organik ürünler

en iyi sosyal medya siteleri

1) facebook
facebook kesinlikle dünya çapında en gelişmiş web sitesidir ... çok fazla insan var ... ve çok iyi özelliklere sahip ... ve çok güzel oyunlar var. istediğiniz herkesi orada bulabilmek güzel bir şey ve bu facebook'u dünyanın en iyi sosyal medya sitesi yapıyor.

facebook tüm bu sitelerin en iyisidir. facebook'un 500 milyon kullanıcısı var. facebook'un yapabileceği her şeyi artı daha fazlası var. facebook sohbet var insanlarla canlı konuşmanıza izin verir. twitter'ın sahip olduğu tek şey sayfanızı yalnızca tek bir kelime ile güncelleyebilmenizdir.

2) twitter
arkadaşlarınızı ve sevdiğiniz ünlüleri takip edebileceğiniz bir site? ve ünlü bir tweetin her seferinde güncellemeleri alabileceğiniz bir site. ayrıca twitter gündemi takip etmek için en iyi sosyal medya sitesidir. tüm haberleri güncel olarak bulabilirsiniz. insanların gündemi belirlemesinden dolayı haber sitelerinden değil direkt olarak kullanıcılardan gerçek bilgileri edinebilirsiniz.

3) ınstagram
ınstagram, insanların günlük yaşamlarının fotoğraflarını çekerek yaşamları hakkında fikirlerini ve bilgilerini paylaşmalarına yardım etmenin benzersiz bir yolunu sunar. bir resmin binlerce kelimeye değdiğine ve bunun takipçilerim ve diğer kullanıcılarım tarafından instagram tarafından kanıtlandığına inanıyorum. şu anda hoşuma gidiyor çünkü instagram'da olduğum için çok fazla takdir hissetmemiştim çünkü şimdiye kadar çok fazla alıyorum gibi, iyi değerlendirmeleri ve zaten 2000'den fazla takipçim var ve şimdi instagram aracılığıyla birçok arkadaş edindim .. şimdiye kadarki en iyi sosyal paylaşım sitesi!

4) youtube
youtube, san bruno, california, abd merkezli bir global video paylaşım sitesidir. hizmet, şubat 2005’te üç eski paypal çalışanı tarafından oluşturuldu. kasım 2006’da google tarafından 1.65 milyar abd doları karşılığında satın alındı

5) snapchat
snapchat, stanford üniversitesi'ndeki eski öğrencilerden evan spiegel, bobby murphy ve reggie brown tarafından oluşturulan ve snap ınc tarafından geliştirilen görüntülü mesajlaşma ve multimedya mobil uygulamasıdır.

6)tumblr
tumblr, 2007 yılında david karp tarafından kurulan ve oath ınc. şirketine ait olan bir mikroblog ve sosyal ağ sitesidir.

7) passionsnetwork.com
2004 yılında başlatılan passions network, üyelerin hayattaki 'tutkularını' paylaşan başkalarını bulmalarına izin veren çok sayıda benzersiz topluluktan oluşan çevrimiçi bir buluşma sosyal ağıdır.

8) myspace
myspace bir nevi bir çok sosyal medya sitesinin atası ve ilham kaynağıdır. twitter gibi bir dönem tüm ünlülerin resmi olarak hesabının olduğu tek sosyal medya sitesiydi gittikçe popüleritesini kaybetmekte.

9) google +(plus)
maalesef artık aktif olmayan ve google ait olan bu sosyal medya sitesi çevrimiçi en iyi topluluklara sahipti. bir çok insan gruplar oluşturarak tek bir gmail hesabı üzerinden bütün google hizmetlerine bu ağ üzerinden kolayca erişebiliyordu.

10) kik
kik, accualy en iyisidir, twitter dahil pek çok marka adı kuran ve şu anda 250 milyon kullanıcı olan bir şirket tarafından yapılmıştır.

11) oovoo
oovoo çevrimiçi görüntülü sohbet sitesidir. bu sosyal medya sitesi sayesinde topluluk halinde görüntülü sohbet kanalları oluşturabilirsiniz.

12) vine
vine genelde komik kısa videolardan oluşan bir dönemin ultra popüler sosyal medyası olsada son zamanlarda popüleritesini maalesef yitirmiş durumda.

13) friendster
dünya çapında 35 milyondan fazla kullanıcısı olan muhteşem bir arkadaşlık sitesi.

14) thetoptens
thetoptens, 2005 yılında oluşturulan ve herhangi biri için oy kullanabilen, yorum yapan ve listeler hakkında yazılar yazan ilk on liste yazmak için kullanılan bir web sitesidir.

15) worldstuffer
tamamen açık ağ, hiçbir kısıtlama olmadan, herhangi bir profili görebilir ve herhangi bir kişiyle tanışabilirsiniz. fotoğrafları paylaşın, arkadaş ekleyin ve biraz eğlenin. okul arkadaşları ve iş arkadaşları bulun. etkinlikler gönderin ve tartışmalara ve forumlara katılın. en zorlu sosyal ağ özellikleri ile tasarlanmıştır.

16) reddit
reddit temelde mükemmel bir sosyal ağdır. ağır şekilde yönetilir ve trolleri dışarıda tutar. sivil, düşünceli bir tartışmaya izin verir. herkes için bir şeyler var. neredeyse sonsuz miktarda topluluk var.

18) flickr
flickr bir görüntü barındırma hizmeti ve video barındırma hizmetidir. 2004 yılında ludicorp tarafından yaratılmıştır. birkaç kez mülkiyeti değiştirmiştir ve nisan 2018'den bu yana smugmug'un mülkiyeti olmuştur. verge, mart 2013'te flickr'ın toplam 87 milyon kayıtlı üyeye ve günlük 3.5 milyondan fazla yeni görüntüye sahip olduğunu bildirdi.

19) linkedın
linkedın, web siteleri üzerinden çalışan, iş ve istihdam odaklı bir sosyal ağ hizmetidir.

20) pinterest
pinterest internette aradığınız her türlü içerik hakkında görsele sahip bir sosyal medya sitesidir. panolar oluşturup o panolara bulduğunuz güzel fotoları sabitleyebilirsiniz.
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat