mcdonald's kızartması neden bu kadar lezzetli?


asıl sebep, kızartmak için kullandıkları yağdır. birçok fast-food restoranında daha hafif bir bitkisel yağ kullanılırken, mcdonald's denenmiş ve gerçek sığır eti bazlı yağa sıkışmış. çoğu zaman pişmiş sığır eteği olan, açık ve yüksek bir duman noktası olan sığır donyağı kullanırlardı.

tüketici beslenme konusunda daha bilinçli hale gelip daha az yağda kızartılmış bir yiyecek istediğinde (oxymoron diyebilir misin?), saf darağacından uzaklaşıp diğer bitkisel yağları karıştırmaya başladı. mcdonald's'ın ünlü patates kızartmasında tam olarak nedir? şahsen, daha az karmaşık ve daha saf sığır eti donmasına sahip olmayı tercih ederim, ama özellikle bugünlerde kaç kişinin gıda tercihleri ​​ve gıda alerjileri olduğunu düşünerek bitkisel yağların tercih edildiğini anlıyorum.

mcdonald's patates kızartması için kullanılan gerçek patates tedarikçisi, ıdaho merkezli simplot adında bir şirkettir. bunu bir yemek servisi şirketinde çalışmaktan ve simplot ile müşterilerimizden biri olarak çalışmaktan biliyorum. ayrıca, or-ıda dondurulmuş patates ürünleri gibi, sağladıkları diğer markaların bazılarını tanıyabilir ve dairy queen, burger king ve diğerleri gibi diğer fast food zincirlerini de tedarik edebilirsiniz. bunlar gerçek patateslerdir, ancak hızlı dondurulmadan, poşetlenmeden ve ülkeden ve dünyadan gönderilmeden önce pişirilir ve işlenir. revealed: işte mcdonald's patates kızartması yapıldı

bakın, işte benim 'sığırım', insanlarda altın güzelliklerinde yağ ve şekerden şikayetçi. her gün ve her öğün için yenilmeleri amaçlanmamıştır. eğer mcdonald's ana gıda kaynağınızsa, o zaman patates kızartması dışında başka problemleriniz de var. patates kızartmasını çok severim ama dürüst olmak gerekirse sık sık yemeyin. geçen yaz temmuz ayında bir gün biliyorum, bir yolculuğa çıktık ve mcdonald's'ın kızartmasını çok cazip buluyorum. tuzlu, gevrek, biraz yağlı ve sıcak borular! yum! sahip olduğum tek şey buydu, yanımızda sadece büyük bir patates kızartması ve su vardı. o akşam daha sonra gideceğimiz yere kadar gelip gitmem yeterliydi. benim konudur yani sen sipariş fransız eğer kızarmış patates, size bir alıyoruz biliyorum kızarmışgıda! eğer kimse bu kadar endişeleniyorsa, onları sipariş etme ve geri kalanımıza zevk etmemize izin ver! çocuklarınız için şeker alımını sınırlamaya mı çalışıyorsunuz? onları sipariş etme! tuz hakkında endişeli? onları sipariş etme! bir mandoline kullanarak kendi evimi kendim yapıyorum ve onları kendi zeytinyağımla ve baharatlarla sınırlı tuzla pişiriyorum. hala lezzetlidirler, fakat ilave koruyucu veya büyük miktarda sodyum ve şeker içermezler. mcdonald's patates kızartmasına çok daha az yağlı bir alternatif, ancak yine de kendimi şımartmaya çalışıyorum ve o nefis, yağlı, şekerli, yağlı mcdonald's kızartmasını alacağım.
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat