organik ürünler

her entelektüel insanın izlemesi gereken 10 film nedir?

entelektüel bir insan ile daha dar görüşlü bir insanın film zevki aynı olamaz bazı insanlar vur kırdan hoşlanırken bazıları daha derin anlamı olan filmleri tercih eder. işte sizin için entelektüellerin mutlaka izlemesi gereken 10 film.
1.) sonsuzluk knew adam: - bu s.ramanujan gerçek hikayesi giden bir hintli matematikçi olan cambridge üniversitesi , ingiltere 20. yüzyılda sırasında. matematiği kendi başına eğitti ve kendi icat ettiği teoriler üzerine yazılarını yayınlamak için burslu olarak ingiltere'ye gitti. şimdiye kadar çok tanınan bir matematikçi olan ghhardy'nin öğrencisi idi ve ona hayran kaldı ve eserlerinde zarafetle bahsetti.

herkese izlemelerini önerebileceğim en iyi film.
2.) 21: - mıt'deki mükemmel bir öğrencinin en iyi filmi, profesörün ardından black jack'e yapmasını ve kendisiyle ve diğerleri için çok para kazanmasını söyledikten sonra diğer dahi sınıf arkadaşlarıyla las vegas'a gitti.

bir film izlemelisin şüphesiz ki söyleyeceğim
3.) iyi niyet aşaması: - yine bir mıt öğrencisi değil, kendisine matematik öğreten ve bazı karmaşık problemleri çözen bir zemin temizleyicisinin gerçekten harika bir filmi. yaşamın onun için nasıl değiştiğini ve ne gibi güçlüklerle karşı karşıya kaldığını ve yetenekleri ve bilgisiyle bunun üstesinden nasıl geldiğini görün.
4.) güzel bir ziyaret: - a filmi izlemeli, sadece önce onu izlediğini ve daha sonra aşağıdaki bölümden sonra nasıl sevdiğini anlatmak istiyorum.

5.) her şeyin teorisi: - sanırım herkes bu filmi biliyor ve ayrıca her zaman izlememiz için bize pes etmememiz gerektiğini söyleyen iyi bir film. stephen hawking'in hayatı hakkında en iyi film. daha fazla söz söylemene gerek yok, kelime yok.

6.) jobs: - girişimcinin steve jobs hakkındaki filmini, bu kadar büyük bir şirket apple'ı inşa etmek için ne kadar mücadele ettiğini izlemek zorunda. kesin olarak izle.

7.) bal çocuklarını koruma: - izlemedim ama arkadaşım listeye eklenmesi gerektiğini söyledi. bir film izlemelisin, bana söylediği gibi. en kısa sürede izleyeceğim.

8.) lucy: - a filmi izlemeli. birçok kez izledim ve size ilacın {cph4} olduğunu söylemeliyim. eminim izle, eğer yapmadıysan, bana kesin olarak teşekkür edeceksin. scarlett johansson'ın en iyi filmi.
9.) sınırsız: - bu filmi birkaç gün önce izledim ve tıpkı lucy bradley cooper gibi aka eddie bir ilaç kullanıyor ve sonra beyni tamamen değişiyor ve zihninin sınırı genişliyor. bu filmi kesin olarak izleyin.

bradley cooper filmde muazzam bir çalışma yaptı. bir izlemek gerekir.


10.) ben orijinler: - hepsi bu olmalı


11.) ınterstellar: - sonunda bahsettiğim en iyi film. şimdiye dek yapmadıysanız gerçekten gerçekten gerçekten izlersiniz. hayatım boyunca izlediğim en iyi film tam anlamıyla yıldızlararası idi.

gerçekten bir izlemek gerekir.yukarıda belirtilenleri izledikten sonra görüşlerinizin altında yorum yapın ya da herhangi birini özledim!

bana işimi nerede geliştirebileceğimi söylediğine kesin olarak yorum yap.

sadece malzemeyi beğenirseniz ve beğenirseniz oy verin :)

düzenleme 1: -

isteklere göre daha fazla film aşağıdaki gibidir: -

12.) yürürlük: - entelektüel filmler hakkında konuştuğumuzda a filmi izlemelidir. bunu nasıl unutabilirim? ama öğleden sonraları yıldız göstereceğinden, nazikçe dikkatle izleyin. insanlar, leonardo di caprio'nun sahip olduğu ve sonunu kibarca anlayamadıkları bir film izledilerse bunun yerine bir google videosu izleyebilirler. ama onu kendin izlersen ve anlarsan daha iyi olur.13.) shutter adası: - yine leonardo di carprio filmi, hiç kimsenin izlemeyeceği en iyi gerilim filmi. kelimenin tam anlamıyla izleyin ve ne kadar beğendiğinizi aşağıdaki yorum bölümünde söyleyin. ayrıca arkadaşı ile birlikte oturduğunda son bir diyalog olarak ingilizce'yi izleyin ve ona ingilizce'den hintçe sürümünden farklı bir yerden kaçmasını söyleyin. sadece kendiniz izleyin ve deneyimi anlatın.
14.) kulübü mücadele: - gerçekten de izlemesi gereken en iyi entelektüel filmlerden biri. brad pitt harika bir oyunculuk yapmıştı ve bırakacağım çok soru olacak. en iyi dövüş filmini birinci sınıf bir şüphe ile izlemeye hazır olun.

15.) amaç oyunu: - bazı bağlamlarda güzel bir akıl gibidir, ancak 2. dünya savaşı sırasında bu filmde dahi izlemelidir. benedict cumberbatch oyunculuk filmde muhteşem.


düzenleme 2: - insanlar tarafından sorulan birkaç film: aşağıdakiler, aşağıda belirtilenleri belirtmeden eksik kalacaktır: -

16.) önlenme: - karşılaştırma yapılmaz, birinin izlemesi gerekir. birkaç sahne aşağıdaki gibidir.

17.) sınav: - şimdiye kadarki sınav filmi. gerilim bir zorunluluktur izle. filmin her saniyesinin tadını çıkaracaksınız. izlemeye değer.

18.) ekim sky: - yarısını izledim ama kelimenin tam anlamıyla kesinlikle izlemelisin. tam. ve bana aşağıdaki yorum bölümünde anlat.


19.) 2001: bir uzay odyssey: - bu liste bu film olmadan tam anlamıyla eksik.
20.) wonder: - yine her zaman izlemek için iyi bir film.21.) lambaların silitesi: - fizyolojik olarak en heyecan verici filmlerden biri. hannibal lecter karakterinin doğduğu film!

22.) hediye: - akademisyenlerdeki sınıf arkadaşlarından çok daha iyi olan sıra dışı bir şekilde zeki küçük bir kızın inanılmaz filmi. chris evans'ın kız kardeşinin kızıydı ve onu büyütüyordu. şaşırtıcı bir iş parçası olduğundan emin ol. söylemeliyim.


düzenleme : - son olarak, yorumun benim için en önemli olduğu görüşünü ve oylarını benimsemediği için cevabın iyileştirilmesi için yorum yapan herkese teşekkür etmek istiyorum. cevap yani

4.9k şimdiye kadar seçmenler benim cevabımı sevdiler.

kelimenin tam anlamıyla çok şey ifade ediyor. ve 150 bin manzara. gerçekten teşekkür ederim.

bazı insanlar bu filmi şiddetle tavsiye ediyor, bu yüzden eklemek zorundayım. benim favorilerimden biri olmasına rağmen, telefonumun ekran duvar kağıdını bile izleyebiliyorum. ama bunun entelektüel bir film olduğunu sanmıyorum ama bir adamın isteği üzerine 56 yukarı oy ile ekliyorum.

duvar sokakının kurtufilmlerden alıntılar bile çok büyük: -okuduğunuz için teşekkürler

bana cevabın nasıl olduğunu söyle!

insanlar yazdıklarında yorum yapmamalarını söylüyorlar ancak sizden cevabımdaki herhangi bir hatayı veya eksik olan herhangi bir hatayı yorumlamanızı istiyorum; iyileştirme için yorum yapın.

son olarak yine çok teşekkürler.
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat