organik ürünler

leblanc nasıl oynanır komboları nelerdir

leblanc oyunun en güçlü büyücüsüdür dersek hiçte abartmış olmayız. leblanc yetenekleri sayesinde kaçma ve yakalama konusunda muhteşem özeliklere sahiptir. pasifi kopya bir görüntü ortaya çıkartarak rakibinizin kafasını karıştırmanızı sağlar ve şanslıysanız yeteneklerini kopta hero için harcar.

leblank nasıl oynanır derseniz size tavsiyem iyi leblanc oynamak için ilk yapmanız gereken sürekli pratik yaparak heroyu denemektir. parmaklarınız yeteneklere alıştığı zaman oyun içinde çok kısa sürelerde çok hızlı karar verip en doğru yetenek setini kullanabilirsiniz. öne geçmiş bir lablanc tek başına kolayca oyun taşıyıp kazanmanızı sağlayabilir. leauge of legend de lig atlamak istiyorsanız mutlaka leblanc öğrenin.

ben kendim büyük bir leblanc oyuncusu değilim, o benim düşmanlığım ve karşı oynayacağım en nefret şampiyonum. ben oyun hakkında biraz biliyorum ama işte buradayız:

netleştirme amacıyla, kombinasyonları q, w, e ve r gibi varsayılan tuşlarla isimlendireceğim (taklit yeteneğini buraya yerleştirerek).

şerit fazında taciz için en standart kombinasyon, q ile w arasında olacak ve güvenli mesafeye girdikten hemen sonra w'yi tekrar aktif hale getirecektir. w, q'sunun ikinci hasar işaretini aktive ederek 3 “farklı” hasar kaynağı haline getirir, böylece gök gürültüsünü aktive eder (ki bu leblanc'ta olması gereken bir şeydir!) bu combo'yu çekmesi çok kolaydır ve neredeyse hiç karşı çıkma yoktur.

sadece kaçışınız için waveclear ve son derece düşük bir bekleme süresine sahip olmanız gerektiği için w'yi maksimize ettiğiniz göz önüne alındığında, en fazla 12 numaralı hasar öncesi zarar q> (potansiyel e)> w> r (w)> (potansiyel e) olacaktır. . “potansiyel e” çünkü bana göre flaş veya herhangi bir çizgi veya yanıp sönme ile kolayca solunabiliyor. bence kaçışlarını agresif bir şekilde kullanana veya senden uzaklaşana kadar kurtarılmalıdır.

bununla birlikte, 12. seviyeden sonra, q'nuzda 4 puanınız olduğunda, q ve r (q) 'nuzun 4 parçasının tümünü (bir başka yeteneğe vurarak ilk ve dolaylı olarak) bir araya getirerek elde edebilirsiniz. eğer q ile başlayabileceğiniz menzildeyseniz: q> r (q)> w> e ideal olacaktır. q, r ve w 'ye girdiğinizde çoğu şampiyon ya ölmüş ya da gerçekten çok büyük parçalara çarpacak ve geri dönmeye istekli olmayacak. e'nizi yanıp sönene veya yanıp sönene kadar basılı tutmak hayati bir seçenektir!

düşmanın sersemletilmesi veya herhangi bir başka sert çk'ye maruz kalması durumunda ve yakındaysanız, e> q> r (q)> w yapın. q> r (q)> w> e yerine. daha sonra kök salılacaklar! ve e, hasarınız, sert cc gibi iniş için bir tür garantiye sahip olması durumunda, kullanılması gereken en güvenilir kaynaktır. ayrıca, e'nizin köklenme kısmı, eğer yeterince hızlı yaparsanız, r (q) 'nın ikinci bölümünü destekleyecektir. bu, diğer düşmanları kaçmak veya kovalamak için w'nizi kurtarma seçeneği sunar.

göreceli olarak düşük bir sağlık şampiyonu (bu sizin ne kadar beslendiğinize bağlıdır. 10/0 leblanc için bile dolu hp markacıları kolayca seçilebilir;) mesafe ve sonra q> r (q)> e veya e> q> r (q) eğer onlara ulaşabiliyorsanız veya w, w (w) 'yi takip ediyorsanız hala yanıp w kullanmıyorsanız daha fazla mesafeyi kapatmak için r (w) yi kullanın ve q> e kullanın.

birini kendi başına öldürmek için yeterince zararın olmadığını biliyorsan, ama takımının sana döndüğünü biliyorsan, cc’yi almak ve onları mümkün olduğunca rahatsız etmek istiyorsun. böylece birleşik olanlar üzerlerine w olacaktı, ya onlar kaçışlarını kullanıyorlardı, çünkü senden korkuyorlardı ve bir sonraki yeteneğin inmesini kolaylaştırmak için e olurdu! vurulduktan ve bağlandıktan sonra çoğu kaçmaya çalışır, bu yüzden onlardan haberdar olun! r (e) kullanmadan önce e'nizin kökü oluşmadan önce bir saniye bekleyin. cc'nizi en üst düzeye çıkarmak istiyorsunuz. bağlandıkları zaman (size zincirinize bağlanırlar) ve kök süresi hem 1,5 saniyedir, bu nedenle r (q) 'nizin bağlanma süresini e'nizdeki orijinal kökle değiştirmek istiyorsunuz. bu zamanlama pinginize bağlıdır. ve zincirlerin seyahat süresi. bunu öğrenmek zaman alacak. ama anlatmanın en kolay yolu ses! bağlandıktan sonra e'nizin sesi ne kadar uzun olursa, bağlı kalır.

hedefiniz her zaman birini öldürmek olmak zorunda değildir. düşman takımı küçük bir alanda gruplandırılmışsa, birden fazla üyede büyük aoe hasarı için w ve r (w) kullanın. bu, çoğu ekibin daha sonra öldürmek için peşinde koşmaya devam etmesine izin verir, çünkü çoğu ekip bu kadar çok hasar aldığında geri çekilir.

siz ve ekibiniz bir dezavantajlıysanız ve kuşatılmaları halinde veya w taşıdıklarından birine yakın mesafeyle yaklaşmak için tehdit altındaysanız ve onları sık sık parçalamak için q> r (q) sık sık onları yeniden ele almayı veya ele almayı yeniden düşünmelerini sağlamak için yeterlidir. sana oyuna mal olacak bir baron.

leblanc çok riskli ancak planları işe yararsa ödüllendiriliyor! (yüksek risk, yüksek ödül).

ona iyi davranmak çok fazla zaman ve pratik gerektirir. ama bana göre ne yaptığını bilen bir leblanc oyuncusundan daha korkunç bir şey yok!

% 100 hp'den q> r (q) ile insanları engellemenin keyfini çıkarın ve tüm leblanc teklifleri zarar verdiği için, şerit fazında 0/4 sona erme ve şimdiye dek en yararsız bok gibi hissetme keyfini yaşayın. ama bunun ton!

iyi şanslar çağrısı

mimik yeteneğin hasarı, taklit edilen kabiliyetin seviyesine değil, senin son seviyene dayanır. q ve e mimic ile her ikisi de w'nin taklit ettiğinden üçte bir daha fazla hasar veriyor.

en büyük hasar q-> r-> w-> e veya q-> w-> e-> r veya q veya e'yi taklit eden başka bir varyasyondur. q-> r daha doğrudur, fakat e-> r daha uzun bir cc süresi sağlarken de zararlıdır. e zinciri tarafından kökeniniz varsa, r zinciri kesin olarak inecektir.

w-> r sadece büyük bir mesafeye boşluk bırakmak veya kaçmak için kullanılmalıdır. hasar için üzerinize w taklit etmeyin.
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat