organik ürünler

en sevimli köpek cinsleri hangileridir?

her şey gerçekten söz konusu köpeğe bağlı; köpeğin köpek yavrusu olarak bulunduğu ortam ve eğitim, köpeğin mizacında ırktan daha fazla etkiye sahiptir. örneğin, kötüye kullanım ortamlarında köpeğin büyüdüğü, cins ortamlarda, sağlıklı ortamlarda yetiştirilen köpeklerden daha düşmanca ve gergin olma olasılığı daha yüksektir. başka bir örnek olarak, sert ceza gerektiren tekniklerle eğitilmiş köpeklerin, bazı pit boğaların kötü bir üne sahip olmasının nedenlerinden biri olan spektrumda agresif olma olasılığı daha yüksektir. iyi eğitimli bir çukur boğaya rastlarsanız, ihtiyatlı olsalar da insanlarla inanılmaz olduklarını görürsünüz.


bu, genel olarak, yeni melezlerin çoğunun çok şefkatli olduğunu söyledi. özellikle bernedoodle harika bir örnek. bernedoodle, bernese dağ köpeği ve fino köpeği arasındaki geçiştir; son derece ilginç bir kombinasyon. çok sinirli ama tatlı olan bernedoodle, en sevimli ve dost melezlerden biridir.


bernedoodle ile ilgili ilginç olan şey, her iki ataların genetiğinin nasıl birleştiğidir. genel olarak, bernedoodle, bernese'nin sadık arkadaşı ile poodles'ın aptalca sarılığını kazanır. bu, genel olarak, kaç tane melez ırk mizacının şekillendiği ve bernedoodle gibi melez ırkların son yıllarda yaygın olarak popüler olmasının sebeplerinden biridir.

neredeyse bütün köpekler, iyi yetiştirilirlerse sevgi gösterirler. ancak, bazı ırklar, kendilerin golden golden retriever gibi diğerlerinden daha sadık ve şefkatli olarak ayırt eder.
diğer sevimli ve sadık köpek ırkları ise
labrador geri almak
alman çoban köpeği
boksör
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat