organik ürünler

en iyi para kazanma yöntemi nedir?

10 dolarlık bir banknot taramayı ve renkli yazıcımla kopya basmayı denedim ama kimse banknotu almayacaktı, özellikle de kağıdı lekelememelerini söylediğimde; baskı zar zor kuruydu.

orada şans yok - ben para çarpma iyi değilim.
ardından bankaya taradığım 10 dolarlık banknotu koymayı denedim. yılda% 1.5 kazanacağımı söylediler; 12 ayda 15 sent. bu da iyi değildi.
sonra biraz fazla mesai yaptım, şirket bana zamanımın yarısını verdi, çok daha iyi.
ertesi kış üniversitede bir kursa gittim.
ertesi bahar terfi ettim ve daha fazla para kazandım.
bu yüzden daha fazla para kazanmanın yolunun biraz daha fazla çalışmak ve eğitimimi daha iyi hale getirmek olduğuna karar verdim.
bir servis şirketi oluşturun.

insanlar her zaman yardıma ihtiyaç duyarlar: evlerini temiz tutmak, evcil hayvanlarını ve çocuklarını ilgilendirmek, çimlerini biçmek, arabalarını ayrıntılı tutmak… liste sonsuza kadar devam edebilir. öte yandan, işlerine, güvenliğine ve geleceklerini inşa etmenin bir yoluna ihtiyacı olan birçok insan var. bu iki grubu birbirine bağla, altın olacaksın.

zig ziglar söyledi ünlü etti: “ sen olabilir hayatta her şeyi istediğiniz , sen eğer sadece diğer yardımcı insanların olsun neyi istedikleri .”

ürün şirketi ile karşılaştırıldığında, bir hizmet şirketi için ilk başlangıç ​​maliyetleri ihmal edilebilir. bu seviyeye ulaşmamış olan mothergo / matchago'yu oluşturmak için yaklaşık 100.000 $ 'a kıyasla milyonlarca gelir elde eden süper hizmetçi oluşturmak bana 1000 $ aldı .


fotoğraf: las vegas'ta ev temizlik hizmetleri izniyle | ev temizleyicileri ve hizmetçi servisi las vegas, nv | süper hizmetçi

enerji santralleri için mühendislik yapmak ya da bir hukuk firması gibi oldukça uzmanlaşmış işletmelerden farklı olarak, tipik bir hizmet işine başlamak için bir uzman olmanıza gerek yoktur. gerçekten ihtiyacınız olan tek şey kararlılık ve iyi değerler. neden değerler? çünkü bu işte güven çok önemlidir. eğer gölgeliyseniz ve insanlardan faydalanıyorsanız, sizi yakalar veya hiç çekiş bile kazanmazsınız. neden belirlenme? çünkü bu zor bir iştir. en sevdiğim sözlerden biri: “bütün harika şeyler çalışkanın diğer tarafında.”

bir hizmet şirketi yaratarak varlıklı ve özgür olan birçok insanı şahsen tanıyorum : pencere temizliği, elektrikli yıkama, ev temizliği, sıhhi tesisat ve yıllık gelirde milyonlarca insan üreten diğer işletmeler. büyüleyici değil ve partilerdeki yabancıları etkilemeyeceksiniz, ancak rezil millionaire next door kitabında anlatılan türden bir adam veya gal.


fotoğraf: conquer'in izniyle | ana sayfa

ama işte bunun para kazanmanın en iyi yolu olmasının ana nedeni. aslında insanların hayatlarını daha iyi hale getireceksin: aileleri için sağlıklı ve temiz bir alan yaratmak, ihtiyaç anında, bir zarar gördüklerinde veya yaşamlarına ayak uyduramamalarında destek olmak. onlara kişisel zaman hediye, ailelerinin gülümsemesi ve çevrelerini daha güzel ve konforlu hale getireceksiniz. annesinin evinin pencerelerini yıkadıktan sonra şükran göz yaşları ile ağlayan bir kadını asla unutmayacağım ve hayatının son birkaç ayı boyunca dışarıdaki dünyayı görebildi.


öte yandan, çalışanlarınızın amerikan rüyasını oluşturmalarına yardımcı olacaksınız. hayatlarında ilk kez istikrar kazanacaklar, kötü niyetli ilişkiler bırakacaklar, ilk evlerini alacaklar ve aileleri başlatacaklar. gözleri güvensizlikten ve acıdan barış ve güvene değişecektir. bu tür şeyler sizi daha iyi, daha mutlu ve daha güçlü bir insan yapar. bu yüzden para kazanmanın en iyi yolu budur
einstein'ın başarının sırrını istedi .

en uzun ve ekşi bir cevap bekleniyordu ama kısa ve tatlı tuttu: “oyunun kurallarını öğrenmek zorundasın. ve sonra herkesten daha iyi oynamalısın . ”


nasıl para oyun yapılır?

ı. golden goose veya golden eggs. . . birini seç


sanki biraz ninjamış gibi, bay rich yeğeninin arkasına süründü. “boo!” çocuğu salladı. “hayatı senden korkuttun, ha? bir saniyeliğine soyulduğunu sanıyordum. ”

bununla birlikte, delikanlı, hiçbir şey hissetmediğini çok az gösterdi.

“senin derdin ne?” diye sordu bay rich.

kederli, çocuk cevap verdi, “adamım, o kadar kırıldım ki biri beni soymaya çalıştıysa, sadece pratik yapacaklardı !”

bay rich - kahkahayı geri çekerek - yeğenine onunla hızlıca dolaşmasını söyledi.

saniyeler sonra, bay zengin a google'dan bir görüntü çekti altın kaz döşeme altın yumurtlayan .


“şimdi,” dedi bay rich, “hangisini alacağınız bir seçiminiz varsa kaz veya altın yumurta - hangisini tercih edersiniz?”

göz kırpmadan çocuk dedi ki “tabii ki altın yumurtaları alırdım. yani, o yumurtalarla onları hemen satabilir ve şu anda tonlarca şey satın alabilirim ! ”

bay rich başını salladı. yeğen, ama görmüyor musun?

“neyi gördün mü?”

“altın yumurtaları öne alarak, sonunda bir dolar yerine bir kuruş öne geçiyorsunuz! ”

şaşkın, çocuğun boş bakış açısı metaforu yakalayamadığını öne sürdü.

bay rich, delikanlıya rahatlatıcı bir kol koydu. “demek istediğim, altın kaza yatırım yaparak , uzun vadede sayısız altın yumurta bırakmanın önünü açacaksınız.”

“fakat bu altın kazı nerede bulabilirim?”

bay rich, çocuğun yüzüne bir ayna tuttu. “bu aynadaki gördüğünüz komik görünümlü adam. . . bu senin altın kazın! ve tüm zamanınızı ve enerjinizi içine yatırmaya başlayıncaya kadar , asla altın yumurtaları alamazsınız! ”


ın life oyun , fazla para var 7000000000 oyuncuları. ...

ve tekel oyununun başlangıçta harcayacağı kâğıt parayla sınırlı olması gibi, aynı şey ömür boyu geçerli.


bu nedenle, oyunda para kazanmanın ilk kuralı buna bağlı:

en çok değerlendirilmek isteden kendini kazanmalıdır!

böylelikle einstein oyundaki başarı formülünü aşağıya indirdi:


bingo!

kısacası toplumun çoğu, araba şeklinde altın yumurtalara yatırım yapar. . . evler gibi inşa edilmiş altın yumurtalar . . . ve yeni iphone'lara benzeyen altın yumurtalar, servet üreten az sayıdaki kişi golden goose'a yatırım yapmayı tercih ediyor .

bu, altın kazının neden 85.000.000.000 $ 'lık altın yumurta attığını belirten warren buffett'in neden basitçe söylendiğini açıklıyor:


ıı. kapalı: hayatın oyununda altın ​​yumurta eğlenmek


kazanç potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için, money ile tam olarak neyin kastedildiğini kesin olarak kavramanız çok önemlidir . ...

delphic oracle, socrates'e “ atina'daki en bilge adam ” adını verdi .

ve böylece, sokrates'in para kazanması sorusunu ortaya çıkarsaydık cevabı basit olurdu:


para kelimesini araştırın, terimin ne anlama geldiği açıkça görülür:


basitçe söylemek gerekirse: para = altın yumurta . ...

noktayı göstermek için aşağıdaki örneği kullanacağım.

aile ve arkadaşlar , tarihin en büyük boks karşılaşmasını izlemek için toplandıklarında , yorumcu şovu çaldı.

“floyd 'money' mayweather,” diye açıkladı, “bunu al. . . bu gecede manny pacquiao’yu kutuya koyan her saniye için 100.000 dolara yakın bir yer kazanması bekleniyor ! ”

amcam mike uzaktan kumandadan iğrenç bir şekilde fırladı!

başını güvensizlik içinde salladıktan sonra mike amca hırladı: “kahretsin adam! bu aptal 1 saniyede daha fazla para kazanıyor, 1 yıllık sıkı çalışmam için kazanacağım! ”

büyükannem - düşüncelerine bir kuruş sunma çabası - ekledi: “bebeğim, bu demek oluyor ki hizmeti hizmetine değer !”


başka bir deyişle, hiçbir zaman bir damla alkol almamış ve çocukluğunu eğitmek için sacrıfıced yapmış bir erkek olan floyd mayweather , altın kazına (boks becerilerine) o kadar çok yatırım yaptı ki , bugün 36 dakikada 300 milyon dolarlık altın yumurta bıraktı .

amacım?

einstein'ın ne demek istediğini kesin olarak anlamanızı şiddetle tavsiye ediyorum:


bingo!

eğer amacınız gerçekten bir yaşam boyunda güvenliğiniz için para yaratmaktan güzeldirmenizden doğru olmadan, einstein'ın neden her erkeğin, kadının ve çocuğun dahi-potansiyel olarak doğduğunu söylediğini anlamak sizin yararınıza olacaktır .

genıus kelimesi bozulmadan çok önce, çok daha basit bir tanımı vardı . aslında, asıl anlamı deha olan latince: “görevli ruhu kişinin doğuştan mevcut , doğuştan yetenek veya eğime .”

bingo!

eski romalılara göre, o zaman her kişi bir dahi ile damgalanmış dünyaya gelir ! vedik geleneğinde, bu antik bilgelik kişinin olarak bilinir dharma (धर्म).

basitçe söylemek gerekirse: her erkek, kadın ve çocuk bir birey olduğu sürece - ki bu sadece eşsiz anlamına gelir - bunun sonucu olarak her bireyin bir şeyi özel bir şekilde yapabilme kapasitesi vardır .


amacım ne?

yaşam oyunu, teoride, her altın kazın altın yumurta bırakması için kurulmuştu .

başka bir deyişle, herkesin özel yeteneklerini masaya getirmesi ve böylece “turta dilimi” ni alması gerekiyordu .

biliyorsun: bu bayan özel bir şekilde boyar . . . bu adam uçurtma özel bir şekilde uçar . . . ve bunun gibi.


ahhh, ama “gerçek dünyada” yaşadığımızdan , yaşam oyununun gerçek zamanlı olarak oynandığı en iyi gandhi tarafından özetlendi :


hey: oyunculardan nefret etme, oyundan nefret etme!

ve böylece, hepimize verilen kartlar göz önüne alındığında , oyunda para kazanmak buna bağlı olarak:

sadece sen . . . ve tek başınıza hediyenizi neyin oluşturduğunu , yani altın kazı anlayabilirsiniz .

insanları doğal olarak çatlayan insanlardan biri misiniz ? ve böylece, bir komedyenin performansını gördüğünüz zaman, kendinize mırıldanıyorsunuz - heck, bunu yapabilirim!

arkadaşların ve ailenin, “iyi tartışabildiğinden emin ol” gibi yorumlarda bulunduğu kişi siz misiniz? . . avukat olmalı mıydım?

eğer do doğal bir ses çok güzel hatta sinek kuşu ile şarkı sadece duşta canlı performans duymak cıvıldayan durdurmak?

senin nedir hobi ?

eğer para vardı hiçbir nesne , bir için ne yapardın yaşam ?

ve işte para kazanmaya yardım etmenin kuralı :


bingo!

kısacası, şansınızı ve piyangoyu kazanmanın ya da zengin akrabalarınızdan bir servet miras almanızın yanı sıra, altın kazınızı ortaya çıkarmak ve onunla altın yumurta koymak, finansal geleceğinizi güvence altına almanızı garanti etmenin tek yoludur.

hey, bu tam da hayat oyununun kurulum şekli!

ali en iyisini söyledi:


daha , hizmet büyük zenginlik. ...

yardıma ihtiyacınız olursa, işte birkaç hızlı araç:

zengin olma bilimi
düşün ve zengin ol
master anahtar sistemi
basitçe söylemek gerekirse:

hayat yerine getirmek için bir söz olduğu için, yaptığınız iyi ne konum keşfederek bu sözü iyi de, ancak o zaman sen neyi bilecek iyi sadece yol açabilir, için iyi sonuçlar!

kısacası: asla parayı takip etmeyin, parayı sizi takip etmeye ikna edin !
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat