organik ürünler

m416 pubg ve pubg mobile'daki en iyi silah mı?

en iyi siyah m416

şüphe ediyorum ….

badass gun

elbette !

bu silahın ne kadar popüler olduğunu hepimiz biliyoruz. performansının hem pc hem de mobıle değişkeninde tutarlı olduğunu düşünüyorum.


tam ekleri ile böyle görünüyor. dürüst olmakla birlikte, 'en iyi' silah aslında oyun tarzınıza uygun olan şeydir. savaşın ortasına atlayan bir silah sesi gibi oynarsanız, m762 veya akm'yi tercih edebilirsiniz. aşk yakın mesafeden kavgayı severseniz, favori m416 üzerinden vektör veya ump9'u kesinlikle seveceksiniz.

yaptığım noktaya gelince, kesinlikle güzel bir saçmalık. işte nedenlerim:

çok yönlülük: bu, herkesin akm severler üzerinde hemfikir olacağı bir şey. o ıs oyunda en çok yönlü rastgele silah. bir keskin nişancı, orta menzilli veya yakın menzilli silah olarak kullanın. hayal kırıklığına uğramayacak.
eklentiler: tüm alt ray tutamakları, taktik stok, genişletilmiş hızlı çekme (elbette), namlu ataşmanları, tam anlamıyla özelleştirme için mevcut olan her küçük parçanın kapsamlarını alır.
sound: paticularly, sesin bu silah için nasıl tasarlandığını seviyorum. size yüksek sesle ve net geliyor ama yakınınızdakilere çok düşük. mesafeye bağlı olarak bile farklı geliyor. en havalı şey!
kararlılık: bir zamanlar war mode'da oynuyordum, burada bir scar'ım vardı ama düşmanın canavarı vardı. neredeyse yarım klibimin onu çok fazla etkilememesi beni şaşırttı. ama beni 2 saniyede indirdi. neredeyse sıfır geri tepme. bu bölümde harika geribildirim. m416'nın sadece aug tarafından kazanılan gerçekten kararlı bir silah olduğunu fark ettim.
atış hızı: bildiğim kadarıyla bu silah, tüm ar'ler arasında en yüksek ateş oranına sahip. buna rağmen, groza kesinlikle daha iyi dps'ye sahip olacak (sonuçta 7.62). ancak 5.56 ar'ler arasında, bu sadece saf bir vahşi. kısa sürede tüm klibi boşaltacaksınız!
hasar: şimdi bu açıkça tartışmalı, en iyi hasarı yok. oyundaki tüm 7.62 tanrıçaların departmanı. ancak 5.56 ar arasında en güçlüsü olduğunu düşünüyorum.
sözde - keskin nişancı: bir bastırıcı (özellikle pc varyantında yardımcı), düşey veya hafif kavrama, 6x veya 4x kapsam, popo stoğu donatın ve yuvarlanmaya hazırsınız. sadece daha yüksek atış hızı ile telafi edilen daha az hasarla, uygun bir dmr gibi davranacaktır.
özetlemek gerekirse, aman'ın cevabında belirtildiği gibi, dünya genelinde birçok oyuncu tarafından kesinlikle tercih edilmektedir. açılı veya başparmak kavrama ile çok çevik. senin yarı zamanlı keskin nişancı olabilir. bu senin son oyun arkadaşın olabilir. sonuçta 'iyi' yakın .

ama en iyisi?

sanmıyorum!

işte öznelliğin başladığı yer burası. aug'yi bundan daha çok seviyorum.


neredeyse m416'ya eşit. ve neden bir kasa sadece bir silah olduğunu merak ediyorum. yani geliştiriciler ne düşünüyordu?

ama sanırım bu canavarlardan birinin uzlaşması gerekiyordu ve m416 da oyunda en çok tercih edilen silah haline geldi. bu nedenle, birçok pubg oyuncusu için en iyi ve ilk tercih olma!
bana göre, evet. hiç geri tepme yok. büyük oranı. hem kısa hem de orta menzilli dövüşler için kullanılabilir. şahsen, silahın en iyi kapsam dışı vuruşa sahip olduğunu hissediyorum. m416 4x veya 6x kapsama alanı ve 5.56 bol ve maç için ayarlanmış
pubg mobile hafif makineli silahlar nelerdir
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat