Bank of America Securities Baş Yatırımcısı Bitcoin Bir Balon Olabilir !

Bank of America Securities Baş Yatırımcısı Bitcoin Bir Balon Olabilir !

Alt Coinler Bitcoin Haberler
Ocak 8, 2021 tarafından admin
37
New York (CNN Business)Bitcoin fiyatları bir aydan kısa bir süre içinde ikiye katlanarak 40.000 $ ‘ın üzerine çıktı. Ve kripto para birimi boğaları bu çarpıcı yükselişin haklı olduğunu iddia ederken, Wall Street’teki bazı isimler bunun iyi bitmeyeceği konusunda uyarıyor. Son ralli bir başka spekülatif mani vakası olabilir. Bank of America Securities’in baş yatırım stratejisti Michael Hartnett’e göre bitcoin  “tüm baloncukların
btc

New York (CNN Business)Bitcoin fiyatları bir aydan kısa bir süre içinde ikiye katlanarak 40.000 $ ‘ın üzerine çıktı. Ve kripto para birimi boğaları bu çarpıcı yükselişin haklı olduğunu iddia ederken, Wall Street’teki bazı isimler bunun iyi bitmeyeceği konusunda uyarıyor.

Son ralli bir başka spekülatif mani vakası olabilir. Bank of America Securities’in baş yatırım stratejisti Michael Hartnett’e göre bitcoin  “tüm baloncukların anası” gibi görünüyor dedi.
Hartnett, yakın tarihli bir raporunda, son iki yılda Bitcoin’deki dramatik artışın – 2019’un başından bu yana yaklaşık% 1000’lik bir artış – geçmişte büyük çaplı düşüşler yaşayan diğer varlıkların kazançlarından çok daha büyük olduğuna dikkat çekiyor. birkaç on yıl.
Bu, 1970’lerin sonlarında altın fiyatlarında% 400’den fazla bir artış ve diğer önemli yatırım manalarını içerir: 1980’lerin sonundaki Japon hisse senetleri, 1990’ların ortalarında Tayland borsası, 1990’ların sonundaki dot-com’lar ve konut 2000’lerin ortalarında fiyatlar.
Bu sektörlerin hepsi dünyaya düşmeden önce üç basamaklı yüzde kazançlar elde etti.
Daha yakın zamanlarda Çin hisse senetleri, biyoteknoloji ve FAANG of Big Tech de devasa kazançlar elde etti.
Bitcoin'i unutun.  Bu kripto para birimleri daha da yükseliyor

Bu kripto para birimleri daha da yükseliyor
Hartnett, Bitcoin fiyatlarının kendiliğinden düşeceğini tahmin etmedi. Bunun yerine, kripto para birimi fiyatlarındaki köpüğü, “giderek spekülatif” yatırım davranışının bir başka örneği olarak gösterdi. Ayrıca, büyük tek boynuzlu at girişimleri için halka arzlara ve SPAC’lara artan ilgiye karşı uyardı.
Hartnett, bitcoin alarm çanları çalan tek değil. ABD dolarının son zamanlarda istikrar kazanmış olduğu göz önüne alındığında, bazıları boğaların Bitcoin’e sahip olmak için büyük davalarından birinin – para biriminin düşmesine karşı bir önlem olarak – artık mevcut olmadığı konusunda uyarıyor.
JonesTrading’in baş piyasa stratejisti Mike O’Rourke Perşembe günkü bir raporda, “Buradaki bitcoin takipçileri kendilerini bir dolar erimesine karşı korumuyorlar, sadece bir ‘varlık’ için Şükran Günü’nde olduğundan iki kat daha fazla ödüyorlar,” dedi.
Yine de, bitcoin’e sadık olanlar , kripto para biriminin PayPal ( PYPL ) ve Square ( SQ ) gibi ana akım tarafından benimsenmesinin yanı sıra Paul Tudor Jones ve Stanley Druckenmiller gibi büyük yatırımcıların artan ilgisini gerekçe göstererek fiyatların yükselmeye devam edebileceğine inanıyor.
Yatırımcılar Cuma günü BofA uyarısını omuz silkti. Bitcoin fiyatları 41.000 doları aşmak için% 5 daha yükseldi. Sadece son beş gün içinde% 25 arttı.

Add a comment