organik ürünler

iyi lol oynamanın yolları, taktikleri, püf noktaları ?


ilk önce adc'yi oynayın.

ikincisi, çok fazla adc oynayın.

son olarak, nefret edene kadar adc oyna.

… yeterli şakalar. play adc aslında csing'de daha iyi olmanın iyi bir yoludur. çünkü bot şeridinde, sağlık ticareti ve ganking çok nadirdi. sakinleşip kölelerinin bakımını üstlenebilirsin.

bundan daha fazlası, adc şampiyonunun yüksek temel ad'si var ya da csing'e yardım etmek için pasif becerilere sahipler, örneğin jhin'in çok yüksek bir üssü var ve caitlyn'in 50 jetonlu paraya bakabilmesi için vesikalık var. yüksek ad, hala nispeten yüksek bir sağlık seviyesine sahip olduğunda bir köleliği öldürebileceğiniz anlamına gelir.

ama açıkçası, kölelerinin gerçekte nasıl işlediğini gerçekten bilene kadar bunu yapmanızı önermiyorum. kulübün nasıl çalınacağını bilmek için çok oyun ve zaman harcıyorum.

kölelerinin üç türe ayrılabilir. kuşatma, tekeri, yakın dövüşçü. her biri şeritlemede çok önemlidir.

normalde, bir minyon dalgası arkada 3 tekerlek, önde 3 yakın dövüş içerir. düşman ekibinin kölelerinin izlerini kendinizin izleyerek tanıyabilirsiniz.

öyleyse köleleri istediklerinde zorlamalarına ya da durdurmalarına izin vermek için nasıl kontrol edilir? çok kolay ve zordur: sadece bir kere son vuruşunu ve vuruşunu yaptığını bildiğinde köleliği öldür. başka bir deyişle, her köle tek bir vuruşla öldür. şeritin durmasını istediğinizde bunu yaparsınız.

şeridi zorlamak istiyorsan, köleleri düşman ekibinden daha hızlı öldürürsün. bu yüzden tristana veya draven ile giderken kontrol, caitlyn ile şeritlenmekten daha kolay hale geliyor. pasif oldukları için her zaman şeridi itecekler. şeridi istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. şeridi itmek aynı anda hem harika hem de süper kötü bir taktik olabilir. şeridi bastıktan sonra, önemli bir sitede vizyonunuz yoksa, canını sıkmak kolaydır. bununla birlikte, oyunun ilk aşamalarında, şeride bakacağını bildiğiniz bir düşman şampiyonunun şeridini sizden daha yavaş itebilirsiniz.

bununla birlikte, birkaç minion dalgasını ittikten sonra, bir sonraki düşman minyon dalgası, minyonlarınıza ekstra zarar verecektir. bu, şeridi geri itmek ve denge sağlamak içindir.

tüm tecrübelerimi en kısa kelimeyle yazıyorum. gerçekten de bilgilerimi almak için, oyunu oynaman ve sıraya konsantre olman gerekiyor. şeridi istediğiniz gibi kontrol edebiliyorsanız, yüksek bir cs değerine sahip olacaksınız.

nasıl daha iyi lol oynarım
ne yaptığınıza ve hangi şampiyonlarla alıştığınıza alışın. bir şampiyon veya “ana” bir şampiyon oynarken, uzun süre sadece bir cilt kullanın. bu, saldırı animasyonunun aynı olmasını sağlar ve oyuncunun son vuruşu almak için zamanlamasına alışmasına izin verir. bunun dışında ve kas hafızasında cs, harita geçişleri ve rotasyonları ile ilgilidir. bir oyun / öldürme yaptıktan veya bir objenin kontrolünü ele geçirdikten sonra ipucunu ileride nereye basacağınla ilgili.

“uygulama modu” ve “gümrüklere karşı botların” tamamı, yalnızca en küçük kas hafıza biçiminde yardımcı olur. gold elo oyuncularını ve çiftçiliğini 12 dakika öncesi veya ilk kulelerinin yıkıldığını (onların veya şerit rakiplerinin) gözlemleyin. çiftliklerinin “iyi” olduğunu fark edeceksiniz ancak harita etrafında dönmeye ve haritayı döndürmeye başladıklarında bir ton çiftlik kaybediyorlar. cs-ing, sadece şerit aşaması tarımıyla ilgili değildir. maçın her noktasında meydana gelir. bazı oyuncuların orta şeritte nasıl boşta oturacaklarını, takımlarının geri kalanının aram'ın küçük bir versiyonunu oynadıklarını izleyin. çiftleşmeyecekler, avantajları azalmayacak ve 60cs'nin altındaki rakip, şu an şerit aşamasında 60cs olan kişi ile ilgili.

lol ileri düzey taktikler

lol taktikleri 2018

lol terimleri

league of legends gelişim rehberi

lol eskisi gibi oynayamıyorum

lol yapılan hatalar

lol lig yükselme taktikleri

irelia oynama taktikleri
unu, cse’lerini geliştirme sürecinden geçen birkaç kişiyle tartıştım. karar verme sürecindeki gelişme, en iyisi olarak, lanetleme stratejisinin iki ucundan da öğrenildiği sonucuna vardım:

kulenin altındaki şerit ve cs dondur

bunu, cse'lerini geliştirme sürecinden geçen arkadaşlarla tartıştım. şeritlerin dondurulması zordur, oyunun akışını ve bir şerit stratejisi olarak etkinliğini, cs kabiliyetinize büyük ölçüde bağlı kalmasını gerektirir .

donma şeridi, mümkün olduğunda düşman şeridini imar etmekle kalmaktadır, ancak yalnızca her bir kölede son vuruşu yapmayı denemektedir. birkaç dalganın ardından, rakibinizin stratejisine bağlı olarak, kulenizin altında csing olabilirsiniz.

kule altında son derece iyi vuruş yapmazsanız, şeridi ve ardından kulenizi hızla kaybedersiniz. bu bizi diğer uç noktaya getiriyor:

şeritli sert bastırın ve agresif bir şekilde koruyun

bu strateji, iyi csing yapıp yapmadığınızdan bağımsız olarak sizi ileriye götürebilir, ancak avantaj, hemen hemen her cs'yi vurduğunuzda (dalga başına <1 cevapsız) avantajdır. şerdinizi korumak için iyi bir iş çıkarmazsanız, düşman ormancısı sizi arkadan cezalandırır,

üst şerit oynarsanız, iki koğuşa ihtiyacınız var. eğer alt şerit oynarsanız, şeridin sizin ve desteğiniz arasında en az iki şeride ihtiyacı vardır ve rakiplerinize başlamak için şerit kovanlarını kötüye kullanmanız gerekir . şeridini koyduktan sonra jungler ile koordineli hale getirmen gerekiyor , böylece rakibiniz geri ittiğinde onu ezebilir .

bu tarzlar arasında geçiş yapmaya alışmak, çeşitli oyun durumlarında csing'e alışmanıza yardımcı olacaktır . ayrıca, genellikle geliştirmenize yardımcı olacaktır.

günün sonunda, csing yeteneği her zaman pratik yapmakla ilgilidir. neyse ki, csing tüm oyun için yapmanız gereken , ilk önce yapınız ve ikincisi oyunu kazanmak için yapmanız gereken bir şey ; merdiveni taşlamaya başlarsanız kendinizi çabucak alıştırma bulacaksınız.

şerefe!
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat