blog yazmak, çevrimiçi para kazanmanın kolay bir yolu olabilir. sizin için önemli olan veya sizi ilgilendiren ve bunun için para alan herhangi bir şey hakkında blog yazabilirsiniz. aşağıdakiler dahil, blogculara ödeme yapılmasının çeşitli yolları vardır:

· bağlı kuruluş ürünlerinin tanıtımı

· ortaklık programlarının satışına ilişkin komisyon kazanma

· ürün, içerik ve bilgi satma

· reklam alanı satmak

· ödenen konuk blogcu fırsatları

2. sanal asistanlar evden banka yapıyor

serbest meslek ve sanal konser işleri hiç olmadığı kadar yaygındır. herkesin çevrimiçi para kazanmak için yapabileceği en iyi işlerden biri sanal bir asistan olmaktır.

işlem basittir, bir işletme veya müşteri temel görevleri yerine getirmeniz için sizi işe alır. bunlar arasında havayolu seyahati rezervasyonu yapmak, sosyal medyayı yönetmek, e-postaları yanıtlamak veya veri girişi görevleri olabilir.

sanal asistan olmanın en iyi yanı, ücretlerinizi, görevlerinizi ve müşterilerinizi seçebilmenizdir. bu, yalnızca çalışmak istediğiniz ve zaman ayırmaya değer işlerle çalışacağınız anlamına gelir.

çoğu va, hizmetleri için saatte 35 ila 50 dolar kazanıyor. ayrıca, sanal asistanlara olan talep de giderek artmaktadır. son üç yılda% 95 arttı. horkethandbook bugün sanal asistanlık işinize başlamak için harika bir yer!

3. çevrimiçi çevrimiçi öğretin

ingilizce hızla dünyada en baskın dil haline geliyor. bu, diğer ülkelerdeki ingilizce öğretmenlerine olan talebin, arzın çok üstünde olduğu anlamına geliyor. bu durum için en yaygın çözümlerden biri çevrimiçi ingilizce öğretmenleri ve öğretmenleri işe almaktır. en iyi yanı, bu eğitmenlerden biri olmanın evden çevrimiçi para kazanmanın harika bir yolu!

vıpkıd, çinli öğrencilere eğitim için çevrimiçi ingilizce öğretmenleri sunan bir hizmettir. öğrenciler 4-12 yaş arasındadır. talimatlarını abd ortak çekirdeğine dayandırırlar.

günde 90 dakika ders verebilir ve ayda 500 $ kazanabilirsiniz. tüm dersler çevrimiçidir ve öğretmenler saatte 14 ile 22 $ arasındadır. bu, evde kalan ve yarı zamanlı olarak yapılabilecek işlerden biri.

4. serbest yazma yeni bir kariyer olabilir

konser ekonomisi her zaman büyüyor. ancak arabanızda yabancıları gezmek istemiyorsanız, serbest yazma mükemmel bir alternatif olabilir. birçok serbest yazar, çevrimiçi ortamda projeleri toplayıp, tam zamanlı bir yaşam sürdürebilir.

birçok insan “nasıl çevrimiçi para kazanabilirim?” diye soruyor. pek çok insan, başarılı bir serbest yazar olmak için gerekenlere sahip. ancak, bazen sadece henüz bilmiyorlar. bu yüzden fiverr, serbest yazarlık kariyerine başlamak için insanlar için harika bir araçtır. ve gerçek parayla çevrimiçi para kazanmanın bir yolu.

5. ekstra nakit kazanmak için web siteleri tasarlayın

serbest web tasarımı hızlı para kazanmanın başka bir kolay yoludur. birçok tasarımcı, yalnızca işletmelere yönelik web siteleri oluşturmak için ayda 1.000 abd doları kazanıyor. bize inanmıyorsanız, bir arkadaşınıza veya küçük işletme sahibine web sitelerini oluşturmak için ne kadar ödediklerini sorun. söz veriyoruz, şaşıracaksınız!

çevrimiçi web siteleri tasarlamaya başlamak için bazı becerilere sahip olmanız gerekir. ancak, başlamanıza yardımcı olacak çevrimiçi önyükleme kamplarından ve diğer yerlerden çok şey öğrenebilirsiniz. ihtiyacınız olan tek şey güzel web siteleri yürütmek için zaman ve enerji! bu yüzden web sitesi tasarımı en iyi çevrimiçi para kazanma işlerinden biridir.

6. web sitesi testi

sadece bir web sitesine gidip kullanımı hakkında bozuk veya zor bir şey olduğunu öğrenmekten nefret etmiyor musunuz? sizi rahatsız ettiği kadar, aradığınız web sitesinin sahibini bir duvara çekiyor. bu kötü işlevsellik ve bozulma, site sahibi için daha az satış ve trafik anlamına gelir. ayrıca, web sitesi testinin çevrimiçi para kazanmak için yasal bir yol olduğu anlamına gelir.

bu, çevrimiçi para kazanmanın kolay bir yolunun test web sitelerine ödeme yapılması anlamına gelir. bu hizmeti sunan birçok şirket var. basitçe giriş yapın ve bir süre için web sitesini kullanın. web sitesini kullanırken düşüncelerinizi kaydedersiniz. bu, bu sitelerin bir mikrofon veya kamera gerektirebileceği anlamına gelir.

7. damla nakliye perakende kolaylaştırır

pek çok insan, kendilerine ait bir mağazaya sahip olmayı diliyor. ancak mağaza işletmek karmaşık bir süreç olabilir. sonuçta, sattığınız tüm envanteri nerede saklıyorsunuz?

cevap damla nakliye. bırak nakliye, ürünlerinizi etrafta tutmamanız anlamına gelir. bunun yerine, ürünler bir depoda tutulur. birisi sizden bir şey satın aldığında, aynı ürünü depodan satın alır ve doğrudan tüketiciye göndermesini istersiniz. bu yüzden birçok insan çevrimiçi para kazanmanın en iyi yolu olduğunu düşünüyor!

daha da iyisi, birçok farklı ürün için dropshipping tedarikçilerini bulabilirsiniz. birçok tişört satıcısı, yazar, sanatçı ve daha fazlası eşyalarını satmak için damla nakliye kullanır. siz sadece ürünü tasarlarsınız ve sonra insanlar sipariş eder. üretici doğrudan kendilerine gönderir.
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat