organik ürünler

en iyi animeler nelerdir ?

anime bazı insanlar için tutkudur, hobidir ve izlenmesi gereken en sağlam serilerdir. eğer animeden hoşlanıyorsanız ya da "animeciler" grubunun bir parçası olmak istiyorsanız(şaka yapıyorum böyle bir grup yok xd ) ama anime dünyasına uzaksanız ve ne izleyeceğiniz bilmiyorsanı sizin in dünyanın en iyi animeleri hangileridir sorusunun cevabını yazımızda veriyoruz. bir birinden muhteşem bu animelerin her biri özel olarak seçilmiş efsanelerdir. keyfli okumalar.

1> one piece

“miras alınan irade, çağın kaderi ve halkın hayalleri. insanlar özgürlük anlamını sürdürmeye devam ettikçe , bu şeyler asla bitmeyecek! "- gol d roger

one piece, macera ve yeni bölgeleri keşfetmekle ilgili , size arkadaşlarınızla güçlü bağlar kurmanın ve bu bağları ve yaşamları korumak için her şeyi yapmanın değerini öğretiyor . yolculuktan zevk almak (hayat) , en önemli unsurdur, bu ayrıca monkey d luffy'nin yaşadığı yolla da gösterilir . anime, bir korsan ekibinin tüm yolculuğunu ve onların destansı dövüşler , macera ve ham duygular ve mizahla dolu grand line ve yeni dünya boyunca yolculuklarını gösterir. one piece benim için numero uno'da. her zamanözgürlüğünüzü kontrol etmeye devam edin , herkes özgür doğar .

2> fullmetal alchemist : brotherhood

“acısız bir ders anlamsız. çünkü karşılığında başka bir şeyden fedakarlık etmeden hiçbir şey kazanamazsınız, ancak bir kez üstesinden gelip kendinize ait kılındıktan sonra ... yeri doldurulamaz bir fullmetal kalp kazanacaksınız. ”

fullmetal alchemist, şimdiye kadarki en kusursuz anime biridir. dinleyicilere , eşdeğer borsa yasasının her zaman hareket halinde olduğunu, nefretin sadece daha fazla nefreti doğuracağını gösterir. onlar 7 ölümcül günahı greed , lust , envy , pride , sloth , gluttony ve wrath'ı kullanarak bize, silinemeyen günahların mükemmel olduğunu göstermek için kullanıyor. ayrıca her insan hayatının paha biçilmez olduğunu da öğrendik .

3> naruto shippuden


"kuralları çiğneyenler pisliktir, bu doğru, ama arkadaşlarını terk edenler pislikten daha kötü." - kakashi hatake (ayrıca obito uchiha)

naruto shippuden, her şeye rağmen hayallerini gerçekleştirmeyi asla bırakmayan, ortalanmış bir anime . biz yolculuk bkz naruto uzumaki saygı ve sevilmeye en nefret edilen ve yalnız çocuk olmak gider hokage ait konohagakure'de . hepsi sıkı çalışması ve ısrarı nedeniyle .

4> çamaşır suyu


“kaçarken,“ vurulmaktan korkuyorsun ”. saldırırken, "bana vurmaktan korkuyorsun". birini korurken, "ölmekten korkuyorsun".

dokunaklı! kavgada korku veremezsin!

kaçarken, "bana vurmana izin vermeyeceğim!" diye düşün. birini korurken, "ölmene izin vermeyeceğim!" diye düşün. saldırırken, "seni keseceğim!" diye düşün. ”- urahara kisuke

kavga her zaman seninle . eğer her bleach ne kadar arkadaş içine düşmanları dönüm kapsamaktadır ne vs sensin kurosaki ıçigo onun aracılığıyla yapar belirlenmesi .

5> titan'a saldırı


“öldüğümde seni hatırlayamayacağım bile. yani ne olursa olsun kazanacağım. ne olursa olsun yaşayacağım! ”- hajime ısayama

titan'a saldırı biraz karanlık ve gerçek dünyayı yansıtıyor ve koşulların yaşamları nasıl etkilediğini ve acımasızca ele alındıklarından dolayı aynı şekilde gözetlemeye değer. burada , vazgeçmeyen insanlara karşı çukurlu titanlar var . hayatta kalmak için insanlığın eren , mikasa , levi ve titanların aleyhine olan kolordu eylemleriyle nasıl göründüğünü görmek iyi bir anime . hükümetin ve siyasi yolsuzluğun gördüğü ve bunun insanları nasıl tehlikeye soktuğu hakkında kısa görüşlere sahibiz .

6> boku kahraman akademisi yok


“kendi sınırına dayandığını hissediyorsan, yumruklarını sıktığın şeyin nedenini unutma! neden bu yoldan başladığınızı hatırlayın ve bu hafızanın sizi sınırınızın ötesine taşımasına izin verin. ”- all might

boku no hero academia en iyi devam eden anime ve haklı olarak hak ediyor. cesaret ve ötesine geçmek! gördüğümüz anime, asal sloganı ızuku dalan bakugo en , seçkin başarısızlığı bilerek olmasına rağmen kurtarma tüm oran üstesinden onun sayesinde üst kısmında durmak sıkı çalışma ve tevazu görürüz bakugo ve onun bağlılığı , sayı 1 olmak todoroki çocukluk çağı travmasını geçiyor ve gerçek potansiyelini ortaya koyuyor . gibi iyi mentorlar seçimitüm might ayrıca bnha olarak gösterilir. bu anime tüm unsurları hikaye başyapıtı yapmak ve animatörler de bir kabarma işi yapıyor.

7> ölüm notu


“kira yakalanırsa, o şeytan. kira dünyayı yönetiyorsa, o adalettir. ”- light yagami

ışığı olmayan bir dünya karanlık olurdu ve iyi erkeklerin kazanması gereken her zaman bu anime'nin kesinlikle tanıtacağı şeylerden bazıları. bu anime aynı zamanda goat'lardan biri. çünkü suç kavramını ve biri olmayan bir dünyayı ele alıyor , ahlaki bir yolsuzluk ve bir adalet fikrini diğerine atıyor . kesinlikle bu başlamanız gereken anime (ben yaptım), bu pek çok yönden ciddi bir anime ve gerçek dünya problemleriyle ilgileniyor - suç ve adalet .

8> avcı x avcı


“sadece bir sebebi olduğunda yalan söyleyen yalancılar var ve bir neden olmadan da yalan söyleyen yalancılar var.” - biscuit krueger

hxh anime, zekâyı ve yeteneklerin yaratıcı kullanımını çok fazla kullanır, bu yüzden dışarıda yetenekli ve karmaşık kullanımı olan bir anime görmek isteyen birileri varsa , işte bu şef! biz got gon onun peşinde kendini keşif , kurapika almaya çalışırken intikam , leorio onun üzerinde tıbbi yolculuğa ve killua keşfetmek özgürlük ve özgür irade. bir dezavantajı, hxh'nin hiatus x hiatus için de kısa olması ve devam etmek istiyorsan animeu bitirdikten sonra manga okumak zorundasın …

9> bir yumruk adam


“güç kazanma karşılığında, bir insan olarak daha önemli bir şey mi kaybettim? kavga ettiğimde içimde girdaplar duyuyorlardı. korku, sabırsızlık, öfke… ama şimdi… günden güne, bir yumruktan sonra gidiyorum eve zarar vermeden ve eldivenlerimi yıka. " - saitama

dövüşünün her biri bir yumrukla bitiyor - bir yumruk adam , tepedeki görüşün ve tepedeyken her şeyin nasıl sıkıcı olduğunu anlatıyor ! gerçek kahramanlar normal bir sivil hayata öncülük ediyor olabilir . opm ayrıca, sıkı eğitimin nasıl güç ve güç üretebileceğini gösterir. saitama'ya karşı lord boros onu aya uçurdu ve tekrar geri yolladı , bir sonraki opm sezonunda daha da epik kavgalar yaşanmasını bekleyebiliriz.

10> mob psycho 100


"bunu zaten biliyorum, başından beri biliyordum". "efendimin gerçek kimliği" - kageyama

shigeo " mob " kageyama ve onun kılavuzu arataka reigen ve onların kavgaları espers ve medyumlar yapmak ne mob psycho 100 kontrol altında onun medyum güçlerini tutmaya mob yardımcı olan da, izlemek gerekir reigen tutumu. bu anime mizah dolu ve her reigen eylemi var - sezon boyunca yaptığı özel hareketler sizi eğlendirir .

11> tokyo ghoul


"bazen iyi insanlar kötü seçimler yapar. bu onların kötü insanlar olduğu anlamına gelmez. insan oldukları anlamına gelir." - kishou arima

- tokyo ghoul çok tartışmalı bir kavram vardır yamyamlık ve insanlarda öldürülmesi ve yeme ghoullar sadece istediğiniz hayatta . ken kaneki'nin bir insandan bir sersere dönüşmesini görmek (ilginç bir tarihten sonra) ve bunun hem serseri hem de insan algısını nasıl değiştirdiğini görmek çok ilginç .

12> peri kuyruk


“korku kötü değildir. size zayıflığınızın ne olduğunu söyler. ve bir kez zayıflığınızı öğrendiğinizde, daha güçlü ve daha güçlü olabilirsiniz. ”- gildarts

peri kuyruğu'nda çok fazla mizah var , ancak ciddi de olabilir. komediden aksiyona, anında anında hissedebileceğiniz ve doğal hissettiğin one piece'e benzer . natsu’nun yalındır tavrı ve kedisi olan arkadaşı happy ile komik ilişkisi, lucy’ye olan sadakati ve fairy tail’de gösterildi. ayrıca fairy tail'i izlemeyi daha çekici kılan dragons ve magic'e de sahiptir .

13> dragon ball


“iktidar bir ihtiyaca cevap verir, arzuya değil. bu ihtiyacı yaratmalısın. ”- goku

dragon ball'un nihayet yerleştirilmesinin bir nedeni var: birçok insan için dragon ball ilk anime idi . dragon ball (orijinal seri), dragon ball z ve dragon ball super - bu serilerin her biri, saiyan prince vegeta'yı ve gururunun arkasındaki nedeni , earthling goku'yu süper saiyan formunda elde etmenin nedenini gördüğümüzden beri epik frieza ile dövüşen dragon ball , dövüş ve konsept bakımından bir goat anime olmuştu . android , cell ve buu ile daha da epik şeyler elde ediyoruzdaha fazla süper saiyan seviyesi ve onların ustalığı, ayrıca güçlü rakipleri atmak için bir araya geliyor. super biz almak imha tanrılar ejderha topu alıyor ve diğer evrenler ile daha da yükseklere goku vs beerus , vegetas epik çizgi “ eğer benim bulma için ne yaptık! ”beerus'a atıldı. öğrenci-sensei ilişkisi piccolo ve gohan de süper tekrar gözden geçirilir. ayrıca, bize “ 9000'in üzerinde ” serisini veren anime olduğunu da unutmayın !
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat