lol erken oyun şampiyonları

league of legends'ın en iyi oyun şampiyonu olan rehberimiz, oyunun başlarında en iyi şampiyonların kartopuyla oynadığı bir oyun.

league of legends'deki şampiyonların hepsi zirvelerden ve çukurlarından geçiyor - bazıları parkur aşamasında, bazıları da oyun olgunlaştıkça yavaş yavaş artıyor, eşyalarla tam olarak ortaya çıktığında gerçek potansiyellerine ulaşıyor.

bu güç yükselişlerinin nerede olduğunu, bir maçta etkinliğinizi en üst seviyeye çıkaracaklarını biliyor, çünkü şampiyonu sizinkinden belirli bir aşamada sizden daha zayıf olabilecek bir rakibe karşı avantajı ne zaman bastığınızı bileceksiniz.

bunu aklımızda tutarak, league of legends'daki en iyi erken oyun şampiyonlarından beşini seçtik. her zaman rakiplerinizi baştan aşağıya mahvetmek için garanti edilmese de, erken bir liderlik kurmanıza ve oyunun kontrolünü ele geçirmenize yardımcı olabilecek yüksek taban hasarı, inanılmaz derecede etkili erken yetenekler veya şeritte mükemmel düello becerileri sunarlar. başla.


panteon
pantheon, rakibini atarak ve takas ederek üst şeridinde kontrolü ele alabilen inanılmaz derecede güçlü bir düellocu, bu da erken lider olmak isteyenler için mükemmel bir seçimdir. bir kez savunmasız olduklarında, öldürmeleri güven altına almak için kilitleme ve bazı şaşırtıcı patlamalarla sıçrayabilir.

mızrak atış rakiplere zarar vermenize veya sürüngenleri uzaktan öldürmenize yardımcı olabilir ve bir açılış gördüğünüzde aegeon of zeonia ile hedefinize sıçrayabilir ve avantaja basabilirsiniz.

bu arada heartseeker strike, sadece aktif etkisi için değil, aynı zamanda pantheon'un temel saldırılarını ve spear shot'unu her zaman% 15 sağlık seviyesinin altındaki düşmanlara karşı eleştiren pasif ikramiye de çok kullanışlıdır. zayıf ya da kaçan hedefleri bitirmek için fazladan bir miktar zarar vermekten kurtulmak için mükemmeldir.

ayrıca, tüm bu yetenekleri kullanarak pantheon'un pasif aegis protection'ı güçlendirir. dört temel saldırı veya kabiliyetin inişinden sonra, bir şampiyon veya taretten gelen bir sonraki vuruşunu engelleyebilir, ancak oyunun başındaki düello yeteneklerini daha da güçlendirir. elverişli bir şekilde, zeonia’dan aegis’i seçerek pasifini yenileyerek bir ticarete girdiğinizde ya da öldürürken ek bir blok garanti altına alınır.

ilk oyunun sonuna gelindiğinde pantheon, grand skyfall'ı nihai olarak diğer şeritlere baskı yapmak için kullanabilir ve etkileyici öldürme potansiyelini bir çatışmada sayıca fazla beklemeyen düşman şampiyonlarını yakalamak için kullanır.
talon
talon'un erken oyun gücü onu hızlı patlama hasarı ile squishy hedeflerine suikast yapmak için mükemmel kılarken, haritayı diğer şeritlerde bu avantajlara bastırmak için dolaşıyor. bu güçlü liderlik sayesinde, agresif bir şekilde oynamaya devam edebilir ve ekibinizle kazanmayı olabildiğince çabuk kapatmayı hedefleyebilirsiniz.

onun kiti, şeritte talon'a karşı geldiklerinde daha zayıf hedeflerin ele alması için bir kabus. en etkili olmak için, pasif, blade's end'den alabildiğiniz kadar değer elde etmek istersiniz. bu, talon'un kabiliyetlerinden üç kez istifade ederek hasar aldıklarında düşman şampiyonlarına bir yara uygular.

talon'a yapılan bir otomatik saldırı, bu yaraları, zaman içinde kanama hasarı vererek tetiklemekte ve hedefte kaç tane yara olduğuna bağlı olarak daha fazla hasar vermektedir. doğru şekilde uygulandığında, bu yaraları hızla istifleyebilir ve daha sonra bir hedefe önemli bir hasar vermesi için tetikleyebilirsiniz.

örneğin, rake'i rakibinize doğru bir voleybol kızı hançerle fırlatıp fırlatıp sonra da sürüngenleri güvenli bir şekilde temizlerken, iki yığın uygulamak için geri dönmelerini bekleyebilirsiniz. ardından, bir hedef üzerine atlamak, son yarayı uygulamak ve daha sonra otomatik saldırı ile etkinleştirmek için hemen noxian diplomasisi ile bunu takip edebilirsiniz. bu bir hedefi ciddi şekilde yaralayabilir veya oyunun başlarında onları öldürür.

bu sürpriz saldırıları yürütmek için assassin yolu'nu daha iyi pozisyonlara almak için talon'u erken dönemde böyle bir tehdit haline getiriyor. bu arada, nihai shadow assault, oyunun başlarında öldürmeleri ve kartopunu korumak için daha fazla fırsat sağlayabilir veya başarısız bir suikast girişiminden hayatınızla kaçabilir.

darius
noxian bruiser, her zaman güçlü bir taciz, makul bir süreklilik ve birçok şerit rakibi ile baştan ayağa kalkma gücü ile üst şeritte league of legends maçının ilk aşamalarında her zaman etkileyici bir varlık olmuştur.

darius'un erken oyun gücünün büyük bir kısmı, saldırıları veya yeteneklerinin vurduğu hedefler üzerinde zamanla etkili bir hasar yaratan kanaması pasifiydi. bunu düşman şampiyonlarına yığmak için fırsatlar bulmak ve sürekli olarak kanamaları için bu yığınları korumak isteyeceksiniz. aynı zamanda, her zaman uğraşmak için agresif bir şekilde taahhütte bulunmanız gerekmediği anlamına gelir - sadece birkaç vuruş yapın ve sağlık çubukları durmadan uzaklaştığında izleyin.

bu kanama yığınlarını uygulamak için en iyi kullanılan yetenek decimate. bu, darius'un baltasını, etrafındaki oldukça geniş bir daire şeklinde döndürürken, her şampiyon vuruşunda onu iyileştirir. konumlandırma bu yetenekten en iyi şekilde yararlanmak için çok önemlidir, ancak düşmanlar sadece bıçak tarafından vurulursa yalnızca tam hasar alır (ve bir kanama yığını alır). hedefe yaklaşın ve şaft tarafından vurulacaklar, bu da saldırının etkinliğini neredeyse değersiz kılacak şekilde önemli ölçüde azaltır.

bu dürtme seviyesini koruyun ve yakında sizi öldürmeyi sağlayacak bir göreve daha güçlü bir şekilde bağlı kalmak için bir açıklığa sahip olmalısınız. hedefi kendinize doğru çekmek için apprehend'i kullanabilir, sakatlayıcı grev ile kaçmalarını durdurabilir ve ardından seviye 6'ya ulaştıysanız noxian guillotine ile bitirebilirsiniz.


riven
riven, yeteneklerini bir araya getirerek yeteneklerini benzersiz taraklarla hedeflemesine yardımcı olacak, ilk kanı elde etmek için ilk sıradaki rakibini devralabilecek ve kartopunu bir takımı maç boyunca başlatabilecek bir ipucuna sokabilecek sert bir dövüşçüdür.

broken wings yeteneğini geliştirmek, oyun yarışmasını lane rakibinizle kontrol etmenin ve kazanmanın anahtar bir parçasıdır. yeteneğin kendisi, her düğmeye basıldığında üç ayrı hareketten geçiyor: ilk ikisi öne doğru eğik çizgiler, üçüncü ve son vuruş ise rakipleri havaya fırlatan aşağı doğru bir çarpma sesi veriyor.

zamanında, riven's runic blade pasifinin ekstra hasarından da yararlanmanızı sağlamak için bu grevler arasındaki otomatik saldırıları düzenleyebilirsiniz. ayrıca geçici olarak sersemletmek veya hedefinizle arasındaki mesafeyi korumak için ki burst ve valor adlı diğer iki becerisini de ekleyebilirsiniz.

kaçan bir rakibi kovalamak için valor'u kullanmak çok cazip gelse de (ve muhtemelen bir cinayeti onaylayabilirseniz), en iyisi bir çatışmadan güvenli bir şekilde kaçmak ve kendinizi bir ticari işlemden zarar görmekten korumaktır. onu en üst seviyeye çıkardıysanız, sürgün blade'i, bu en iyi ihtimalle, şok dalgası makul bir mesafeye uçtuğu için menzil dışı bir rakibi bitirmek için kullanılır.

riven'ı gerçekten baskıcı bir şerit kabadayı kılan güçlü ve çok yönlü bir kit. kesinlikle pratik gerektiriyor, ancak bir kez ana yeteneklerini kavramanız gerektiğinde, şerit rakiplerinize kolaylıkla zarar vereceksiniz ve oyun geliştikçe bu ipucunu taşıyacaksınız.


caitlyn
dışarıdaki adc oyuncularından biri olan caitlyn, ilk maçında, üstün serileri ve potansiyel olarak ölümcül patlama hasarı ile bot şeridindeki rakip şampiyonları atama kabiliyeti nedeniyle mükemmel.

oyunda en yüksek üs saldırılarından birine sahip olan bir kahraman olarak, düşman adc'ye veya destek'e erken vurmak için isabet vurarak bu avantajı mümkün olduğunca kullanmak en iyisidir.

oyunun bu aşamasında altın toplamak için sürüngenleri öldürme odağınızı kaybetmemek konusunda dikkatli olun, buna rağmen önceliğiniz bu olmalıdır. bununla birlikte, fırsat ortaya çıktığında ve özellikle headshot pasifliği aktifse, düşmanlarinize göz atmaya değer.

maçın başlangıcında herhangi bir şerit rakibini yeterince zayıflatırsanız, desteğinizden yardım alarak öldürmeyi bile arayabilirsiniz. çok agresif oynamayı istemez ve kendinizi aşırı genişleyen bulmak istemezsiniz, ancak caitlyn düşük sağlık hedeflerine daha fazla dürtme veya iyi zamanlanmış bir katılımla önemli bir baskı uygulayabilir. rakiplerinizden birini iyileşmek için fıskiyeye geri dönmeye zorlasanız bile, bu avantajı daha serbest bir şekilde çiftçilik yapmak için kullanabilirsiniz ve solo oyuncuları altın toplamalarını engellemek için taciz edebilirsiniz.

başarılı bir erken oyuna sahipseniz, eşleşmelerin son aşamalarına geçerken caitlyn'i gerçekten durdurulamaz hale getirebilecek ve rakiplerinizin önünde durmaya çalışanları yırtılabilecek eşyalardaki rakiplerinizden hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.
ashe. oyun başında da sonunda da çok iyi hasar çıkarabiliyor. w q ile rakibi hem yavaşlatıp hem muazzam hasar çıkarabilirsiniz. bir kaç vuruşlada kesersiniz.
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat