Bitcoin 2022’nin Sonuna Kadar 250 Bin Dolara Yükselecek !

Bitcoin 2022’nin Sonuna Kadar 250 Bin Dolara Yükselecek !

Bitcoin Haberler
Aralık 27, 2020 tarafından admin
70
Bitcoin, Ekim ayının en düşük seviyelerinden bu yana aşırı bir ralli geçirdi ve bu makalenin yazımı itibariyle 11.000 $ ‘dan 27.800 $’ a çıktı. Tim Draper, BTC’nin önümüzdeki iki yıl içinde 250.000 $ ‘a ulaşabileceğini düşünüyor. BITCOIN BURADAN ON X OLABILIR Bitcoin, Ekim ayının en düşük seviyelerinden bu yana aşırı bir ralli geçirdi ve bu
bitcoin 250
  • Bitcoin, Ekim ayının en düşük seviyelerinden bu yana aşırı bir ralli geçirdi ve bu makalenin yazımı itibariyle 11.000 $ ‘dan 27.800 $’ a çıktı.
  • Tim Draper, BTC’nin önümüzdeki iki yıl içinde 250.000 $ ‘a ulaşabileceğini düşünüyor.

BITCOIN BURADAN ON X OLABILIR

Bitcoin, Ekim ayının en düşük seviyelerinden bu yana aşırı bir ralli geçirdi ve bu makalenin yazımı itibariyle 11.000 $ ‘dan 27.800 $’ a çıktı. BTC birkaç saat önce 27.900 $ ‘a yükseldi, ancak Wall Street önümüzdeki hafta işbaşı yapacağı için önümüzdeki günlerde yükselmeye hazır olabilir.

Uzun süredir bir girişim kapitalisti olan Tim Draper, BTC’nin uzun vadede büyümek için yer olduğunu düşünüyor.

Kısa bir süre önce Twitter’da Bitcoin’in 2022’nin sonunda veya 2023’ün başlarında buradan on kez toparlanacağını düşündüğünü yazdı. Bu, Bitcoin’in önümüzdeki iki yıl içinde 250.000 dolara ulaşabileceğini düşündüğü anlamına geliyor.

Draper uzun zamandır bu görüşü röportajlarda ve sosyal medya kanallarında dile getirdi. İlk Bitcoin alımını yıllar önce, Coin, İpek Yolu satışında yüzlercesine satarken yaptı.

Önde gelen kripto para birimi kendini bir ödeme ağı olarak kanıtladığından Bitcoin’in zamanla bu seviyeye yükseleceğini düşünüyor. Draper, ölçeklendirme çözümünün önümüzdeki yıllarda Bitcoin’e geleneksel ödeme ağlarına göre bir avantaj sağlayacağını savunan Lightning Network’ün bir destekçisi.

Draper, Skype, Coinbase, Baidu, SpaceX, Tesla ve daha pek çok şirkete yatırım yapan önde gelen bir Silikon Vadisi girişim kapitalistidir. Net değerinin 1 milyar dolar olduğu tahmin ediliyor.

 

BÖYLE DÜŞÜNEN TEK KIŞI DEĞIL

Önümüzdeki piyasa döngüsünde Bitcoin’in 250.000 $ ve ötesine geçmesini bekleyen tek analist değil.

Guggenheim Investments’ın küresel CIO’su Scott Minerd, geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in kıtlığı ve altından pazar payı alma potansiyeli nedeniyle önümüzdeki yıllarda 400.000 dolara ulaşabileceğini söyledi.

Guggenheim Investments, ABD merkezli önde gelen bir yatırım şirketidir. Firma milyarlarca dolar değerinde varlığı yönetiyor ve son iki ayda Bitcoin’e tahsisat yaptığını kamuoyuna açıkladı.

Minerd, Bloomberg röportajında ​​şunları söyledi:

“Temel çalışmamız, bitcoin’in yaklaşık 400.000 $ değerinde olması gerektiğini gösteriyor. GSYİH yüzdesi olarak altın gibi şeyler gibi kıtlık ve göreceli değerlemeye dayanmaktadır. “

Böylesine yüce bir tahmin yapan ilk Wall Street yöneticisi olsa da, şu anda kripto para biriminin diğer ana akım destekçileri var.

Örneğin, Wyoming için gelen ABD Senatörü Cynthia Lummis artık Bitcoin’in destekçisi. Fox ile yaptığı bir röportajda, ana önceliklerinden birinin, Kongre üyelerini BTC’nin bir yatırım olarak değerli olduğuna ikna etmek olduğunu düşündüğünü söyledi.

Shutterstock'tan Öne Çıkan Görsel 
Fiyat etiketleri: 
TradingView.com'dan xbtusd, btcusd, btcusdt Grafikleri 
Makro Analiz Bitcoin'in 100.000 Dolara Doğru Rallisine Başladığını Tahmin Ediyor

Add a comment