organik ürünler

lee sin komboları nelerdir - lee sin nasıl oynanır

lee günahını seviyorum. lee sin, oynamak için en eğlenceli şampiyonlardan biridir ve çok fazla mekanik beceri gerektirir. her gün yeni bir şey öğreniyorum. taraklarından bazıları gerçekten kolay, bazıları ise çok zor. lee sin’le ilgili olan şey, herhangi bir harekete geçmeden önce bir lot düşünmeniz gerektiğidir.

kombolarına gitmeden önce, yetenekleri hakkında daha az bilinen şeyleri açıklamama izin verin.

her zaman tekrar etkinleştirme büyüleri arasında otomatik saldırı, pasif, size saldırı hızını arttırır ve yaparsanız enerji iadesi yapar. yetenek otomatik oto yeteneğini deneyin.

q - sonic wave / rezonans vuruşu

sonik dalgayı yeniden etkinleştirmeden önce, olabildiğince çok zarar vermeye çalışın. bunun nedeni, rezonans saldırısının % kayıp sağlığa zarar vermesidir .

w - koruma / demir irade

temizlenirken kullandığınız için canlandırın, sağlığınız düşükse ve kampları temizlemeye devam etmek istiyorsanız, rift scuttlers'dan birine gidin ve sağlığına kavuşmak için w ile saldırı kullanın.

e - tempest / sakat

fazladan araba istemiyorsanız, enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. e flaş çalışıyor. bu, e'ye basar ve hemen yanıp sönerse, parladığınız yerde tempest kullanacağınız anlamına gelir.

r - ejderin öfkesi

bir düşmanı uzaklaştırır ve hasar verir, maksimum hasar için düşman ekip üyelerine doğru vurmaya çalışır veya takım için izole bir hedefi vurmaya çalışır. ad ile çılgınca bir ölçeklendirmeye sahiptir (% 200).

bazı temel kombinasyonlar: (aa otomatik saldırı anlamına gelir)

qa a q
q aa e aa q
qrq
q'nuzun sağlık hasarı kaybetmediği ve r'nin çok fazla hasar verdiği için bu, maksimum hasar için çok iyi bir kombinasyondur. bir yürütme olarak kullanılır.
rqq
bu, bir düşmanı bir takım arkadaşından uzaklaştırmak ve q ile yakınlaşmak için kullanılabilir. r'niz kalabalık kontrolü'nü sağladığı için, hiçbir şey yapamazlar ve hızlı bir şekilde çökebilirler.
bazı sabit kombolar:

qq ward wr - böcek
bu, lee sin'in hamlesinin bir imzası. prosedür, istediğiniz hedefi vurmak için q kullanıyorsanız veya hedefinize yakın bir kölelik veya şampiyon olsanız, hedefinize ulaşmak için tekrar etkinleştirirsiniz. onlara ulaşmadan önce bir saniye sonra hedefin arkasına bir koğuş yerleştirin ve ona atlayın, düşmanı ekibinize doğru atın.
taşıyıcılarını izole etmek için bunu kullanın.
vuruşun hedefinize birçok düşmandan geçmesini sağlayacak şekilde yerleştirmeye çalışın ki böylece süreçteki herkese zarar verin. (bu çok daha yüksek beceri ve bir sürü pratik gerektirir)
qq flash r
yukarıdakiyle aynı, ancak koğuş atlayarak. (daha düşük beceri gerektirir)
kick flash
r tuşuna basın ve düşmanın gitmesini istediğiniz yere ters yönde yanıp sönün. vayne'nin suçu flaşla yaptığı gibi çalışıyor.
kick flash q
düşmanı izole etmek ve derhal kapanmak.
birkaç video da izlemenizi öneririm.

lee sin tanrılarıma gitmem şu şekildedir (sırayla):

gripex

heizman

acele

nb3 (sadece eğlence için)

umarım bu size yardımcı olur! mutlu koğuş atışı ve küfür!

şerefe!

yeni başlayanlar için, en ünlü olanı, ancak doğru vurması en zor olanlardan biri:

q'nuzu rakibinize atın, ardından tekrar q düğmesine basarak takip edin.
hemen bir koğuş r istediğiniz gibi tersi yönde yerleştirin.
koğuşa w.
rakip ters yönde.
örneğin:

*

c

^

l

(lt)

bu yüzden lee sin (l) ekibi (lt) ile arkada iken caitlyn'i (c) kovalıyor. lee sin q'sunu sonic wave'i (^) caitlyn'e gönderir ve ona vurur ve q'sunu tekrar kullanarak, resonating strike'ı takip eder. ona ulaştığı anda, bir koğuş (*) koyar ve w, güvenli korumasını kullanarak ona kısa çizgi çizer. kısa çizgi biter bitmez, ultimate yeteneği r, dragon's rage kullanır, caitlyn back'i ekibine göndererek onu bitirmelerini sağlar.

ve sonra benim favorim, vurması çok daha kolay, ama düşmanına yakın olarak başlamak zorundasın. bu ayrıca çok büyük bir izolasyon yöntemi olarak kullanılır:

izole etmek veya hatta suikast yapmak istediğiniz rakibe yaklaşın (inşaata bağlı olarak).
rakibine q gönder, fakat bir daha q tuşuna basma.
onları tekmelemek istediğiniz yönün karşısına alın.
düşman ekibinden uzağa göndermek için r'nizi kullanın. (tercihen bir duvarın üzerinden.)
q'nuzu, attığınız rakibe geri dönmek için kullanın.
(isteğe bağlı) e'nize iki kez basın, sakatlar ve yavaşlatır, böylece takımlarına geri dönmeleri daha uzun sürer.
q düz vuruş r tekrar q ardında e basarak çıkarabilecek max hasarı çıkarabilirsiniz. ayrıca. tank lee sin çıkıyorsanız her yetenekten sonra düz vuruş pasifini kullanabilirsiniz. ve yenilmez rününü girmelisiniz. hasar odaklı ise elektrik ve ya da kara hasat.
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat