ıcefrog

ıcefrog (1983 veya 1984 doğumlu), özel bir warcraft ııı: chaos'un saltanat modunun yanı sıra tek başına bir devam filmi olan eskilerin savunması (dota)' nın baş tasarımcısı olduğu bilinen sahte bir video oyun tasarımcısıdır. , dota 2.

eskilerin savunması ile olan ilişkisi , 2005 yılında, kendisini "steve" guinsoo "feak'tan miras alan" neichus "dan dota allstars isimli baskın varyantın dizginlerini miras aldığında başladı.

ıcefrog, kimliğini asla kamuya açıklamamış olan, anonimliğini sürdürdüğü için not edilmiştir. şubat 2009’da, ıcefrog blogunda 25 yaşında olduğunu açıkladı. 2010 yılında, bir valve çalışanı olduğunu iddia eden isimsiz bir kişi, ıcefrog'un daha önce valve'a katılmadan önce s2 oyunları için newerth kahramanları üzerinde gizlice çalıştığını iddia ettiği "the ıcefrog hakkında gerçekler" başlıklı bir blog yazısı yazdı . abdul ısmail olarak kimliğini belirtmek gibi. nisan 2017’den itibaren dota fikri mülkiyetinin mülkiyetine ilişkin bir mahkeme belgesi, ismail’in ıcefrog’un kimliği olduğunu ve ayrıcanewerth kahramanları .
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat