organik ürünler

bibi jones


bibi jones veya britney beth ( 23 temmuz 1991'de doğan britney maclin [ amerikalı bir eski pornografik oyuncu ve striptizcidir. şubat 2013'te yetişkin sinema endüstrisinden emekli oldu, ve o zamandan beri 2014'te jim grdina ile evlendi, ve 2019 itibariyle dört oğlu ve bir kızı var.
jones diye onun bir fotoğrafını gönderdiler zaman önemli medya ilgisini topladı ve şimdi emekli new england patriots sıkı son rob gronkowski onu üzerinde heyecan o onların ilk kez toplantı olduğunu açıkladı ekim 2011 yılında hesap ve bu sadece, “hiçbir şey söyleyerek bir fotoğraf fırsat oldu oldu (romantik ya da cinsel olarak), keşke bir şey olsaydı, ama hiçbir şey olmadı. ” buna rağmen, medya röportajlarını eğlendirdi ve davet etti ve yıllar sonra kendini ve projelerini tanıtmak için olay hakkında konuşmaya devam etti.

jones , oklahoma , oklahoma city'de britney maclin'de doğdu ve moore eyaletindeki westmoore lisesinde okudu.

kariyer
jones olarak girmiştir striptizci içinde phoenix, arizona , ve o zamandan beri bir özellikli dansçı olmuştur. 19 yaşında, britney beth gibi birkaç sahnede sahne aldıktan sonra aralık 2010'da digital playground tarafından imzalanacak en genç yıldız oldu . şirket için ilk özelliği assassinler’di.

jones, bir göre arizona beyzbol ajanı terry bross , [23] bross onu getirecek 2010 yılında potansiyel müşterileri işe yardımcı olmak için onu kullandım beyzbol oyuncuları birkaç sonra arizona diamondbacks oyunlar. [24] jones da iddia diğeriyle bağlantılı olmuştur profesyonel sporcuların gelen beyzbol ligi ve ulusal hokey ligi . [8] [25]

jones çıktı howard stern mayıs 2011'de gösterisinde [22] o oldu kapak kızı temmuz 2011 sayısında için hustler dergisinin. [11] o oldu avustralyalı penthouse ayın pet eylül 2012'de.

17 temmuz 2012'de youtube , facebook ve twitter üzerinden yetişkin sinema endüstrisinden emekli olacağını açıkladı. [3] [11] kalan üç yılı dijital oyun sözleşmesi kapsamında yerine getirmek için şubat 2013’te emekli oldu. jones , arizona'nın scottsdale şehrinde yaşıyor ve film çekmek için los angeles'a gidiyor . kısa bir süre emekli olduğu, aralarındaki moral sırasında jones , arizona'da bir restorasyon şirketi için satış ve pazarlama yapan "normal bir işi" olduğunu ve film yapmadığı zamanlarda bu işi sürdürmek istediğini belirtti . [4] [26]

jones, exotic dancer awards'da 2012 yılının “yılın en yeni özelliklerinden biri” ödülüne aday gösterildi . jones , hollywood undead'in " cehenneme gitti " müzik videosunda peter north ile birlikte ortaya çıktı .
kişisel yaşam
jones, 2014 yılında jim grdina ile evlendi. grdina, bir zamanlar millionaire matchmaker'da yer aldı. ekim 2013’te jones, ilk çocuğuna hamile olduğunu açıkladı. , grdina ve jones, dört oğulları ve kızlarıyla birlikte arizona, scottsdale'de yaşıyor.
ipek sıva eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat