organik ürünler

league of legends en iyi ikili herolar

lol en iyi ikili şampiyonalar ve komboları, kompozisyonları sizle için hazırladık. league of legends, oyundaki en iyi duo combo şampiyonlarına rehberlik ediyor, oyunda mevcut en iyi eşleşmeleri özetliyor.

hepimiz iki başın bir taneden daha iyi olduğunu biliyoruz ve bu kesinlikle league of legends'taki doğru ortaklığı bulduğunuzda geçerlidir. mükemmel ikiliyi seçme fikri, yetenekleri birbirleriyle iyi bir şekilde birleşerek iki maç bulmaktır, böylece bir maç boyunca kendi avantajınıza kullanabilirsiniz.

bazı düellolar, erken şeritleme aşamasında üstün olabilir ve şerit rakiplerinizi zorlamanız ve oyunu açılış dakikalarında kontrol altına almanız için size erken bir baskı uygular. diğerleri öldürmeleri güvenceye almak için daha iyi çalışabilir, bu da hızlı bir şekilde altın bir lider kurup kartopu kazanmanızı sağlar.

o zaman oyunun herhangi bir aşamasında birbirinize iltifat eden başkaları var. ancak çalışıyorlar, bunlar şu anda league of legends'daki en iyi ikili kombinasyonlardan bazıları.


jhin ve nami
bu adc ve support combo, nami'nin yeteneklerinin jhin'i güçlendirmenin birçok yoluna sahip olduğu için birlikte çok iyi çalışıyor, bu da özellikle bir maçın ilk aşamalarında dikkate alınacak bir güç oluşturuyor. eşleştirildiklerinde, bot şeridindeki rakip ikiliyi yüksek bir dürtme hasarı ve kaygan bir manevra kabiliyeti ile kumandan bir kurşun girmeye zorlayabilirler.

kilit bir beceri, bir müttefikin temel saldırılarının neden olduğu hasarı artıran ve aynı zamanda isabet üzerinde yavaş bir etki yaratan, nami's tidecaller's blessing'tir. bu özellikle jhin'in el topuyla fısıldayan yavaş ve sürekli saldırılarıyla iyi çalışır. bunun için jhin silahının odasındaki son merminin yanında zaman geçirirseniz, sadece ortaya çıkan kritik vuruşun verdiği hasarı arttırmaz, aynı zamanda jhin'in daha fazla baskı uygulamak için kullanabileceği bir hareket hızı patlaması verirsiniz.

aslında, nami jhin'e bir yetenek kazandırdığında, kısa bir süre boyunca ona hareket hızı verecek, bu yüzden jhin'in silahındaki dördüncü atışla diğer yeteneklerini zamanlamak, rakip şampiyonları kovalamak için daha fazla yol sunuyor.

son olarak, çiftin bazı mükemmel kalabalık kontrol kombinasyonları vardır. nami'nin aqua hapishanesi, düşmanları saldırılara karşı savunmasız bırakabilecek kadar güçlü bir sersemletir ve jhin'in ölümcül büyüsü, daha da uzun süre onları kilitlemek için takip olarak kullanılabilir. bunları bir araya getirin ve ciddi bir tehdit ikilisiniz olur.


lucian ve braum
bot şeridi üzerinde kontrol sağlayan bir diğer güçlü ikili lucian ve braum, diğer çiftlere kıyasla üstün dürtülerinin yanı sıra birlikte kullanıldığında inanılmaz derecede iyi çalışan bir avuç yetenek.

ilk önce braum'dan winter's bite var. sadece rakiplere verilen kazık hasarını rahatça dağıtmakla kalmaz, aynı zamanda beceri üzerindeki önemli yavaşlık da lucian'a piercing light, relentless pursuit ve birkaç oto-saldırı kullanarak ekstra hasar vermesi için geniş bir pencere sunar. braum daha sonra kendisine ve ortağına bir ticaretten gelen zararı azaltmak veya tamamen ortadan kaldırmak için bir miktar koruma sağlayabilir.

combo'nun bu kadar iyi çalışmasını sağlayan şey, ikisinin braum'un pasif, concussive blows'ı ne kadar çabuk tetikleyebileceği. freljord's winter bite'in kalbi ve temel saldırıları, hedefe yönelik yeteneklerin bir yığınını ekledi, ancak ilk müttefikten sonra müttefikleri de kendi temel saldırılarından ilave yığınlar ekleyebilir. dört desene ulaşıldığında, rakip geçici olarak sersemletilir.

bu zarif küçük etkileşim, lightslinger pasifliği sayesinde lucian ile mükemmel uyum sağlar. bir yetenek kullandıktan sonra, bir sonraki otomatik saldırısı iki atış yapacak ve tahmin edersiniz - rakibe iki adet concussive blows uygulaması yapacak. o zaman birlikte, lucian ve braum, onları daha fazla takip hasarı veya tekrarlanan sersemletmelere açık bırakacak bir hedefe çok hızlı bir şekilde dört yığın uygulayabilir. rakiplerinize kıyasla bu avantajlarla, landing aşamasına ve kartopuna hakim olabilirsiniz.
caitlyn ve morgana
caitlyn ve morgana, bir süredir botta birlikte zorlu bir güç olmuştur ve çiftin yüksek hasarı, yoğun kalabalık kontrolü ve şeritte çok güvenli oynama yeteneği sayesinde güçlü kalmaya devam etmektedir.

her şey caitlyn'in yelpazesiyle başlıyor, bu da onun kölelerinin çiftleşmesini kolaylaştırıyor ve rakiplerini uzaklaştıracak. bu onu düşman ormanından sızan ya da dolanan orta şeritten sızmaya karşı çok daha az hassas hale getirir. ayrıca, pozisyon dışına çıktıklarında, bazı temel saldırılarla şerit rakiplerinize karşı küçük avantajlar sağlayabilirsiniz.

ikilisin gerçekten üstün olduğu yer olsa da, korkutucu öldürme potansiyeli var. eğer adc ya da destek morgana'nın dark binding'i tarafından yakalanırsa, bu, caitlyn'e otomatik ataklardan veya piltover peacemaker'dan gelen hasarı takip etmek için çok fırsat sağlar.

yine de, sınır hedefinin ayaklarının hemen yanına bir yordle snap tuzağı yerleştirerek, içine girerlerse hemen tetikleyebileceklerinden daha iyisini hedefleyebilirsiniz. bu, özellikle caitlyn'in headshot pasifinden gelen bonus hasarı ve ayrıca morgana'nın tormented soil'in sürekli hasarı olduğunu düşündüğünüzde size daha fazla hasar vermeniz için yeterli zaman sağlayacaktır. daha da kötüsü, onları etraflarında garip bir şekilde manevra yapmaya zorlarsınız; bu da onları fazladan dürtmeyle cezalandırabileceğiniz garip bir yola gönderir.

bunun üzerine morgana'nın siyah kalkanı'ndan gelen ekstra güvenlik battaniyesini eklerseniz, gelen kalabalık kontrolünü engelleyebilir ve alınan hasarı azaltabilir, ayrıca soul shackles'taki oyun yapma olanaklarını en üst seviyeye çıkarabilirseniz, kaçmakla tehdit eden bir ikiliye sahip olursunuz. oyun işaretlenmeden bırakılırsa.


malfit ve yasuo
bu, sadece yeteneklerinin birleşik gücü ile oyunları kazanabilecek bir ikilidir. bununla birlikte, bot şeridindeki adc ve destek ikililerinin aksine, bu çift genellikle üst ve orta veya orman ve orta arasında bölünecektir. ve bu pozisyonlarda güçlü varlıklar olarak kendilerini tutabilseler de, gerçek potansiyelleri altı seviyeden itibaren açılmaktadır.

oyunda malphite ve yasuo bu noktadan itibaren genellikle "wombo combo" olarak bilinen şeyi yapabilirler. daha az saçma terimlerle, esas olarak, birlikte yürütüldüklerinde sık sık düpedüz tarafınızla olan bir takım kavgasında yıkıcı bir etkiye sahip olabilecek hareketlerin bir birleşimidir. oyuncular bu tür etkileyici oyunları ortaya çıkarmaya bayılırlar ve yenileri her zaman ortaya çıkar, ancak bu pek çok öne çıkanlardan biridir.

plan, malphite'in durdurulamaz kuvvet nihai'sini kullanarak bir takım kavgasına girerek, onu hasar verirken ve onları havaya çarptırırken düşmanlarına şarj etmesini sağlıyor. daha sonra, yasuo derhal havada uçan bir hedefi daha fazla tutarken havada kalan diğer düşmanları tutarken, tek bir havadaki hedefe ciddi hasar veren nihai last breath ile hemen takip eder. bu birleştirilmiş kilitlenme süresi ve hasar barajı, pisliği yakalayan kişiyi silmeniz için yeterli olmalıdır.

çıkardığınızda görkemli bir combo, ancak akıllı ekipler onu bekleyip çok fazla gruplaşmamaya çalışacaklar. iyi bir kanat ya da savaş sisinden pusuya düşmek, bir takımı nöbetten kurtaracak, size yeniden kurma fırsatı verecek. bu wombo combo, doğru kullanıldığında neredeyse durdurulamaz.


xayah ve rakan
bekleyebileceğiniz gibi, iki şampiyon birlikte oynanacak şekilde tasarlandıklarında, onların aynı zamanda league of legends'taki en iyi düellolardan biri olduğu da anlaşılabilir. her iki kitinde de birlikte oynadıklarında güçlenmelerini sağlayan aşırı bir şey yoktur, ancak xayah ve rakan yetenekleri arasında bazı doğal sinerjilerin yanı sıra birkaç kullanışlı bonus kazanırlar.

destek olarak rakan, bir dürtme hasarı vermek için kavgalara girmek ve çıkmak için büyük giriş ve savaş dansını kullanabilir. ilki, xayah'ı hedef alırken son derece kullanışlı bir bonus alırken, kalkanın daha kolay bir şekilde sağlanabilmesi için ekstra bir aralık sağlayan, sonraki hasarı ayarlamak için özellikle yararlıdır. son temel kabiliyeti gleaming quill, iyileşmek için muhteşem değil, çifti bot şeridinde sürdürmek için iyi bir iş çıkarıyor.

xayah'a göre, sahayla ilgili tüyleri uçururken başlı başına mükemmel bir adc'dir, ancak daha baskın bir pozisyon almak için rakan'ın becerilerinden tam anlamıyla yararlanabilir. örneğin rakan’ın büyük giriş’indeki kurgu, ona vurulduktan hemen sonra bir hedef oluşturabilecek tüm tüyleri geri çağıran bladecaller yeteneğini hizalamak için mükemmel bir fırsat sunuyor. hem ölümcül kuş tutma yeteneğinin avantajlarını hem de hem hıza hem de hareket hızına saldıran bir tutku sağlayarak fayda sağlayabilir.

tabii, bu belirgin bir eşleşme, ancak bir hasar ve kontrol evliliği ile birbirlerine çok yakışırlarsa, o zaman neden en iyi şekilde yararlanamıyorsunuz?
malphite ve yasuo ikilisidir. iki hero'nun da r (ulti) kombosu ile tekleyemeyeceği rakip yoktur. üstelik rakibi bir arada yakalarsanız penta atabilirsiniz. lol en iyi ikisi bunlardır. sonra leona ve mf gelir.
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat