Litecoin Yeni Zirveye Koşuyor

Litecoin Yeni Zirveye Koşuyor

Bitcoin
Ocak 6, 2021 tarafından admin
20
Litecoin, XRP’yi geçerek en büyük 4. kripto olarak listeye girdi. İşte yeni hedefler. XRP’nin gözden düşmesi, varlığın piyasa değerine göre kısa bir süre beş numaralı noktaya düştüğünü gördü. Litecoin ( LTC ) ve XRP kısaca Ripple ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından açılan karşı son davayı etkisini vurgulayarak, hafta sonu piyasa sıralamasında yerleri değiştirdik. Sözde “takla atma” Pazar
ltc

Litecoin, XRP’yi geçerek en büyük 4. kripto olarak listeye girdi. İşte yeni hedefler.

XRP’nin gözden düşmesi, varlığın piyasa değerine göre kısa bir süre beş numaralı noktaya düştüğünü gördü.

Litecoin ( LTC ) ve XRP kısaca Ripple ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından açılan karşı son davayı etkisini vurgulayarak, hafta sonu piyasa sıralamasında yerleri değiştirdik.

Sözde “takla atma” Pazar günü erken saatlerde Litecoin’in piyasa değeri% 12’den fazla bir fiyat artışının ardından 9.95 milyar $ ‘a ulaştığında gerçekleşti. Bu arada XRP, 24 saatlik bir ticaret döneminde% 25’in üzerinde bir düşüş yaşadı. 

XRP, 10,5 milyar dolarlık piyasa değeri ile dördüncü sıraya geri döndü. Bu arada Litecoin, 9,9 milyar doların biraz üzerindeydi. Son yedi günde, Litecoin’in fiyatı kabaca% 14 artarken, XRP yaklaşık% 20 düştü.

Litecoin’in fiyatı Aralık ortasından bu yana iki katından fazla artarak Bitcoin’in daha geniş pazardaki çekim gücünü vurguladı. XRP, SEC’in menkul kıymet yasalarını ihlal ettiği iddiasıyla Ripple aleyhine dava açmasından önce de gözyaşı döktü . CoinMarketCap verilerine göre zirveden dibe XRP fiyatı% 73’ten fazla düştü.

Yatırımcılar davanın sonucunu beklerken XRP’nin toparlanma yolu büyük olasılıkla inişli çıkışlı olacaktır – bu süreç birkaç yıl sürebilir. SEC ile bir anlaşma olmadan, XRP’nin değeri ivme kazanmak için mücadele edebilir. Büyük borsalardaki bir listeden kaldırma dalgası da XRP’nin geri tepme potansiyelini tehdit ediyor.

Bu arada, Litecoin’in yükselişinin muhtemelen projenin temelindeki herhangi bir değişiklikten çok Bitcoin ile ilgisi var. Cointelegraph , Bitcoin’in fiyatı 20.000 doları geçerken Aralık ayında altcoin hacminde belirgin bir artış olduğunu vurguladı .

Tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, hafta sonu boyunca tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi ve yaklaşık 907 milyar dolara ulaştı.

Uzmanlar Litecoinin yükselişinin devam edeceğini ama nispeten yavaşlayacağını düşünüyor.

Add a comment